top of page
b-draakoniaasta-ruut.png

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu! Joo palun kindlasti enne ja peale seanssi piisavalt puhast vett!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Noodiga link Allalaadimine  avab kohe otsekuulamise lingi, kuid seal on paremal pool kolm üksteise kohal olevat täppi. Kui sinna vajutada, saad faili alla laadida, kui sul on Android telefon või arvuti. 

 

 

KUULAMISEKS PALUN VAJUTA KOLMNURGALE

draakoniaasta2024Stella Shakti
00:00 / 44:57

See seanss on annetuse eest kuulamiseks

/ annetuse saad teha

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

suur aitäh!

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Siit lehelt saad kuulata ja alla laadida järgmist faili:

 

MEDITATSIOON
DRAAKONIAASTA ÕNNISTUSED

Saad häälestuda oma sisemise draakoniga kooskõlla, et elada spontaansuse ja intuitsiooniga kooskõlas – väestame unistuste täitumist ja enda ürgväe vastu võtmist igapäevases elus.

DRAAKONIAASTA ALGAB 10. VEEBRUARIL 2024


Draakoniaasta kutsub meid üles korrastama oma alateadvust ja seda just nimelt läbi lihtsuse ja kantuse eluvoo poolt. Kõik eluvaldkonnad saavad tulla õitsengusse. Draakonienergia on justkui sisemiste tiibade avamine, mis aitab meil ärgata enda tõelisele väele. Elades looduse ja loomulikkusega kooskõlas, muutuvad kõik protsessid lihtsamaks.

 

Senised jäigad struktuurid lahtuvad ja kõik saab asenduda loomulikkuse ja stabiilse iseendaga kooskõlas olemise kergusega. Sellist protsessi võime nimetada ka ülestõusmiseks, kus senised duaalsuse mängud saavad asenduda lihtsuse ja avatusega elu abile. 

 

Elu tahab meid aidata, kui seda valid vastu võtta.

 

Teeme seansil tšakrate korrastust, valguskanali puhastust ja avame energiakeskused, et vastu võtta kõrgem juhatus ja tunda end turvalisemalt ja rahulikumalt, taotleme taipamisi ja võtame vastu võtme draakoniaasta eduvooks.

 

Seanss on salvestatud Sri Lanka džungihommikus 2024 aastal.

 

Seanssi saad kuulata kuni T südaööni.


Õnnistuse ja armastusega
Stella

 

Soovi korral said tellida seansiga kaasa ka personaalsed kaardisõnumid draakoniaasta eduvoo väestamiseks, saadame laiali lähema 14 päeva jooksul.

bottom of page