top of page

VISIOONIKAARDI LOOMINE

Unistuste elu

 

 

Tere tulemast ja õnnitlen Sind julge pealehakkamise puhul!
See on suur samm – astuda ise oma õnne loomise teed ja juba otsus iseenesest armastus ja partnerlus oma ellu vastu võtta, on palju enam, kui väga paljud inimesed tegelikult oma elus isegi julgevad. Seega oled juba praegu suur võitja ning Universum kuuleb Su soovi päris kindlasti.

 

Siit leheküljelt leiad minupoolsed soovitused ja juhedid, mismoodi me seda kõõike üheskoos manifesteerida saame.

 

      Manifesteerimise viis astet on:

  • Vali välja ja otsusta, mida soovid, läbi tänutunde hakkavad liikuma kõik vajalikud protsessid

  • Visualiseeri ja anna jõudu oma tunnete ja kohase tegevusega

  • Õpi vajalikud oskused, et selles uues olemises olla

  • Loo endale meelepärane maailm

  • Tähista ja täna

 

Nüüd keskendumegi 2. punktile.... Aitäh, aitäh, aitäh!


1) juhend VISIOONIKAARDI materjali leidmiseks

 

Kaarti saab teha väga erinevatele teemadele (võid valida ühe või mitu):

armastus iseenda suhtes

armastus oma partneriga (tema enda ellu kutsumine või olemasoleva suhte väestamine ja uute alguste loomine uues suhtes)

armastus terve maailma suhtes – kogu maailma õnnistuste vastu võtmine e

küllus ja rõõm

 

Kõige parem on see, kui otsiksid internetist 12-15 pilti, mis Sinu jaoks tõeliselt kõnetavad ja tekitavad Sinus rõõmu, elevuse ja entusiasmi tunde, kui neid näed. On tähtis, et pildi meeleolu oleks just see, mida kogeda tahad. Ehk mis tunnet Sinus mingi pilt tekitab? Pole tähtis, et kõik VÄGA ÕIGESTI SAAKS. Kõik saabki õigesti.

 

Võime selle loomiseks lausuda ka taotluse:

 

KALLIS SISEMINE TARKUS JA SÜDAME JUHATUS, PALUN JUHATA MULLE TÄPSELT NEED ÕIGED MATERJALID, IDEED JA VISIOONID, MIS ON KOOSKÕLAS MINU KÕRGEIMA POTENTSIAALI JA TEEGA KÕIKIDE KÕRGEIMAKS HÜVANGUKS.

 

Annan Sulle siinjuures nõu, missuguste märksõnadega mina vägevaid pilte olen leidnud. Otsin neid tavaliselt inglise keeles, sest ingliskeelseid kasutajaid on internetis palju enam, kui eestikeelseid.

 

a) Saad otsida näiteks Google'ist. Vajuta lingile ning sisesta märksõna. https://www.google.com

 

Twin flames, soulmates, loving light, enlightenment, cozy home, couple in love, dream wedding, tantra, art of love wallpaper

 

Kui selle otsingureale kirjutad, siis esimesena tulevad ette LEHEKÜLJED, kus neid märksõnu esineb, aga Sina vajuta otsingurea allolevale lingile PILDID või IMAGES, sõltub, mis keeles su internetilehitseja on. See võib välja näha umbes nii

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Seejärel avanevad pildid, vali välja, milline Sulle meeldib ja KLÕPSA SELLELE!

Siis muutub pilt suuremaks. Alles siis SALVESTA paremklõpsuga hiirele ilmub ekraanile valik, vali sealt save as ja salvesta arvutis sellesse kausta, kust pärast need üles leiad, et mulle saata.

 

Tähelepanu! Kordan üle – palun salvesta pildid võimalikult suurelt, ehk kui seal lehel pildi välja valid, siis kliki selle peale üks kord, see muutub suuremaks, salvesta see arvutisse. Kui pildi oled välja valinud ja selle peale klikkinud, siis näed pildi pealkirja all ka selle mõõtmeid. Parim oleks kui pikem külg pildil oleks vähemalt 1000 ühikut või enam.

 

KUI SA KAHTLED, saada mulle üks pilt testiks ja ma ütlen, kas oled selle õige suutrusega versiooni salvestanud, siis ei tule Sul pärast kogu tööd uuesti teha!

 

Mina pilte eriti suurendada ei saa, sest muidu nende kvaliteet muutub kehvaks. Seepärast on hea välja valida suuremad pildid, siis on ka Su väljaprint pärast kvaliteetsem. Kui jääd hätta, kirjuta mulle või küsi mõne sõbra abi, et ta Sulle näitaks

 

Muidugi võid ka ise mõelda ja tunnetada, missugused Sinu jaoks need märksõnad või tunded on, mida Sa oma elus kogeda soovid. Ka sellest pole lugu, kui hiljem ümber mõtled, visioonikaarte võib teha uusi igal aastal. Näiteks sel pööripäeval keskenduda 2018-2019 loomisele, kuni järgmise jaanipäevani!

 

b) võid valida vahvaid pilte ka facebookist, gruppidest, mis Sulle meeldivad

c) võid lisada ka ENDA FOTOSID, (näiteks kui Sul juba on kallim!)

d) Lisa ka pilt enda lemmiklilledest või kirjuta, mis on Su lemmiklilled  või lemmikpuuviljad või misiganes lemmikud, saan neid väikeste detailidena dekoratsiooniks lisada.. no näiteks midagi sellist?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vali umbes 15-20 pilti, mis Sulle kõige rohkem meeldivad.


 

 

Kui oled pildid välja valinud, siis attachi need ÜHES kirjas mulle

Stella.Shakti@gmail.com

 

LISAKS PALUN LISA KIRJA KA KOLM MÄRKSÕNA - võlusõnad, mille igapäevane lausume aitab Su unistusel teostuda. Ma lisan need Su soovikaardile!

 

Minul on need näiteks: ARMASTUS, RÕÕM, KÜLLUS

 

Tunneta, mis on Sinu jaoks need olla võiks.

 

2) Aitan kokku panna Sulle kaardi, mille saad lasta välja printida A3 või A4 FORMAADIS ja kasutada enda arvuti desktopi pildina.

 

Saadan Sulle nädala jooksul tagasi kaardi ülevaatamiseks ja saad teha ka muudatusi, kui soovi on, kuniks oled 100% tulemusega rahul.

 

Seejärel saadan Sulle kaardi täis-suuruses, mida saad lasta koopiakeskuses välja printida suurelt ning saadan Sulle ka Su arvuti desktopi-pildi suuruse, et saaksid seda iga päev arvuti taha istudes näha ning oma unistustele jõudu anda.

 

Lisaks saab Sinu kasutusse ka mp3-na

 

3) ENERGIASEANSS eluaegseks kasutamiseks

Kas on veel küsimusi?
Võta julgelt ühendust sydamekeskus@gmail.com

Jään Su pilte ja märksõnu ootama!

 

 

 

 

lihtne ja kiire internetikursus

bottom of page