top of page
CD-jooga-nidra-stellashakti-2021.png

Iidne tõhus meditatsioonipraktika uues hõrgus eestikeelses vormis.

Selle kuulamine sobib kõigile, kes sooviks kogeda kvaliteetset puhkust peale väsitavat tööpäeva, trenniskäiku, joogatundi või rahuneda mistahes hetkel, kui on tunne, et elumerelained on liiga tormiseks muutunud.

Meditatsiooni võib kasutada nii lõõgastavaks vahepausiks päeval, kuid ka enne uinumist hea rahustava taustana, et kergemini magama jääda.

Meditatsiooniseansi kestel häälestume ka südamesoovide täitumise kiirenemisele. Võid ise valida – kas soovid iga kuulamise ajal keskenduda uuele unistusele või väestada üht ja sedasama.

Jooga Nidra 

Lühike kasutusõpetus

Jooga nidra kuulamise ajal ei ole sul vaja mitte midagi teha. Lihtsalt pikuta, hinga sügavalt; kes soovib, pangu jalgade alla patju, et energiavoog jalgadest kehasse oleks tõhusam. Selle kuulamise ajal ei ole vaja pingutada. Kui pikutada ei saa, võib kuulata ka istudes. Hea, kui saad olla täiesti segamatult.

Kui mõned õpetajad tahavad, et inimene kindlasti oleks jälgimas, mis toimub, siis mina seesugust lähenemist ei poolda ja väga kiidan, kui vahepeal “ära kaod” une ja ärkveloleku vahepeale – ei pea sõnade tähendusi kramplikult jälgima.

Kui sellest “ärakadumisest” või kergest uinakust ärkad, hinga sügavalt ja jätka meditatsiooni kuulamist selle lõpuni rahulikult, ilma analüüsimata, kui kaua “sa ära olid” või “miks sa vahepeal midagi ei kuulnud”. Nende pauside ajal toimub sageli inimeses kõige suurem sisemine korrastamine ja kõrgematesse dimensioonidesse häälestumine. Seega õnnitle ennast – ükskõik, kuidas su tänane kogemus selle meditatsiooniga oli, see oli – TÄIUSLIK! Just nii nagu su kõrgem mina seda kogeda tahtis.

Palun joo enne seanssi ja peale seanssi piisavalt vett, õhuta tube, et energia saaks kõige paremal moel toimida!

Meditatsioone ei soovita kuulata autosõidu ajal või muid elutähtsaid toiminguid tehes!

Ole hea ja hoolitse selle eest, et sul on piisavalt soe. Lõdvestumise ajal võib keha jahtuda. Seepärast on hea, kui saad end katta pleedi või tekiga. On hea, kui saad terve selle Jooga Nidra ajal olla täiesti liikumatult. Ent kui on tarvis, võid ka vahepeal oma asendit kohendada. Mida mugavam sul on, seda lihtsam on ka lõdvestuda.Meditatsiooniseansi kestel häälestume ka südamesoovide täitumise kiirenemisele. Võid ise valida – kas soovid iga kuulamise ajal keskenduda uuele unistusele või väestada üht ja sedasama. Sõnasta oma soov/taotlus lihtsas eesti keeles, jaatavas vormis. Näiteks alustades nii:

AITÄH, ET VÕIN KOGEDA... ja siis lisa, mida kogeda soovid.

Kui soovid lisaks lugeda, leiad põhjalikuma blogipostituse siit.

MP3 saad alla laadida siitkaudu* või ka otse kuulata siit alt.

*Alla laadimiseks vajuta lingile ja seejärel kolm täppi ja vajuta download.

Palun teadvusta, et iPhone'i otse MP3-sid laadida ei saa. Kui soovid kuulata meditatsiooni iPhone'i kaudu, on vaja läbi teha järgmised sammud:

1. lae MP3 arvutisse, millega iPhone'i sünkroniseerid (sync inglise keeles).

2. Pane MP3 Music-programmi ja sünkroniseeri oma telefon ja arvuti playlistid.

Android telefoniga peaks lihtsam olema.

LISAINFO: alates 2022 aastast saad siit valida ka mitme erineva taustamuusika vahel, kui soovid! Tule siis jaanuaris tagasi ja vali endale meeldivaim taustaheli!

KUULA OTSE SIIT:

StellaShakti-JoogaNidra-CD-MP3Artist Name
00:00 / 52:00
stella-liivakivi.png

Õnnistusega,

Stella

Kui oled CD-plaadi omanik, on MP3 allalaadimine sulle tasuta. Kui aga oled uus huviline, siis saad teha annetuse MP3 eest ise endale sobivas suuruses:

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

Selgitus: JOOGA NIDRA ANNETUS

Jagan sinuga ka kahte videot, mida sa kindlasti enda elus teada võiks.

Südame hääle kuulamine ja blokeeringute vabastamine.

Mõlemad video on pärit Maagilise Reiki internetikoolituselt, mida sa saad tulla õppima siitkaudu.

bottom of page