top of page

SIIT LEHELT SAAD KUULATA MEDITATSIOONI

 

 MEDITATSIOON

ENESE TASAKAALUSTAMINE

KUI VAATAD SEDA LEHEKÜLGE KINGITUSE KIRJA KAUDU JA SATTUSID SIIA LEHELE TAHTES HOOPIS KUULATA SEANSSI USK ISEENDASSE, SIIS

SAAD SELLE MEDITATSIOONI JUURDE

TEGELIKULT SIITKAUDU

 

See seanss on osa TEEMANT-TERVENDUSE sissejuhatavast koolitusest, mida saad ka ise e-koolitusel õppima tulla.

Kiire viis ennast aidata on kogeda seda meditatsiooni.

Avades ennast ühendatusele, saab meisse voolata tervendav energia.

 

Selged otsused ja programmeeringud, mis on seekordses kanalduses, on spetsiaalselt selleks, et meie DNA ümber häälestada.

 

Seanss põhineb EMF Balancing Technique lühiseansil. See meetod on ülemaailmselt tunnustatud energiatöö, mida praktiseeritakse enam kui 70 riigis, sh Venemaal ja Saksamaal ametlikult ka taastusravis.

 

Seanss sobib kasutamiseks kõigile, east, elukutsest või uskumustest sõltumatult. Kui on isu kuulata, siis su südame tarkus teab, et see võib olla sulle kasulik.

 

Seansil võtab iga inimene ise ühendust omaenda kõrgema mina tarkuse ja väega, mina praktikuna inimese energiavälja ei sekku.

Inimese energiakeha on tark ja ta hakkab kaasa võnkuma sellega, mis tundub kohaseim. Tervenemine on loomulik ja kiire, kui inimene võtab selleks spetsiaalset rahu aega, pöörates tähelepanu ENDA kehale, pidevalt muude teemadega tegelemise asemel.

 

Lisaks oluline info: kui palju räägitakse kahjulikest elektromagnetkiirgustest nagu wifi ja mobiiltelefon jms, siis meil on tarvis mõista seda, et elektromagnetisust saab kasutada ka väga positiivsel moel! Seansside ülesehitus ongi väga kindla struktuuriga, et meie magnetväli saaks toimida taas terviklikult ja tugevas maanduses.

See seanss on kiire ja efektiivne viis, kuidas ennast taas tasakaalu tuua.

 

Tasakaalutuse tunnuseid, mis on seotud tasakaalustamata energiavälja probleemidega, võib olla mitmeid: ülemõtlemine, blokeeringud mõistmises, seedimises, kõikiv meeleolu, ärevushäired, unetus, emotsionaalne äärmustes olek, haigused nii füüsilisel kui mentaalsel tasandil jne. Mida varem ennast tasakaalustada ja võtta näiteks see seanss enda igapäevaseks praktikaks, seda vähem on suure tõenäosusega vaja pärast suuremaid tasakaalutusi korrastama hakata, sest tasakaalus keha korrastab end pidevalt ise. Häda on selles, kui on probleemid ja neid ei hakata õigel ajal korrastama ning kogemus kuhjub suuremaks pusaks, selle asemel, et servast lahti harutada.

 

See seanss on minu jaoks normaalne nagu hammaste pesu ja ma soovitan kõigil inimestel vähemalt kord päevas enda magnethoovused õigetpidi liikuma panna. Eriti, kes elavad linna-keskkonnas, siis seda energeetilist hoovuste segadust on siin lihtsalt paratamatult nii palju!

 

Küsimus ongi, et kas tahad elada segaduse hoovuses, või korrasolekus.

 

Inimesed on seda seanssi kogedes tihti välja toonud järgmisi kogemusi:

*sügavam rahu

*stress hajub

*vastused küsimustele tulevad kiiresti

*lihtsam on endast aru saada

*õhtuti uinumine palju kergem

*taipamine, mida ja kuidas elus edasi teha

*tervenemine ja heaolu suurenemine

*vajadus ülesöömise ja sõltuvuslike kalduvuste järele väheneb või kustub täielikult

*rõõmsameelsuse ja armastuse tunde kasvamine

 

Kas ja kuidas see sulle sobib, eks seda saab igaüks ise järele proovida.

