top of page

 

 SIIT LEHELT SAAD KUULATA MEDITATSIOONI

DNA HÄÄLESTAMINE TERVISELE JA TERVIKLIKKUSELE

 

 

Kas oled teadlik, et su DNA reageerib väliskeskkonnas toimuvale - sellele, mis keskkonnas viibid, mida kuulad, vaatad, sööd ja mõtled?!

Uuemad teadusuuringud (loe näiteks seda artiklit) näitavad, et see 90% DNA-st, mida varem peeti "prügiks" on tegelikult inimese energiaväli, mis salvestab kõik sinu mõtted, sõnad, tunded ja see reageerib sellele, mida oma igapäevses elus koged. Seega on ülioluline enda energiaväli ka aeg-ajalt puhastada, kui elad inimesterohkes keskkonnas või mistahes negatiivsuse või reostusega kokku puutud. Sinu otsus käivitab uued energiamustrid.

 

Ka kemikaalide ja negatiivsete uudiste, vinguvate ülemuste või iseenda halvustamise keskkond võib mõjutada DNA-d kahjustavalt.

 

Samuti võivad DNA kaudu olla päritud mitmed tervislikud seisundid oma esivanematelt, mis ei ole ehk kõige meeldivamad kogemused.

 

Aga palun teadvusta, et neid negatiivseid mõjutusi on võimalik neutraliseerida, kui piisavalt vara jaole saada. Regulaarne DNA korrastus võiks olla sama normaalne kui hammaste pesu. Sinu energiaväli ei ole vaid sinu füüsilise reaalsuse salvestised, aga ka sinu tunnete, mõtete ja unistuste energeetilised mustrid.

 

Selle nädala seanss ongi spetsiaalselt loodud, neidsamu teadmisi arvesse võttes, et saaksid kiireimal moel enda teadvusevälja taas häälestada tervise, armastuse ja elujõu kõrgeimale sagedusele, mis vähegi võimalik.

 

Ühendades teadmised eri energiatöödest ja isikliku elukogemuse läbi olen siia sinu jaoks kokku lõiminud ühe kanalduse just selleks puhuks, kui vajad inspiratsiooni ja juhatust, kuidas seda DNA puhastust teha võiksid.

Seansi käigus loome taotlused, et kogeda

* suurepärast tervist

* unistuste täitumist

* armastuses elamist

* blokeeringutest vabanemist ja vabadust armastuse energias

* puhta algallika valguse kogemuse võimendumist

* kõikide tasandite korrastust ja tasakaalu

* kõikide tasandite harmoniseerumist

* lihtsust ja üksolemist

 

Kõigile enne P hommikut registreerijaile ja seansil osalejaile kingituseks ka spetsiaalne taotluspalve enda elukvaliteedi suurendamiseks. Saadame laiali meili teel!

 

Küsimuste korral võta palun julgesti ühendust inspiratsioonikool@gmail.com

Seanss on salvestatud aastal 2020

see on teine seanss kui DNA kihtide aktiveerimine!Hea, kui saad ärgates või üles tõustes teha oma päevikusse märkmeid ja üles kirjutada ka seonduvad unenäod, neis võib olla vajalikke vihjeid tuleviku tarvis.
Keskendu seansi ajal lihtsalt keha tunnetusele ja sügavale hingamisele.

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole. Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim! Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!


Reiki kohta saad lisaks lugeda siit.


Õnnistust!
Stella

 

b-dna.png

 

Võid seansi ajal minuga koos taotlusi lausuda või jääda ka lihtsalt rahusse, lõdvestuse ja lubada energiatel läbi enda voolata. Iga kord seda meditatsiooni kuulates saavad puhastatud Su meel, teadvus, keha ja süda. Palun joo kindlasti enne ja peale seanssi puhast sooja vett.

 

 

DNA tasandi tervendusStella Shakti 2020
00:00

Seansi kogemus on annetuse* eest!

Aitäh, kui saadad annetuse**

(kui sa seda veel teinud pole :)

 

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

Annetus

 

*Kellega on erikokkulepe tehtud,

teie palun ärge rahalist panust saatke.

 

**mina kontrollima ei hakka, kas oled annetuse teinud kui seda kuulad või enda jaoks alla laed. Igaüks ise teab, missugust karmat ta endale luua tahab ja seega usaldan universumit ja sind, et teed parima otsuse ;)

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

bottom of page