top of page

TERE TULEMAST SEANSILE!

 

ISEENDA AKTSEPTEERIMINE

JA HINGETASANDI TERVENDUS

 

See seanss on mõeldud neile, kes kogevad oma elus liigset kriitilisust enda suhtes, maailma suhtes. Sellised käitumisharjumused nagu:

* enda ilma jätmine headest kogemustest

* enese süüdistamine, häbistamine

* enese tõe eest ära põgenemine

* mitte endale aja võtmine, kuigi tead, et võiks

* minevikus songerdamine uue reaalsuse loomise asemel

* kahetsus ja etteheited endale ja teistele möödunu pärast

võivad olla väga tavalised, kui meid on lapsepõlves selliselt koheldud.

Sest nii nagu koheldakse last, hakkab ta tihtipeale ka iseendaga ringi käima, pidades seda armastuseks. Sageli on need mustrid nii alateadlikud ja "tavalised", sest paljud ümberringi teevad samamoodi.

Samas ei pea me enam kannatuste tasandil elama.

 

See seanss aitab taasühendada teadvuse kõrgema mõistmise ja tugeva maandusega, luua uue avatuse enese aktsepteerimiseks, armastamiseks ja võimeks olla helguse energias, mis iganes varasemalt toimunud on.

 

Sinu tõeline olemus on armastus, Looja valgus ja sul on võime luua enda elu selliseks, nagu seda tahad!

 

Kõik seansile registreerijad, kes teevad seda enne neljapäeva südaööd, saavad meie käest kingituseks ka SPETSIAALSE KAARDILADUMISE VIDEO TEEMAL - ISEENDA AKTSEPTEERIMINE JA HINGETASANDI TERVENDUS!

 

Kui on küsimusi või soovid jagada enda kogemust, võta julgelt ühendust sydamekeskus@gmail.com :)

 

See on puhastav ja selgust loov protsess, kus läbi õnnistuse saatmise häälestub terve meie keha ümber armastuse sagedusele.Oled oodatud ja armastatud! Seanss on häälestatud olema kõikide hingede kõrgeima tee hüvanguks.

Seansi käigus vabastame vanad mittetoetavad mustrid ja suuname energia uuele ümber. See on lihtne, väga tõhus ja toimiv kaugreiki seanss.

Seansi vastuvõtmiseks käivita allolev mp3 või lae see endale eelnevalt internetist oma arvutisse alla. Seejärel lihtsalt sea end mugavalt istuma või heida mõnusalt pikali, võid seda vastu võtta ka uneajal.

Ja ütle enda südames:

***OLEN TÄNULIK KÕIGE EEST.***

Hea, kui saad ärgates või üles tõustes teha oma päevikusse märkmeid ja üles kirjutada ka seonduvad unenäod, neis võib olla vajalikke vihjeid tuleviku tarvis.
Keskendu seansi ajal lihtsalt keha tunnetusele ja sügavale hingamisele.

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole. Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim! Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!


Reiki kohta saad lisaks lugeda siit.


Õnnistust!
Stella

 

Iseenda aktsepteerimineStella Shakti
00:00

Seansi eest palun sul võimalusel saata sulle ka endale sobiv annetus

 

MTÜ Südamekeskus 

IBAN: EE507700771001082851

Selgitus: annetus

 

Küsimuste korral palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Võid seansi ajal minuga koos taotlusi lausuda või jääda ka lihtsalt rahusse, lõdvestuse ja lubada energiatel läbi enda voolata. Iga kord seda meditatsiooni kuulates saavad puhastatud Su meel, teadvus, keha ja süda. Palun joo kindlasti enne ja peale seanssi puhast sooja vett.

Kui Sul jäi varasemalt alla laadimata ja kuulamata MITTETOETAVATE ALATEADVUSE MUSTRITE MUUTMISE SEANSS, aga sooviksid ka seda alla laadida ja kuulata, siis saad seda teha annetuse eest sellelt lingilt

(rekvisiidid siin all).

bottom of page