top of page

Siit lehelt saad kuulata ja alla laadida järgmist faili:

 

DNA KIHTIDE

AKTIVEERIMINE

Selleks, et enda terviklikkust kogeda enda unistuste täitumise reaalsusena, on tarvis, et su DNA oleks oleks multidimensionaalselt aktiivne. See tähendab, et sa ei peaks ennast vaid luust ja lihast olendiks, vaid mõistaksid enda Kõiksuse-olemust. Sellega oled kogu loodusega ühenduses ja kogu su teadvuseväli on sinu südame laiend. Eraldatuse teadvuses hoiad end ise illusioonide küüsis. Saad ise valida, kas valid kogeda elu terviklikkuse ja armastuse pühitsusena või eraldatuses ja raske õudse teekonnana.

 

Tsivilisatsiooni arengu lainetuse käigus oleme valinud aastatuhandeid kogeda pimedamat aega ja praegu tuleme valgustatusesse.

 

Kuidas see tehniliselt võimalik on, ongi läbi DNA kihtide taasühendamise kõiksuse kõrgeima teadvusega e Tõelise Iseendaga. Blokeeringuid saab luua läbi piiravate uskumuste ja neid vabastada läbi tõega kooskõlas olevate uskumuste.

Meie olemus on terviklikkus, jagamatu kõiges olev elu ise.

Et kogeda enda individuaalsust ja saada eraldatuse õppetunde, oleme enda teadvuse aastatuhandeid tagasi blokeerinud, et me ei tajuks enam ühtsus.

Nüüd saame end armastusse e üksolemisse tagasi lülitada.

Seejuures ei kao sinu individuaalsus, eripärasd ja sinu õpitud oskused. Hoopis vastupidi – aktiveerides enda kõrgeima olemuse läbi oma DNA saad ligipääsu enda uinun annetele ja võimetele, mida teisteski kehastustes oled osanud ning nüüd saad neid varem õpitud kingitusi kasutama hakata, et luua küllust, rõõmu ja armastust nii enda kui teiste eludesse.

Lisaks maistele kehastustele oleme ju kehastunud olnud ka teistesse tähesüsteemidesse ja planeetidele. Kõik need andmed on tegelikult meile kättesaadavad ja vastavalt meie teadvuse arengule suudame neid ka mõista. Seega saame luua siia planeedile paradiisi maa peal ja sinu panus selleks on ülioluline!

Seanss on kõigile, kes tahaksid kogeda:

aktiveerida enda kõrgeima potentsiaali

tunnetada enda sügavamaid tahkusid

läbi armastuse ja elegantsuse avarduda ja areneda

laadida enda jaoks alla iseenda personaalse meisterlikkuse paketi

kogeda oma väe kohaletulekut kiirendatult ja maandatult, turvaliselt ja hoitult

Võid seda meditatsiooni kuulata mitmeid kordi, kui soovid!

Usalda enda sisemise tarkuse juhatust!

Seanss on salvestatud aastal 2021 Maldiividel.

Tahad ka elada unistuste täitumise lainepikkusel?

Saad lisaks meditatsioonile tulla õppima ka minu e-koolitustele ja ennast harida ja uude energiasse aidata, kus iganes ja mil iganes soovid.

Leiad e-koolituste info siitkaudu.

❤️

Õnnistusega

Stella

 

Seansi kuulamise soovitused

 

Tere tulemast seanssi kogema!

 

Võid seda vastu võtta vabalt valitud ajal ja kohas. Saad seansi salvestist kuulata otse internetist.

Seansse hoiame internetis üleval vähemalt 3 kuud, aga ei garanteeri nende olemasolu peale 6 kuud.

 

Inimeste vastukaja on näidanud, et toimib sama hästi kui kohapeal seanss. Paremaks keskendumiseks saad alla laadida endale ja seansi salvestise ja vastu võtmise ajal kuulata.

 

Vastunäidustusi tasakaalustava seansi kogemiseks pole. Kui tunned kutset osaleda, oled selleks ka valmis. Terviklikkuse seansse võib kogeda nii palju kui süda kutsub. Terviklikkus tähendab armastuse energiat. Mida enam oleme armastuse energias, seda suuremas voos saame toimetada. Seepärast soovitan ka ise tulla õppima kui kogemus meeldib ja huvi pakub.

 

1) Seansil osaleda võid kus iganes see Sinu jaoks mugav on.

Võid lihtsalt lõõgastuda ning võtta vastu pühitsuse omaenese väelt. Mina praktikuna ei muuda Sinus midagi. Mina olen inspiratsiooniks sinu valguskehale. See on Sinu enda sisemine tarkus, mis otsustab, mil määral selle valguse- ja armastusevooga kaasa võnkuda!

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole.

Või koged kõigepealt enda vanade mõtete, tunnete, stresside vabanemist, enne kui paremaks läheb.

Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim!

 

Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!

