top of page

SIIT LEHELT SAAD KUULATA:

MEDITATSIOONI

 

ALOHA HAWAII PÜHITSUS

salvestatud aastal 2020

 

HAVAI-KEELSE SÕNA ALOHA TÄHENDUSI:

ma armastan sind

ma tervitan sind

ma õnnistan sind

ma tänan sind

ma olen sinuga üks

 

See võimas sõna on armastuse mantra, mis on väga tervendav ja kosutav, kui seda südamest läbi enda lausuda.

 

Selle meditatsiooni juhatus tuli mulle ettevalmiastava nädala jooksul huvitavalt jupikaupa.

Teemadeks seekord: tõeline armastus, enda väärtiustamine, enda armastamine, rahu, stabiilsus, kaksikleegid, tõelise armastuse enda ellu lubamine, valgustatus, enda püha olemuse vastuvõtmine, iidse tsivilisatsiooni tarkuse lahti pakkimine enda DNA-s jne

 

Kui olin neid idee-raasusid peas veeretanud, mõtlesin, et huvitav, kuidas see kogemus küll ühtkokku tervikuks saab, ent kui asusin seanssi salvestama, hakkas kõik nii võimsalt voolama.

Tuli ka teadmine, et selle meditatsiooni abiliseks on lisaks oma energiaga appi tulnud ka Hawaii Kahunad (teadjad, šamaanid, armastuse sageduse hoidjad).

 

Minu jaoks on see senini üks võimsamaid seansse, mida mul on olnud kunagi au alla laadida meie jaoks. Väikseks näiteks selle kohta, missugune sünkroonsuste ja imede voog sellest salvestamisest peale hakkas, siin üks näide paljudest.

 

Näiteks olin maalinud 2014 aastal sellise maali, mil nimeks SOOVIDE TÄITUMISE PUU ja sama ajal kui Aloha meditatsiooni salvestasin, oli armas Eda Saaremets saatnud mulle kingituseks ja tänuks Teemant-tervenduse e-koolituse läbimise eest ning rõõmsate elumuutuste jagamiseks ka pildikese enda aia õunapuust. Panen need pildid siia alla.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ALOHA!!!

See meditatsioon ongi soovide täitumise kiirenduseks. Ja koheselt tuli jällegi märk. Sünkroonsus. Juhuslikult :D Rõõmupisarad kuivatatud, olen nii nii lõpmatult tänulik, kallis Eda ja kallid Teekaaslased, et me üheskoos nii vahvasti seda maailma saame luua ja see on minu jaoks suur au ja rõõm teiega jagada enda panust selle maailma loomisesse.

 

Suur suur aitäh, kallis Armastus!!!

 

Seega – oled teretulnud meie Aloha-perre!

Kõik on kutsutud ja teretulnud, mis iganes su elus ka varem toimunud on, nüüd on võimalik kõigil tulla täielikult valgustatusesse elama.

 

Õnnistustega

Stella

 

 

 

 

 

***

See on puhastav ja selgust loov protsess, kus läbi õnnistuse saatmise häälestub terve meie keha ümber armastuse sagedusele.Oled oodatud ja armastatud! Seanss on häälestatud olema kõikide hingede kõrgeima tee hüvanguks.

 

Palun teadvusta, et seanss on 50% häälestusest, teine 50% sõltub su enda igapäevastest tegevustest, valikutest ja otsustest!

 

Palun ära kuula meditatsiooni autoga sõites või elutähtsaid asjalikke toiminguid tehes.

Seansi vastuvõtmiseks käivita allolev mp3 või lae see endale eelnevalt internetist oma arvutisse alla. Seejärel lihtsalt sea end mugavalt istuma või heida mõnusalt pikali, võid seda vastu võtta ka uneajal.

Ja ütle enda südames:

***OLEN TÄNULIK KÕIGE EEST.***

Hea, kui saad ärgates või üles tõustes teha oma päevikusse märkmeid ja üles kirjutada ka seonduvad unenäod, neis võib olla vajalikke vihjeid tuleviku tarvis.
Keskendu seansi ajal lihtsalt keha tunnetusele ja sügavale hingamisele.

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole. Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim! Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!


Reiki kohta saad lisaks lugeda siit.
 

Meditatsioone hoiame üleval siin lehel vähemalt 6 kuu jooksul.

Peale seda MP3 siin olekut ei garanteeri.

Soovitatav on seanss alla laadida endale arvutisse, kui soovid ka hiljem kuulata.
Õnnistust!
Stella

 

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Võid seansi ajal minuga koos taotlusi lausuda või jääda ka lihtsalt rahusse, lõdvestuse ja lubada energiatel läbi enda voolata. Iga kord seda meditatsiooni kuulates saavad puhastatud Su meel, teadvus, keha ja süda. Palun joo kindlasti enne ja peale seanssi puhast sooja vett.

 

 

Aloh pühitsusStella Shakti 2020
00:00

Seansi kogemus on annetuse* eest!

Aitäh sulle panustamise eest minu tegemistesse ja enda arengusse!

Aitäh, kui saadad annetuse**

(kui sa seda veel teinud pole :)

 

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

Annetus

 

*Kellega on erikokkulepe tehtud,

teie palun ärge rahalist panust saatke.

 

**mina kontrollima ei hakka, kas oled annetuse teinud kui seda kuulad või enda jaoks alla laed. Igaüks ise teab, missugust karmat ta endale luua tahab ja seega usaldan universumit ja sind, et teed parima otsuse ;)

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Aitäh, kui jätad siia ka enda seansi tagasisidet!

Tehniliste probleemide korral võta palun ühendust inspiratsioonikool@gmail.com

bottom of page