top of page
b-andestusetervendus-weebi.jpg

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Võid seansi ajal minuga koos taotlusi lausuda või jääda ka lihtsalt rahusse, lõdvestuse ja lubada energiatel läbi enda voolata. Iga kord seda meditatsiooni kuulates saavad puhastatud Su meel, teadvus, keha ja süda. Palun joo kindlasti enne ja peale seanssi puhast sooja vett.

 

 

KUULAMISEKS OTSE VAJUTA PUNASELE KOLMNURGALE

Andstue tervndusStella Shati 2020
00:00

Aitäh, kui jätad siia ka enda seansi tagasisidet!

Tehniliste probleemide korral võta palun ühendust inspiratsioonikool@gmail.com

SIIT LEHELT SAAD KUULATA

JA ALLA LAADIDA MEDITATSIOONI 

 

ANDESTUSE TERVENDUS

 

Muundame raskused meile tagasi toetuseks.

 

See meditatsioon on osa Maagilise Reiki II astme internetikoolitusest, mida saad siinsamas kodulehel endale tellida.

See on koolitus neile, kes on läbinud ka Maagilise Reiki I astme koolituse, kuhu saad kohe tulla osalema, kui soovid. Leiad lisainfo koolituse kohta siitkaudu.

 

Kas tead, mis hoiab sind raskustes ja probleemides kinni? Kas oled sellele mõelnud, läinud lõpuni nende mustrite vaatluses? Või on häbi ja süü sundinud silmi sulgema, pilku ära pöörama ja sõltuvuste kaudu leevendust leidma?

 

See pole koht, kus ennast suuremasse süü-kaevikusse kühveldada, vaid hoopiski on vaja taibata, mõista ja hakka kasutama niivõrd lihtsat, aga lõpmatult tõhusat abivahendit, tööriista, mida sa tegelikult juba tead. See on nii tavaline nagu .. noh, umbes nagu käärid. Neid on olemas enamuses kodudes, aga nagu nähtamatud köidikud, köied, niidikesed, paelakesed, mis meid on mineviku lahenduseta kohtadega seotud hoidnud, ja seejuures oleks ju tark kasutada kääre, et need pusasusad endast lahti lõigata, on meil tarvis kasutada ei midagi muud kui

ANDESTAMIST

 

Jaa! See võib tunduda liiga lihtne, tavaline (noh – nagu mingid suva käärid kuskil sahtlipõhjas). Aga.. jaa AGA kui seda hakkad teadlikult ja regulaarselt ja KOHE kasutama, kui tunned neid minevikuankruid enda küljes, saad end ka KOHE vabastada.

Selleks on tarvis reaalselt ja südamest soovi olla VABA raskustest.

See aga.. nii ebameeldiv kui mul seda ka pole olnud kõrvalt ja enda elu pealt näha olnud, on olnud paljude inimeste jaoks MITTEVAJALIK, sest ollakse nii harjunud, et ohhhh... kas ma pean meelde tuletama?

 

Olgu, näiteks nii:

elu peabki raske olema

inimene õpib läbi raskuste

kellelgi pole kerge jne

TÜHISTAME TÜHISTAME TÜHISTAME

 

Sellised suhtumised hoiavadki inimesi kinni vana aja energiates Sellise suhtumisega inimestega juhtubki igasugu "asju", "raputusi", haiguseid jms et inimene ärkaks üles Ärkaks üles sellesse, et ta on ise oma reaalsuse ja tervise ja õnne looja.

 

Kui tuled varasemast ajast kui a 2000 sündinud, siis suure tõenäosusega oled sa päris kindlasti ka sellisest perekonnast pärit, kus vanemad sind lausa sellises vaimus õpetasid ja võimalik, et ka vägivaldselt sulle oma arvamusi peale surusid ja seega oled ka praegu pigem nõus ära surema kui oma uskumusi muutma. Noh, olid hea laps oma vanematele ja õppisid selgeks, et valge on must ja must on valge. Palju õnne, sa ei pea sellesse kohta jääma!

 

Uue aja energia kutsub meid kõiki täiuslikku õndsusesse, vabadusse, mis on vaba süütundest, häbist, kogu sellest plääroläärost, mille eest oled tahtnud põgeneda.

 

Aga põgenedes ei saa. Saab nii, et sulatad kõik tagasi valgusesse, andestuse lõpmatusse tervendavasse voogu.

 

Kui sa ei tea, kuidas seda ise teha, või tahaksid selleks hoogu ja inspikat, siis selle nädala seanss on mõeldud just sulle.

 

Kui sinus on kasvõi natukenegi vastuseisu elule, "midagi on pidevalt valesti" su elus, siis on ilmselge, et seal on jäänud andestamata kohad.

Oled teretulnud kogema meditatsiooni, uue aja uut lõpmatu rõõmu voogu ja jagama seda postitust, et meie kallis Eesti saaks tõeliseks sisemise rahu riigiks. Palun tea ka seda, et iga inimene, kes mediteerib ja tuleb oma keskmesse, südamesse elama, mõjutab kogu kollektiivi alateadvust. Seega, kui sulle käib närvidele korruptsioon, metsaärikate ahnus, ülemuse suhtumine, iseenda minevik, siis mida enam püsid enda keskmes, õndsuses, seda kiiremini me tõmbame valgustatuse voogu kaasa ka need, kes ei ole seda nägugi, et neid kõikide kõrgeim tahe võiks huvitada.

 

Piisab sellest kui mõned protsendid rahvastikust seda armastuse ja õnnistuse energiat hoiab, et see mõjuks kõikidele.

Valgus võidab nagunii! Varem või hiljem....

Armastus suudab kõike tervendada!

 

Õnnistused sulle ja su perele!

Stella

 

bottom of page