top of page

TERE TULEMAST SEANSILE!

 

AVANEMINE ARMASTUSELE JA SEKSUAALSUSELE

 

MAISE MAAILMA LOOMULIK OSA ON SOOV KOGEDA ÕNNELIKKU SUHET JA SEDA KÕIKIDEL OLEMISE TASANDITEL.

 

Läbi selle seansi olen loonud selged taotlused ja energiavoo, et kes osalevad, saaks ise ühendust omaenda kõrgema mina väljenduse, mäletamise ja olemusega.

 

Uue aja energias on väga vajalik, et me ei avaks ennast seksuaalselt vastu tahtmist, ei läheks kaasa manipulatsioonide ja ihadega, mis pole südame tee, ei sunniks kedagi millekski ega klammerduks valu tekitavate kogemuste külge.

 

Me ei saa teha asja, mis pole meie hinge tee ja oodata tulemusi, mis oleks meile meeldivad. Enda Hinge kõrgeima tee käimine on nauding. Kui me kaldume kõrvale või hakkame kellegi teise teed käima, mis pole meiegaga kooskõlas, siis peabki tekkima lõhestatuse tunne.

Ent meil on võimalik alati iseendaga taasjoonduda, et enda tee ja sügav südame kutse üles leida.

 

Kuidas aga ära tunda see, mis on su tee ja mis mitte?

Kindlasti on neid võimalusi päris palju, ent energiakeha tasandil on väga oluline, et meie sisetunne ja tegevused oleks harmoonias.

Armastuse suhete selge tee mõistmiseks on tarvis ühendada enda süda ja loome-seksuaalkeskus, luua tugev maandus ja olla avatud armastusele.

 

Avades loomekeskuse, lubame endal kogeda elujõudu.

Avades südamekeskuse, lubame endal tunda, mis on meeldiv ja mis mitte.

Ühendades need kaks keskust, saame mõista, milleks meile elu elujõudu on andnud.

Maandus annab rahu, et seda mõista rahu seisundis ja lubada endasse voolata uuel inspiratsioonil.

Avatus armastusele avab meid elule endale - imedele, lahendustele, õnnelikele kokkusattumustele, heasoovlikkusele ning võimalustele kogeda elu avardumises.

 

Kas tundub liiga keeruline, et teada, kuidas seda teha?

Kui mitte, siis tee seda julgelt ja kohe ja ise!

Ent kui tunned, et vajad selleks inspiratsiooni, saad just siitsamast kuulata spetsiaalselt selle jaoks salvestatud seanssi.

 

Tõeline armastus algab alati peale tõest. Selleks, et kogeda tõelist armastust, on tarvis olla endaga aus ja lubada endal seda armastust ka kogeda. Oskus öelda ei, kui on tunne öelda ei ja öelda jah kui on tunne öelda jah. Vahel oleme aga õppinud endale keelama kõike head ja seeläbi otsitakse pigem lahendusi ja vastuseid sõltuvustest või mistahes põgenemismeetoditega elu eest.

 

Seansi käigus teeme blokeeringute vabastamise, mis on

* iseenda seatud

* koostöös teistega loodud

* vanadest valudest kerkinud teemad

* musta maagia või mistahes teadmatuse mustrite loodud 

* oma aja ära elanud

 

Rumi:

"Sinu ülesandeks ei ole otsida armastust, vaid vabastada enda seest kõik need tõkked ja barjäärid, mille oled ehitanud, kaitsmaks end selle kõikevõitva tunde eest."

 

See seanss on kui seemne istutamine - mil moel see su elus kasvama ja toimima hakkab, sõltub ikka ja alati suuresti ka su enda valikutest ja tegudest!

Hoia enda olemus siiruses ja aususes ning julge väljendada kõiges kõike nii nagu tuegelikult tunned!

Meil ei ole kohustust olla kellelegi meele järele või siduda end inimestega, kes ei tundu olevat samal lainel meiega!

Usalda ja tea, et see, kes oled on väärt parimat!

 

 

 

Osalemine on annetuspõhine!

KÕIK SEANSIL OSALEJAD, KES LIITUSID ENNE NELJAPÄEVA HOMMIKUT, SAAVAD KINGITUSEKS KAASA KA PERSONAALSE MINI-KAARDILADUMISE TEEMAL - ARMASTUSE JA SEKSUAALSUSE TEE ÜHENDAMINE, TERVENEMINE JA JUHATUS

 

Kaardiladumised saadan laiali umbes nädala jooksul.

Küsimuste korral võta palun julgesti ühendust stella.shakti@gmail.com

 

 

 

 

***

See on puhastav ja selgust loov protsess, kus läbi õnnistuse saatmise häälestub terve meie keha ümber armastuse sagedusele.Oled oodatud ja armastatud! Seanss on häälestatud olema kõikide hingede kõrgeima tee hüvanguks.

Seansi käigus vabastame vanad mittetoetavad mustrid ja suuname energia uuele ümber. See on lihtne, väga tõhus ja toimiv kaugreiki seanss.

Seansi vastuvõtmiseks käivita allolev mp3 või lae see endale eelnevalt internetist oma arvutisse alla. Seejärel lihtsalt sea end mugavalt istuma või heida mõnusalt pikali, võid seda vastu võtta ka uneajal.

Ja ütle enda südames:

***OLEN TÄNULIK KÕIGE EEST.***

Hea, kui saad ärgates või üles tõustes teha oma päevikusse märkmeid ja üles kirjutada ka seonduvad unenäod, neis võib olla vajalikke vihjeid tuleviku tarvis.
Keskendu seansi ajal lihtsalt keha tunnetusele ja sügavale hingamisele.

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole. Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim! Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!


Reiki kohta saad lisaks lugeda siit.


Õnnistust!
Stella

 

AVANEMINE ARMASTUSELE JA SEKSUAALSUSELEStella Shakti
00:00

Seansi eest saad teha endale sobiva annetuse:

MTÜ Südamekeskus 

IBAN: EE507700771001082851

Selgitus: annetus

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Võid seansi ajal minuga koos taotlusi lausuda või jääda ka lihtsalt rahusse, lõdvestuse ja lubada energiatel läbi enda voolata. Iga kord seda meditatsiooni kuulates saavad puhastatud Su meel, teadvus, keha ja süda. Palun joo kindlasti enne ja peale seanssi puhast sooja vett.

Kui Sul jäi varasemalt alla laadimata ja kuulamata TEADLIKU UNENÄGEMISE SEANSS, aga sooviksid ka seda alla laadida ja kuulata, siis saad seda teha annetuse eest

sellelt lingilt

(rekvisiidid siin all).

 

MTÜ Südamekeskus IBAN: EE507700771001082851 Selgitus: annetus

bottom of page