top of page

Kaugreiki seanss

TÄISKUUSEANSS

 

Seanssi saad vastu võtta praegusest 28. novembri lõunani endale sobival päeval ja kellaajal, mulle eraldi seansi vastuvõtmisaega teatada pole tarvis. 

 

Ma olen nii otsata tänulik Sulle, kes Sa siin planeedil koos meiega ringi toimetad ja aitad teadlikkust ja rahumeelt luua!
Kätte on jõudnud väga maagiline täiskuuaeg. Täna kui käisin merel selle Kuu-nimelise iluduse peegeldust vaatamas luikede siluette imetledes, sain juhenduse teha ka ühe väga imelise protsessi.
Minuga oli kaasas üks väga sarmikas Itaalia meditatsiooniõpetaja, kellega meil on esimesest minutist väga suur ühendatuse tunne olnud. Küll aga mitte ilmselt sellises mõttes, nagu "võiks" olla mehe ja naise vahel, meenusid eelmised koosoldud elud.
Ühendatus selles elus aga selline tunne, et me oleme juba sajandeid koos olnud, oleks aeg vabaks anda teineteist. Siis tuligi kanaldusena see protsess, mida tahan ka Sinuga jagada.
Saad seda kasutada nii oma ekside koristamiseks oma energiaväljast kui ka valu teinud situatsioonide, olukordade, sugulaste või sõpradega suhete korrastamiseks.
Kogu protsessi juhendi saad sellelt mp3-lt tasuta kaasa, saad seda harjutust teha, nii palju kui tahad.
Karta pole vaja, kõik on häälestatud olema kõikide kõrgeimaks hüvanguks.
Oled teretulnud jagama ka allolevat linki vüi seda fb kuulutust oma sõpradega, sugulastega, aga ka oma eksidega, kui soovid. Eriti võimas oleks seda teha päriselus, silmast silma, südamest südamesse kohtudes, aga energeetiliselt piisab ka sellest, kui teed seda ise oma südames.
 

 

Õnnistust! Olgu Su elu harmooniline ja selguse voos!

 

See on puhastav ja selgust loov protsess, kus läbi teadlikkuse ja tähelepanu saatmise häälestub terve meie keha ümber armastuse sagedusele.
Palun pane tähele, et seanss ei ole asendamaks tavameditsiini, vaid toetuseks, abiks ja ennetuseks, kui on tarvis enda olemist korrastada. 


Pühitsus on miski, mis muudab Su uue kogemuse igapäevaselt kättesaadavaks uueks olekuks. Iga sõna, mõte ja kogemus on muutus ja selle muutusega kaasa lennates on võimalik tõusta uutesse teadvuseväljadesse, mis aitavad vana tüüpi teemadel lihtsalt lahustuda puhtaks armastuse väljaks. Tänutunne kõigi kogemuste eest avab värava, mill kaudu saab ajaloo tarkus Sulle kannatuse asemel toetuseks kui lubad...

Oled oodatud ja armastatud! Seanss on häälestatud olema kõikide hingede kõrgeima tee hüvanguks.

Seansi käigus vabastame vanad mittetoetavad mustrid ja suuname energia uuele ümber. See on lihtne, väga tõhus ja toimiv kaugreiki seanss.

Seansi vastuvõtmiseks käivita allolev mp3 või lae see endale eelnevalt internetist oma arvutisse alla. Seda seanssi võid vastu võtta nii istudes kui lamades. Hea, kui ei tee mingeid elutähtsaid toiminguid sel ajal nagu autojuhtimine või kodumasinatega töö. Oluline on lõõgastumine seansi ajal.

 

Ja ütle enda südames:

***OLEN TÄNULIK KÕIGE EEST.***

Hea, kui saad äpeale seanssi teha oma päevikusse märkmeid ja üles kirjutada ka seonduvad unenäod, neis võib olla vajalikke vihjeid tuleviku tarvis.

 

Keskendu seansi ajal lihtsalt keha tunnetusele ja sügavale hingamisele.

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole. Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim! Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!


Reiki kohta saad lisaks lugeda siit.


Õnnistust!
Stella

ReikiMeister

 

Muusika autor helimeister Kevin McLeod.

 

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmise ajal siit.

 

Loe lisaks blogist

Kui see seanss Sulle meeldis ja tahaksid veel, siis saad annetuse saatmise kingituseks endale alla laadida ka kaugseansi LÕPMATU KAASTUNDE LOOMINE.

Aitäh kõigile annetuse saatjatele!

bottom of page