top of page

MEDITATSIOON

ÕITSENG

ARMASTUSES

 

 

Sa oled loodud õitsema. Et seda teha, on tarvis ka ehk kõigepealt maandada ennast. Nagu juured taimedel, on tarvis sirutada ennast usaldusse, et saada piisavalt väge julgelt jätkamiseks.

 

Õitseng on su pärisolemus ja sinu vili, mida maailmale kingid. Mida enam õitsed ja rõõmustad, seda helgema kingituse kogu inimkonnale teed!

 

See seanss on üks väga eriline Buddha-teadvuse pühitsus. On vägagi võimalik, et lubades endal lõõgastuda iseendasse, avanevad sinus täiesti uued erakordsed võimed ja ellu tulevad lihtsad helged lahendused. Tervendav valgus voolab läbi meie, kui seda lubame, ilma end tagasi hoidmata.

Iga kord seanssi kuulates, võimendad sa enda valguskeha ja seeläbi oled suuteline endas kandma suuremat armastuse laengut, väheneb stress ja on lihtsam saada õnduse kogemust ka enda igapäevases olekus.

Puhastumine vanast võib olla meie elus vaevaline ja keerukas, aga see võib olla ka elegantne ja leebe. Valik on alati sinu!

 

Seansil

puhastame tšakrad võõrastest, negatiivsetest energiatest

loome tugeva ühenduse sinu ja kõrgema tahte väljenduse vahel

tugevdame ühendust maa-energiaga ja küllusteadvusega

häälestame DNA kõrgeimale armastuse sagedusele

toome sügavama rahu ja harmoonia tasandi, kus uued anded saavad avalduda

 

See seanss on 50% sinu soovide teekonna kiirendus, teine 50% sõltub su igapäevastest otsustest.

 

Kes tegi registreerides vastava valiku, saadan sulle seansiga kaasa ka kaardilugemise video, kus saad veel lähemalt endale võluvõtmekesed õitsenguks ja eduks.

Saadan Sulle selle e-maili teel lähema 10 päeva jooksul.

 

Õnnistusega

Stella

 

Küsimuste korral võta palun julgesti ühendust stella.shakti@gmail.com

Seanss on salvestatud aastal 2019

 

 

 

 

***

See on puhastav ja selgust loov protsess, kus läbi õnnistuse saatmise häälestub terve meie keha ümber armastuse sagedusele.Oled oodatud ja armastatud! Seanss on häälestatud olema kõikide hingede kõrgeima tee hüvanguks.

 

Palun ära kuula meditatsiooni autoga sõites või elutähtsaid asjalikke toiminguid tehes.

 

Kingituse seansile lisaks saadame nädalavahetuse jooksul :)

Seansi vastuvõtmiseks käivita allolev mp3 või lae see endale eelnevalt internetist oma arvutisse alla. Seejärel lihtsalt sea end mugavalt istuma või heida mõnusalt pikali, võid seda vastu võtta ka uneajal.

Ja ütle enda südames:

***OLEN TÄNULIK KÕIGE EEST.***

Hea, kui saad ärgates või üles tõustes teha oma päevikusse märkmeid ja üles kirjutada ka seonduvad unenäod, neis võib olla vajalikke vihjeid tuleviku tarvis.
Keskendu seansi ajal lihtsalt keha tunnetusele ja sügavale hingamisele.

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole. Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim! Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!


Reiki kohta saad lisaks lugeda siit.


Õnnistust!
Stella

 

Õitsegu meditatsioonStella Shakti 2019
00:00

 

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Võid seansi ajal minuga koos taotlusi lausuda või jääda ka lihtsalt rahusse, lõdvestuse ja lubada energiatel läbi enda voolata. Iga kord seda meditatsiooni kuulates saavad puhastatud Su meel, teadvus, keha ja süda. Palun joo kindlasti enne ja peale seanssi puhast sooja vett.

 

SEANSS ON SALVESTATUD 2019 aastal

bottom of page