 

Kõik seansil osalejad, kes registreerivad enne kolmapäeva õhtut, saavad kaasa seekord ka kingituseks video-kaardilugemise - uude ellu häälestumine kõrgeima potentsiaali kohaselt. Saadan laiali boonusmaterjalid lähema 2 nädala jooksul.

 

Õnnistustega

Stella

 

 

Palun ole teadlik sellest, et see seanss ja seadistus, kui seda koged, on 50% sinu edasisele elu häälestusest kõrgeimasse potentsiaali. Teine 50% sõltub sinu igapäevastest otsusest, tegevustest, mõtetest ja eelkõige TUNNETEST - mis tundega asju teed või lood. Mõnusat praktikat!

 

 

 

Küsimuste korral võta palun julgesti ühendust stella.shakti@gmail.com

Seanss on salvestatud aastal 2020

 

 

 

***

See on puhastav ja selgust loov protsess, kus läbi õnnistuse saatmise häälestub terve meie keha ümber armastuse sagedusele.Oled oodatud ja armastatud! Seanss on häälestatud olema kõikide hingede kõrgeima tee hüvanguks.

 

Palun teadvusta, et seanss on 50% häälestusest, teine 50% sõltub su enda igapäevastest tegevustest, valikutest ja otsustest!

 

Palun ära kuula meditatsiooni autoga sõites või elutähtsaid asjalikke toiminguid tehes.

Seansi vastuvõtmiseks käivita allolev mp3 või lae see endale eelnevalt internetist oma arvutisse alla. Seejärel lihtsalt sea end mugavalt istuma või heida mõnusalt pikali, võid seda vastu võtta ka uneajal.

Ja ütle enda südames:

***OLEN TÄNULIK KÕIGE EEST.***

Hea, kui saad ärgates või üles tõustes teha oma päevikusse märkmeid ja üles kirjutada ka seonduvad unenäod, neis võib olla vajalikke vihjeid tuleviku tarvis.
Keskendu seansi ajal lihtsalt keha tunnetusele ja sügavale hingamisele.

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole. Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim! Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!


Reiki kohta saad lisaks lugeda siit.
 

Meditatsioone hoiame üleval siin lehel vähemalt 6 kuu jooksul.

Peale seda MP3 siin olekut ei garanteeri.

Soovitatav on seanss alla laadida endale arvutisse, kui soovid ka hiljem kuulata.
Õnnistust!
Stella

 

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Võid seansi ajal minuga koos taotlusi lausuda või jääda ka lihtsalt rahusse, lõdvestuse ja lubada energiatel läbi enda voolata. Iga kord seda meditatsiooni kuulates saavad puhastatud Su meel, teadvus, keha ja süda. Palun joo kindlasti enne ja peale seanssi puhast sooja vett.

 

 

Enese tasakaalustamineStella Shakti 2020
00:00

Seansi kogemus on annetuse* eest!

Aitäh, kui saadad annetuse**

(kui sa seda veel teinud pole :)

 

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

Annetus

 

*Kellega on erikokkulepe tehtud,

teie palun ärge rahalist panust saatke.

 

**mina kontrollima ei hakka, kas oled annetuse teinud kui seda kuulad või enda jaoks alla laed. Igaüks ise teab, missugust karmat ta endale luua tahab ja seega usaldan universumit ja sind, et teed parima otsuse ;)

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Saad praegu end registreerida ka tasuta TEEMANT-TERVENDUSE INTERNETISEMINARILE

SIITKAUDU

 

 

 

ja laste jaoks on valminud spetsiaalne meditatsioon-õhtujutt, mida saad kuulata ja alla laadida siitkaudu

bottom of page