 

 

2) Seansi ajaks on hea kui saad mugavalt heita pikali kohas, kus saad olla segamatult, kuulata vastavat mp3, võid panna ka näiteks küünlad või teha oma olemine nii mõnusaks kui võimalik. Seansi vältel hingata sügavalt ja hoida tähelepanu oma kehas. Kui tulevad mingid tunded, visioonid, tundmused, las nad lihtsalt olla. Luba kõigel sündida, ei pea sundima end kuidagi. Siis peale seanssi võid kirjutada üles, mida kogesid ja kui raatsid, võid ka mulle saata paar rida. Ent see ei pea sündima täna, võid ka näiteks järgmisel hommikul. Kui tunned, et jääd magama, siis ka see on ok ka seansi ajal :)

 

 

Sügav hingamine aitab alati kaasa, keskenduma ja pingutama ei pea, lõdvestumine on kõige olulisem. Kui tunned, et on palju pingeid ka seansi ajal, siis see tähendab suurt vabanemist ja see on ka väga hea :)

 

 

Sügavamaks lõõgastumiseks on hea kui aeglustad oma hingamist. Sügav hingamine aitab aju võnkesagedusel rahuneda ning mõtetel vaibuda. Hakka tähele panema väikseseid pause, mis mõtete vahel on, nendest saavad üha suuremad ja kestvamad rahu seisundid kui selliselt end treenida.

 

 

3) Palun joo ka kindlasti piisavalt puhast vett või vedelikku, mis aitab keha puhastada!

Seanss ei asenda tavameditsiooni, aga on loodud olema toetavaks ja tasakaalustavaks vahendiks.

 

4) Miks on hea seansi eest annetus saata?

Esiteks meeldib mulle, et mul on head töövahendid, et neid seansse teha, see tähendab, et mul on tarvis arvutit, kõlareid, pildipanka, arvutiprogramme, aega, et mul on toas soe ja mõnus olla. 

 

Teiseks meeldib mulle ennast harida, nii õpin pea kogu aeg midagi juurde, et neid teadmisi ja praktilisi kogemusi ka teiega jagada. Iga õppeprotsess võtab aga samuti aega ja vajab ressursse. 

 

Kolmandaks olen avastanud, et mida enam ma ise tänutundega küllust teistega jagan ja mida enam teevad seda ka teised, seda enam suureneb ka rahaline sissevool. Seega – andes tänuga, kasvab ka juurdevool tänuga! Ja see on täpselt see, mida ma Sulle kui seansi kogejale soovin – et näeksid, kuidas küllus ja rahaline voog Su elus kasvada saab.

 

Olen täheldanud, et inimesed, kes investeerivad oma isiklikult loodud küllust, võidavad seanssidest enam, sest nad oskavad seda teadmist ja kogemust enam väärtustada. See on investeering iseendasse.

 

Tulgu iga investeering Sulle tuhandekordselt rõõmu ja lahedusega tagasi. Või midagi veel paremat ;)

 

Ja juhul kui Sul on tarvis ja tunned teisiti, kirjuta mulle ja leiame mingi muu energiavahetuse vormi, mis mõlemile rõõmu valmistab.

 

 

 

Võid lugeda Reiki kohta ka lähemalt siit.

 

 

Õnnistust ja helget seanssi!

Armastusega

 

Stella

 

 

 

DNA.ruut2png.png

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Punane linki nimega Allalaadimine nr 1 avab kohe otsekuulamise lingi, kuid seal on paremal pool kolm üksteise kohal olevat täppi. Kui sinna vajutada, saad faili alla laadida, kui sul on Android telefon või arvuti.

Kui see ei toimi või tahad teisest kohast laadida, siis

Allalaadimine nr 2 link viib sind .io lehele.

Seal vajuta FREE DOWNLOAD

ja 

SLOW SPEED IS FINE linkidele

mingit kontot tegema, ega lisaks seal tasuma ei pea.

 

 

KUULAMISEKS OTSE VAJUTA PUNASELE KOLMNURGALE

DNA AKTIVATSIOONStella Shakti
00:00

Seansi kogemus on annetuse* eest!

Aitäh sulle panustamise eest minu tegemistesse ja enda arengusse!

Aitäh, kui saadad annetuse**

(kui sa seda veel teinud pole :)

 

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

Annetus

 

*Kellega on erikokkulepe tehtud,

teie palun ärge rahalist panust saatke.

 

**mina kontrollima ei hakka, kas oled annetuse teinud kui seda kuulad või enda jaoks alla laed. Igaüks ise teab, missugust karmat ta endale luua tahab ja seega usaldan universumit ja sind, et teed parima otsuse ;)

*** allalaadimise lehel te miidagi lisaks tasuma ei pea, vajutage nupule FREE DOWNLOAD

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Aitäh, kui jätad siia ka enda seansi tagasisidet!

Tehniliste probleemide korral võta palun ühendust inspiratsioonikool@gmail.com

Kui on mingi väga kiireloomuline küsimus, siis Maagilise Reiki Meister Marje saab teid nõustada

marje.berlokko@gmail.com 

Kui aga kannatab kolmapäevani, siis kirjuta mulle inspiratsioonikool@gmail.com ja vastan sulle hiljemalt neljapäeval.

bottom of page