top of page

Sinu kaksikleegi sõnumid Sulle

Näidiskaart kaardipakist Sinu kaksikleegi sõnumid Sulle

Tere armas Teekaaslane!

Mul on nii suur rõõm ja au sind kutsuda avastama Sinu enda Kakikleegi-teekonda! Igaühel on olemas kaksikleek ja kelle südames on tärganud lootus ja usk, et tõeline armastus ja sinu jaoks täiuslik partner (kõigi oma "ebatäiustega" on sind juba kusagil kindlasti ootamas!

Mina ja mu kaksikleek Ruwan oleme tundnud oma südames ära sisemise kutse Sind sel teekonnal aidata, kui soovid.

Leiad nende kaksikleegikaartide, mille ühte näidet siin näed, pikema selgituse siit alt tekstist. Kokku on kaardipakis 99 kaarti, siin siis üks kaart neist lahti selgitatult meie poolt, et saaksid selgemini mõista või leida inspiratsiooni enda teekonna lahturullumiseks.

Kaardid sobivad nii vallalistele, kes alles otsivad oma partnerit kui ka neile, kes juba suhtes, aga sooviks suhte tuua uuele kvaliteeditasandile.

Õnnistusega

Stella Shakti

77. Aja võtmine endale ja perekonnale on oluline iga päev – see on võti meie õnneliku abielu õnnestumiseks!

Selgitus teksti mõistmiseks:

JN: Jumaliku Naisenergia (kanaldanud Stella Shakti)

JM: Jumalik Meesenergia (kanaldanud minu kaksikleek Ruwan)

 

JN: Enne kaksikleegiga kohtumist oli mul isiklikult väga tihti tunne, et mul on nii kiire ja ma ei teagi, kuhu see suhe üldse mahuks. Olin peale mitmete suhete kogemist enda elus otsustanud, et enam niisama suhtesse ei lähe, kui see õige ei tule. Täitsin oma aja töö, hobide ja inimeste abistamisega. Siis sain aru, et kui ma ruumi ei tee, siis see suhe ei saa ennast ilmutada. Selleks, et midagi saaks meie ellu tulla, on selleks vaja ruumi. Tegin endaga kokkuleppe, et pühendan igapäevaselt aega sellele, et unistada, millist suhet ma soovin. Esiteks siis luues sisemise korrastatuse – missugust suhet ma tegelikult tahan. Siinjuures tulid abiks eelnevad elukogemused, kus olin saanud õppida mõistma, mida ma kindlasti oma suhtes kogeda ei soovi ja seeläbi sain taibata, aga mida ma siis tahan. Otsustasin endast luua sellise Naise nagu ma seda olla soovin selles suhtes. Teiseks kogusin ka mujalt inspiratsiooni, missugune üks õnnelik suhe üldse olla võiks. Selleks vaatasin lugematu hulga Youtube’i videosid toimivate suhete ja psühholooga kohta, õppisin eri koolitustel ja harisin ennast igal võimalikul vabal hetkel, kuidas mehed ja naised üksteist näevad, mida teineteiselt ootavad, mida vajavad ja sain enda jaoks palju selgemaks, mis mulle tegelikult meeldib. Selline inspika kogumine on tegelikult väga lihtne – ka vaadates filme, lugedes raamatuid ja suheldes paljude eri inimestega saab ju kogu aeg midagi uut ja huvitavat endale pardale võtta! 

Oma kogemusest võin öelda, et ilusate filmide vaatamine pole kindlasti mitte mingisuguse roosa mulli ehitamine enda ellu, – kaksikleek – tõeline armastus toob kõike seda, mida hing igatseb! Sinu kaksikleek on sinuga sama hing, te tahate mõlemad luua sedasama!

 

JM: Tähtis on tasakaal. On vaja võtta aega nii perele, aga ka iseendale. Kui inimene elab ka iseendale, hakkab ta ennast armastama, toimub sisemine pööre, liikumine enda armastamise suunas.

Kui me oleme eelmistes eludes kogenud ühendusi, ja me nüüd elame praeguses hetkes kogeme taas seda ühendust, on oluline aru saada, et me võime olla sellest suhtest lausa sõltuvuses, aga on oluline, et me elaksime ka iseenda elu, et olla õnnelikud.

 

JN: Jah, nõustnun täielikult! Kui ma võtan aega iseendale, siis mul on kõrge energiasagedus. Siis ma ei oota, et mees mu õnnelikuks teeks, vaid saan aru, et õnn on minu sees. Mina olen see armastus mida ma olen otsinud! Niimoodi häälestudes olen võimas magnet oma Kakikleegi jaoks. See pole siis mitte sõltuvussuhe, vaid tõeliselt teineteist inspireeriv koosloomine. 

 

Rääkides kõrgest energiasagedusest, siis eriti kui tegemist on alles Kaksikleekide kokkutulemise ajaga, kus JM alles puhastub oma vanadest mustritest, on väga tähtis leida tasakaal nii selle aja vahel, mis me panustame teineteisesse, aga anda ruumi ja aga ka JM ennast koguda. JN ülesanne on sel ajal hoida võimalikult kõrget sagedust, visiooni kõrgeima elusaatuse kohta. Kuna JM järgneb JN energiasagedusele, siis on sel ajal JN ülesandeks hoida nii ennast, aga ka tegelikult kogu peresaatuse kõrgeimat visiooni. Siinkohal saab JN demonstreerida, mil moel tema meesenergia on tugevam madalasageduslikest kogemustest. Ükskõik, mida JM sel ajal näitab või missuguseid lugusid genereerib, JN ülesanne on osata eristada – mis on egojutt ja mis on südamest tulenev. Südamest tuleneva tunned ära väga hea ja väestava tunde järgi. Kui mingi JM jutt ei tundu olevat kõrgesageduslik, siis seda tuleb osata kahekõrva-süsteemi abiga lasta ühest kõrvast sisse ja teisest välja, e teisisõnu lihtsalt ignoreerida.

Enne füüsilise reaalsuse manifesteerumist on tarvilik, et JN oskab eristada ja kogu fookuse taas tuua kõrgeimale visioonile perekonnast ja soovi korral siis ka õnnelikust abielust – kui selline on soov ja unistus! Mida järjepidevamalt JN kasutab enda meesenergiat ehk mõtlemise ja otsustamise võimet, seda kiiremini JM kehastus selle vooga kaasa tuleb.

Tähtis on stabiilsus ja oma mõtete kontrollimise oskus. Kuna JM hakkab demonstreerima seda, millesse JN usub, siis siinkohal ei saa JN jääda ootama, et JM otsustab “paremini” või “õigemini” kui see, mida JN oma mõtetes korrutab.

Nii nagu JN otsustab, nii see suhe minema hakkab. Nii et tea – sinu käes on võti enda ellu tõelise armastuse manifesteerimiseks.

Let’s Work Together

Get in touch so we can start working together.

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram

Thanks for submitting!

bottom of page