top of page

Siit lehelt saad kuulata ja alla laadida järgmist faili:

 

Kevadise pööripäeva puhul Yoga Nidra –

unistuste täitumise kiirendus

See soovide täitumise kiirenduse seanss on salvestatud 2019 aastal.

Seansi eesmärk on aidata inimesel lõõgastuda ja seeläbi saada ühendust omaenda kõrgeima potentsiaali ja loomise väega selle kõrgeimas võtmes.

Kevadine pööripäev on mõnes mõttes kogu meie poolkera uue aasta algus, seega soovitan sel ajaperioodil 19-21 märts olla eriti kõrges energiasageduses. Mis tundega pööripäevahetke sisened, sellises häälestuses saab tulla terve su järgnev aasta!

Pööripäeva hetk on kell 20. märtsil kell 11:37 päeval, seega ideaalne aeg mediteerimiseks, kui vähegi võimalik! Mitte lugeda meedia-uudisedid ja ennast frustreerida teiste inimeste frustratsioonist tuld võttes, vaid pigem pöörduda sissepoole oma elu loomise lainele.

 

See seanss on ideaalne abiline, kel on õhtul raskusi uinumisega või tahaks peale joogaseanssi sügavamat lõdvestust kogeda.

Enne seansi kuulamist soovitan 

 

1) enda jaoks üles kirjutada kahte tulpa:

mida jätan siia talve maha, mida soovin oma kevadesse kaasa võtta

Kirjuta esiteks üles kõik, mis pähe tuleb: harjumused, eluhoiakud, reageerimised, suhtumised, hirmud, mured, sõltuvused, sõbrad, kes ei näe tegelikult päris sõbrad olevat, probleemid jne

Sinna teise tulpa aga kirjuta – mismoodi nüüd tahad, et su elu olema hakkaks.

Millised on need uued harjumused, eluhoiakud, reageerimised, suhtumised, unistused, soovid, olekud, sõprused, mida päriselt tahad kogeda?

2) Sõnastada selged taotlused

Loo selged taotlused. Kui sa pole veel vaadanud, siis palun vaata taotluse loomisest videot siit. https://youtu.be/w19bAQMvSvo

Kui tahad, siis leiad inspiratsiooni ja juhatust ka minu palveraamatust SOOVIN ÕNNE, mida saad mugavalt ja kiirelt tellida näiteks Rahva Raamatu või Apollo e-poodidest.

 

Soovitan taotlust alustada sõnadega AITÄH, ET VÕIN KOGEDA … ja siis lisa, mida kogeda soovid.

Mida selgemad on su otsused selleks aastaks, seda selgemalt saab ka Universum sulle vastata.

Kirjuta enda põhitaotlused (1-4) ERALDI PABERILE VÄLJA, mida saad hoida nüüd järgmised 21 päeva kogu aeg enda silme all ja neid lugeda igapäevselt.

Iga kord seanssi kuulates, lood järjest tugevama ühenduse iseenda võimsa loomise väega, mis on kantud armastusest ja looduse toetatusest.

Palun teadvusta, et üks asi on otsustada ja kuulata seanssi, aga teine ja sama oluline komponent on elada oma elu vastavuses oma soovidega – soovitan julgelt astuda praktilisi samme teades, et su südamesoovid täituvad kindlasti!

Õnnistusega

Stella
 

 

Fail on salvestatud aastal 2019.

 

❤️

 

 

Seansi kuulamise soovitused

 

Tere tulemast seanssi kogema!

 

Võid seda vastu võtta vabalt valitud ajal ja kohas. Saad seansi salvestist kuulata otse internetist.

Seansse hoiame internetis üleval vähemalt 3 kuud, aga ei garanteeri nende olemasolu peale 6 kuud.

 

Inimeste vastukaja on näidanud, et toimib sama hästi kui kohapeal seanss. Paremaks keskendumiseks saad alla laadida endale ja seansi salvestise ja vastu võtmise ajal kuulata.

 

Vastunäidustusi tasakaalustava seansi kogemiseks pole. Kui tunned kutset osaleda, oled selleks ka valmis. Terviklikkuse seansse võib kogeda nii palju kui süda kutsub. Terviklikkus tähendab armastuse energiat. Mida enam oleme armastuse energias, seda suuremas voos saame toimetada. Seepärast soovitan ka ise tulla õppima kui kogemus meeldib ja huvi pakub.

 

1) Seansil osaleda võid kus iganes see Sinu jaoks mugav on.

Võid lihtsalt lõõgastuda ning võtta vastu pühitsuse omaenese väelt. Mina praktikuna ei muuda Sinus midagi. Mina olen inspiratsiooniks sinu valguskehale. See on Sinu enda sisemine tarkus, mis otsustab, mil määral selle valguse- ja armastusevooga kaasa võnkuda!

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole.

Või koged kõigepealt enda vanade mõtete, tunnete, stresside vabanemist, enne kui paremaks läheb.

Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim!

 

Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!

 

 

2) Seansi ajaks on hea kui saad mugavalt heita pikali kohas, kus saad olla segamatult, kuulata vastavat mp3, võid panna ka näiteks küünlad või teha oma olemine nii mõnusaks kui võimalik. Seansi vältel hingata sügavalt ja hoida tähelepanu oma kehas. Kui tulevad mingid tunded, visioonid, tundmused, las nad lihtsalt olla. Luba kõigel sündida, ei pea sundima end kuidagi. Siis peale seanssi võid kirjutada üles, mida kogesid ja kui raatsid, võid ka mulle saata paar rida. Ent see ei pea sündima täna, võid ka näiteks järgmisel hommikul. Kui tunned, et jääd magama, siis ka see on ok ka seansi ajal :)

 

 

Sügav hingamine aitab alati kaasa, keskenduma ja pingutama ei pea, lõdvestumine on kõige olulisem. Kui tunned, et on palju pingeid ka seansi ajal, siis see tähendab suurt vabanemist ja see on ka väga hea :)

 

 

Sügavamaks lõõgastumiseks on hea kui aeglustad oma hingamist. Sügav hingamine aitab aju võnkesagedusel rahuneda ning mõtetel vaibuda. Hakka tähele panema väikseseid pause, mis mõtete vahel on, nendest saavad üha suuremad ja kestvamad rahu seisundid kui selliselt end treenida.

 

 

3) Palun joo ka kindlasti piisavalt puhast vett või vedelikku, mis aitab keha puhastada!

Seanss ei asenda tavameditsiooni, aga on loodud olema toetavaks ja tasakaalustavaks vahendiks.

 

4) Miks on hea seansi eest annetus saata?

Esiteks meeldib mulle, et mul on head töövahendid, et neid seansse teha, see tähendab, et mul on tarvis arvutit, kõlareid, pildipanka, arvutiprogramme, aega, et mul on toas soe ja mõnus olla. 

 

Teiseks meeldib mulle ennast harida, nii õpin pea kogu aeg midagi juurde, et neid teadmisi ja praktilisi kogemusi ka teiega jagada. Iga õppeprotsess võtab aga samuti aega ja vajab ressursse. 

 

Kolmandaks olen avastanud, et mida enam ma ise tänutundega küllust teistega jagan ja mida enam teevad seda ka teised, seda enam suureneb ka rahaline sissevool. Seega – andes tänuga, kasvab ka juurdevool tänuga! Ja see on täpselt see, mida ma Sulle kui seansi kogejale soovin – et näeksid, kuidas küllus ja rahaline voog Su elus kasvada saab.

 

Olen täheldanud, et inimesed, kes investeerivad oma isiklikult loodud küllust, võidavad seanssidest enam, sest nad oskavad seda teadmist ja kogemust enam väärtustada. See on investeering iseendasse.

 

Tulgu iga investeering Sulle tuhandekordselt rõõmu ja lahedusega tagasi. Või midagi veel paremat ;)

 

Ja juhul kui Sul on tarvis ja tunned teisiti, kirjuta mulle ja leiame mingi muu energiavahetuse vormi, mis mõlemile rõõmu valmistab.

 

 

 

Võid lugeda Reiki kohta ka lähemalt siit.

 

 

Õnnistust ja helget seanssi!

Armastusega

 

Stella

 

 

 

yoga_nidra_ümbris1.png

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Seansi alguses ja lõpus on seansil spetsiaalne koht, kus saad oma taotlust korrata.

Ühel seansil keskendu ühele taotlusele, seega on energia konsentreeritum ja tugevam.

Võid seda seanssi kuulata nii palju kordi, kui soovid, ent mitte päevas rohekm kui 2 korda.

Usalda enda sisetunnet, millal ja kui palju seda hea kasutada oleks.

 

 

KUULAMISEKS OTSE VAJUTA PUNASELE KOLMNURGALE

Yoga NidraStella Shakti 2019
00:00

Seansi kogemus on annetuse* eest!

Aitäh sulle panustamise eest minu tegemistesse ja enda arengusse!

Aitäh, kui saadad annetuse**

(kui sa seda veel teinud pole :)

 

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

Annetus

 

*Kellega on erikokkulepe tehtud,

teie palun ärge rahalist panust saatke.

 

**mina kontrollima ei hakka, kas oled annetuse teinud kui seda kuulad või enda jaoks alla laed. Igaüks ise teab, missugust karmat ta endale luua tahab ja seega usaldan universumit ja sind, et teed parima otsuse ;)

*** allalaadimise lehel te miidagi lisaks tasuma ei pea, vajutage nupule FREE DOWNLOAD

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Aitäh, kui jätad siia ka enda seansi tagasisidet!

Tehniliste probleemide korral võta palun ühendust inspiratsioonikool@gmail.com

kaard-igatsus copy.jpg
bottom of page