top of page
siit lehelt saad kuulata ja alla laadida meditatsiooni:
MEDITATSIOON
AFIRMATSIOONID
ÕNNELIKU SUHTE
LOOMISEKS, HOIDMISEKS JA HÄÄLESTUSEKS

Nii kaua tuleb palvetada ja fookust hoida, kuniks kogemus kohal on.

 

Seanss sobib kuulamiseks nii naistele kui meestele, vallalistele kui ka juba suhtes olijaile olemasoleva suhte energiadünaamika tasakaalustamiseks.

Afirmatsioon on otsus e kinnitus. Kui see otsus on sinu südamega kooskõlas, mida lausud, hakkab koheselt energiakehas toimuma tervenemine ja uute toetavate mustrite loomine.

Kõik minu kanaldatud seansid on alati loodud austuse ja lugupidamise vaimus – sinu enda energiakeha ja sisemine tarkus valivad, mida vastu võtta.

Õnn on alati valik. Mulle on väga meeldinud uskumine, et igaüks on just nii õnnelik kui ta valib olla. Õnnelik suhe saab toimuda, kui kaks inimest on VALINUD ise endas olla õnnelikud ja siis tulevad kokku. Keegi teine ei tee sind õnnelikuks. Sinu partner on su enda sisemaailma peegel ja seda me siin afirmatsioonides ka selgelt toetame – sinu enda õnne ja terviklikkuse loomine eneses on vundamendiks õnneliku suhte võimalikkusele.

Kui see seanss sulle meeldib ja tahaksid rohkem teada/osata/minna oma elu loomisel tõelise meisterlikkuseni iseendas, oled teretulnud liituma ka Maagilise Reiki internetikoolitusega. E-koolitusel saad rahulikus tempos u 4 nädala jooksul endasse võtta uued töövõtted ja hoiakud, et koheselt enda elukvaliteeti parandada. Koolitust saad järelvaadata mitme aasta jooksul, saad läbida endale sobivas tempos.

Peale II astme e-koolituse läbimist saad tulla osalema ka meie tasuta maagilistel internetiseminaridel, mida Maagilise Reiki II astme läbijatega/läbinutega aeg-ajalt teeme, et enda vibratsiooni ja selgust külluse teel hoida ja väestada.

 

Kes registreerivad meditatsioonile – praegu on meil mingi tehniline viperus ja saate kogemata ka kirja et olete e-koolitusele reganud, Palun lihtsalt ignoreerige seda, me katsume parandada olukorra esimesel võimalusel!

Õnnistuse ja armastusega
Stella

P.S. Kui sa hommikul ei taha/saa seda seanssi kuulata, võid mõistagi kuulata ka muul ajal, mil iganes kutset tunned. Hommik on lihtsalt vägagi imeline aeg, et terve päev seadistada.

Meditatsioon on salvestatud 2022 aastal ja võid seda kuulata piiramatult.

❤️

Kui vastused/nägemused uue elu kohta ei tule sulle kohe esimesel seansil, soovitan seanssi üle kuulata mitmeid kordi ja enne uinumist kui keha on kõige lõdvestunum.

*Kui oled suur ülemõtleja, soovitan võtta õhtuti magneesiumi, kuldjuure kapsleid vms taimset sulle sobivat toidulisandit, mis aitab kehal rohkem rahuneda. Vajadusel pea nõu oma tervsenõustajaga, kui sa ei tea, mis ja kui palju sulle sobilik on.

Kui koged seanasi ajal ka lihtsalt katkendeid, ja ei tule "terviklik lugu", ära lase ennast sellest häirida – usalda protsessi ja tea, et kõik on TÄIUSLIK just nii nagu see sel hetkel on.

Hea harjutus on hakata oma unistusi ja visioone üles kirjutama. Mida täpsem oma soovides oled, seda täpsemalt oskab universum ka vastata.

Teine samm on luua selge tegavuskava. Kui võtad uue hajumuse – kanna see ka oma kalendrisse, et see poleks lihtsalt idee, aga selleks asjaks on oma kindel aeg ja iseendaga kokkulepe ka seda lubadust pidada.

Kui teed midagi 21-40 päeva järjest, saab sellest HARJUMUS.

Palun teadvusta, et kui sa seansi ajal pilte ei koge, see on OK! Vastused võivad tulla ka mõtetena, tunnetena, taipamistena, aga ka peale seanssi käsi ise sirutab mingit videot vaatama, kus on vajalik info või lugema kellegi/millegi edasiviiva kohta. Seanss on vaid seemne istutamine – see, mis toimub nädala ja kuu jooksul peale seansi kuulamist – vat see on oluline tähele panna, mis märgid tulevad ja taipamised!

 

Oled teretulnud kogema!

 

Kui oled huvitatud, saad siit lehelt tulla osalema.

Võid selle MP3 alla laadida lähema 6 kuu jooksul (hilisemalt me ei garanteeri selle olemasolu) ja kasutada terve elu, nii palju kordi kui soovid.

 

Olen väga tänulik, kui saadate meditatsioonikogemuse tagasisidet inspiratsioonikool@gmail.com või siin lehel kommentaariumis.

 

Armastuse ja õnnistusega

Stella

 

 

b-afirmatsioonid-suhe-ruut.png

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu! Joo palun kindlasti enne ja peale seanssi piisavalt puhast vett!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Noodiga link Allalaadimine  avab kohe otsekuulamise lingi, kuid seal on paremal pool kolm üksteise kohal olevat täppi. Kui sinna vajutada, saad faili alla laadida, kui sul on Android telefon või arvuti.

 

 

KUULAMISEKS PALUN VAJUTA KOLMNURGALE

afirmatsioonid-suhe22 - 10.02.2022, 00Stella Shakti
00:00 / 29:18

See seanss on annetuse eest kuulamiseks

/ annetuse* saad teha

Stella Vainikko ettevõtluskontole EE707700771006067321

suur aitäh!

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Aitäh sulle!

bottom of page