top of page

SIIT LEHELT SAAD KUULATA MEDITATSIOONI

DUAALSUSE ÜLETAMINE

iidsete traditsioonide tarkuse põhjal loodud energiaharjutus, et teha rahu oma minevikuga

Kui oled inimene, kes pidevalt analüüsib minevikus toimunut ja on hädas, sest kinni jäämine vanasse on nii tavaline, siis see energiaharjutus on sulle.

 

Kanaldasin spetsiaalse juhendatud meditatsiooni, et edasi anda iidset õpetust vabastamaks meie elus hea-halb, õige-vale, tohib-ei tohi, ilus-kole eluhoiakuid ja mälestusi. Duaalsuse tasandil me võime küll eksisteerida ja elumängu mängida, kuid kui peame seda vaid ainsaks viisiks ellu suhestuda, oleme lõksus. Sellest mõtete puurist saab ennast aga vabastada.

Puuris ei ole me mitte vaid siis, kui pidevalt ennast või teisi minevikus toimunu pärast kritiseerime või kahetseme, tunneme süüd või surume endas midagi alla. Aga ka siis, kui me romantiseerime oma minevikku üle ja tuletame meelde, et oi-kui-tore-siis oli, aga-enam-pole. Ükskõik missugused on olnud ajaloos ja minevikus toimunud kogemused, need on juba ära olnud, Kui pidevalt selja taha vaadata või tulevikuprojektsioone silmitseda, siis pole aega ju praegust hetke nautida. Kuid ilma kohalolekuta siin ja praegu polegi tegelikult naudingut, on painavad vangikongid nimega "Minevik" ja "Tulevik". Nende kahe vahel pendeldades aga me ehk võib-olla ei märkagi, kui ilusates toonides on loojuv taevas, ei tunne kui pehme on jala all mõnus vaip või mis maitsega see tänane lõunasöök õieti oligi.

On loomulik, et me inimestena oleme harjunud klammerduma eilsesse ja homsesse, aga mis oleks, kui see 2023 aasta teine pool võiks olla enam kohaloleku naudingus, kus me märkame olla tänulikud just selle eest, mis praegu on lausa suurepärane. Just siin ja praegu.

Kui pea on liiga pulki täis, siis soovitan kuulata just sedasama meditatsiooni siin. Kasutasin selle loomisel teadmisi advaita koolkonna õpetustest – Hridaya ehk püha südame kui kõiksuse portaali avamise tehnikat. Sõnades on see ehk palju uusi sõnu sinu jaoks, aga kui kasutad – saad ise aru, kui lihtne ja tõhus see võib olla!

Meditatsioon on salvestatud 2023 aastal.

See seanss on neile, kes soovivad:

  • tulla rohkem kehatunnetusse

  • tasakaalustada mees-ja naisenergiaid

  • tulla rohkem harmooniasse

  • vabastada minevikumälestusi 

  • kogeda neutraalsuse ja zen-oleku kasvu endas

  • õppida ennast rahustama ja tulema siia ja praegu

  • leida endas uue vabaduse ja kerguse

  • tunda ennast väekamana ja enam tõelises iseendas kohal

  • kogeda maagilist vabanemist armastuse energias

Peale seanssi (kui tunned, et oled liiga lennus), oleks kasulik süüa maandavat toitu (hautatud juurikad, tatraleib vms rahulik ja pehme, soe toit).

Võid lisaks kuulata ka lühidat maanduse meditatsiooni siit alt.

Palun pane tähele, et seansi mõju on 50%, teine 50% tuleb oma elu valikutega kaasa aidata! On normaalne, et peale seanssi võivad tulla üles suured egopuhastused ja varjukülgede läbi nägemine. Seda näemegi, kui oleme kõrgemal kui senini. See on tervenemise ja hea eduka edasiliikumise märk.

Soovitan mitte neisse lugudesse kinni jääda, vaid valida ikka ja alati Armastust usaldada.

Õnnistused!

Stella

b-duaalsuse-yletamine-ruut.png

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu! Joo palun kindlasti enne ja peale seanssi piisavalt puhast vett!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Noodiga link Allalaadimine  avab kohe otsekuulamise lingi, kuid seal on paremal pool kolm üksteise kohal olevat täppi. Kui sinna vajutada, saad faili alla laadida, kui sul on Android telefon või arvuti. 

 

 

KUULAMISEKS PALUN VAJUTA KOLMNURGALE

duaalsuse-yletamine-2023Stella Shakti
00:00 / 44:01

See seanss on annetuse eest kuulamiseks

/ annetuse saad teha

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

suur aitäh!

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Aitäh sulle!

bottom of page