top of page

KOLME JUMALANNA PÜHITSUS

 

On väga võimas uute alguste aeg. Seekordse meditatsiooni info hakkas mulle voolama juba paari päeva jooksul, aga missuguseks see rännak kujuneb, pidi selguma kanalduse käigus.

Ja tõepoolest - nii see sündida saigi.

 

Olen nii lõpmatult suures tänulikkuses - kui võimsalt see terviklikkus ikka õpetab meid! Tundsin ise väga suurt toetatust ja voogu ning mulle anti ka selgelt mõista, et igaüks saab sellest täiesti erisuguse pühitsuse - just vastavalt igaühe kõrgema plaani järgi.

 

Kolm jumalannat, kes tulid oma kingitustega meid kostitama, on siis

TRIPURA SUNDARI - uute alguste ja uute võimaluste ning kevade hõngu tooja

LAKSHMI - maise rikkuse ja vaimse külluse, õnneliku abielu hoovus

BAGLAMUKHI - avaruse, sisemise vaikuse ja rahu hoidja, sügava tarkuse tooja

 

Kolm jumalannat - kolm aspekti sinust endast, kes ootavad, et sa nad vastu võtaksid! Iga seanss on erinev, iga kogemus on erinev ja ka iga kord kui seda seanssi kuulad, võid saada atäiesti erisuguse kogemuse osaliseks.

Seepärast on kasulik olla võimalikult eelarvamustevaba ja ootusteta, siis oled kõige enam avatud uuele võimalikule energiavoole.

 

Su elujõud on oluline faktor, et saaksid olla õnnelik ja see seanss on spetsiaalselt selleks kujundatud, et saaksid võimalikult tugeva laengu oma edasiseks elutööks ja südametee käimiseks.

 

Õnnistusega

Stella

 

 

 

Küsimuste korral võta palun julgesti ühendust stella.shakti@gmail.com

 

 

 

 

***

See on puhastav ja selgust loov protsess, kus läbi õnnistuse saatmise häälestub terve meie keha ümber armastuse sagedusele.Oled oodatud ja armastatud! Seanss on häälestatud olema kõikide hingede kõrgeima tee hüvanguks.

Seansi käigus vabastame vanad mittetoetavad mustrid ja suuname energia uuele ümber. See on lihtne, väga tõhus ja toimiv kaugreiki seanss.

Seansi vastuvõtmiseks käivita allolev mp3 või lae see endale eelnevalt internetist oma arvutisse alla. Seejärel lihtsalt sea end mugavalt istuma või heida mõnusalt pikali, võid seda vastu võtta ka uneajal.

Ja ütle enda südames:

***OLEN TÄNULIK KÕIGE EEST.***

Hea, kui saad ärgates või üles tõustes teha oma päevikusse märkmeid ja üles kirjutada ka seonduvad unenäod, neis võib olla vajalikke vihjeid tuleviku tarvis.
Keskendu seansi ajal lihtsalt keha tunnetusele ja sügavale hingamisele.

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole. Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim! Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!


Reiki kohta saad lisaks lugeda siit.


Õnnistust!
Stella

 

3 jumalanna pühitsuStella Shakti 2019
00:00

Seansi eest saad teha endale meelepärase annetuse, kui seda veel teinud pole:

MTÜ Südamekeskus 

IBAN: EE507700771001082851

Selgitus: annetus

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Võid seansi ajal minuga koos taotlusi lausuda või jääda ka lihtsalt rahusse, lõdvestuse ja lubada energiatel läbi enda voolata. Iga kord seda meditatsiooni kuulates saavad puhastatud Su meel, teadvus, keha ja süda. Palun joo kindlasti enne ja peale seanssi puhast sooja vett.

 

SEANSS ON SALVESTATUD SEPTEMBRIS 2019

b-3jumalannat-RUUT.jpg
bottom of page