top of page
stella2020.jpg

Aitäh sulle!

b-uusreaalsus-ruut.png

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Punane linki nimega Allalaadimine  avab kohe otsekuulamise lingi, kuid seal on paremal pool kolm üksteise kohal olevat täppi. Kui sinna vajutada, saad faili alla laadida, kui sul on Android telefon või arvuti.

 

 

KUULAMISEKS OTSE VAJUTA PUNASELE KOLMNURGALE

Uuestisünd uude reaalsusesseStella Shakti 2021
00:00

Seansi kogemus on kõigile tasuta!

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Siit lehelt saad kuulata ja alla laadida järgmist faili:

 

MEDITATSIOON
UUESTISÜND UUDE REAALSUSESSE


See meditatsioon on oma teadvuse puhastuse ja korrastuse abiline, mida saad kasutada iga kord, kui tajud, et oled justkui takerdunud vanadesse mustritesse, seisaku-tundesse või ebaselgusesse.

Seansi käigus loome oma sisemisele lapsele uue seadisuse, mõnes mõttes teemegi täieliku restardi oma senisele reaalsusele.

Saad ise valida, mis need uued omadused, teadmised ja oskused on, mida sa tahad oma sisemisele lapsele kaasa anda.

 

Kõik enne P südaööd registreerijad saavad kaasa ka individuaalse mini-kaardilugemise uue aasta kaardilugemisega meili teel, mille saadame sulle meili peale lähema 14 päeva jooksul!

 

Kui tahad saada inspiratsiooni, mida võiks oma sisemisele lapsele kaasa anda uueks vooks ja terveks ülejäänud eluks, saad lugeda siit alt mu artiklit pluss lugeda ka inimeste kommentaare, kes ka FB avalikul seinal enda mõtteid meiega jaganud on. Aitäh ka sulle, kes sa ka siia lehele kommentaariumisse ka enda ideid ja mõtteid valid jätta, et ka teisi inspireerida!

 

Õnnistusega

Stella

 

MIDA SA ÜTLEKSID OMA SISEMISELE LAPSELE?

Kui saaksid praegu minna ajas tagasi ja öelda midagi beebile, kes sa olid vastsündinuna ja annaksid talle kaasa eluteele võtmed, mida ta tänu sinu enda armastusele su suhtes meeles peab ja terve elu kasutada saab, siis mis sa ütleksid?

Nagu teemantitest kee, paneksin ma oma beebist mina kaela järgmised mäletamised:

1) SA OLED PUHAS ARMASTUS – ku keegi ei näe sinus armastust ja armastusväärusust, siis need on nende inimeste endi tervendamata kohad, mis ei lase nende südametel tõele avatud olla. Sa oled armastusväärne just sellisena nagu oled – ja seda on ka kõik inimesed ka sinu ümber. Kuigi kõik inimesed ei ela oma kõrgema mina ja armastuse juhatuse järgi, ei tähenda se seda, et nad sellesse kohta ühel hetkel välja jõuda ei võiks. Armastusest oleme võetud ja armastuseks peame me saama. Usalda, et nad on Jumala väljendustena tahtnud just neid mängusid kogeda. Kui tunned raskust inimestega suhtlemisel, tuleta meelde enda jumalikkus, et sul oleks meeles ka kõigile teistele nende endi igavikuline päritolu meelde tuletada.

2) SA EI PEA KÕIGILE MEELDIMA – igaühel on oma rada ja elu juhatab sind kokku nendega, kellega sul on vaja kokku saada – just läbi selle magnetismi. Liigu sinna, kus on tõmbumine – nagu magnetid saavad kokku just need, kes samu asju armastavad. Luba toimuda ka tõukumisel – ka see teenib ühtsust ja tervikut, et liiguksid elus õigesse kohta.

3) TEE SEDA, MIDA ARMASTAD – just läbi armastatud tegevuste ja olemiste taipad tegelikku elu mõtet – nautida ja olla armastuse kanal, kehastus ja kiirgaja, vastuvõtja ning meeldetuletus kogu maailmale

4) KUI OLED LÄINUD ELUS UMBTEELE – julge seda tunnistada ja ots ringi keerata, kui vaja. Ei ole vaja elu lõpetada, aga leida uus elamise viis

5) TUNDED ON ILUSAD JA HEAD – need näitavad ära, kas oleme õigel teel või ei – ära püüa kellegi teise heaolu nimel enda halba tunnet enda eest ära peita, vaid KUULA ENNAST – mida see tunne sulle öelda tahab

6) OLE ENDAGA LÕPUNI AUS – ära teeskle ega tee head nägu, kui kellegagi suheldes on halb tunne, siis variant a) ütle seda b) liigu edasi

7) ANDESTA ENDALE – mis sest kui oled elus valetanud või läinud südame vastu, need olid head õppekohad – kui oled edaga aus, ei ela sa enam vales ja elu toob sind tagasi uude tõe ja armastuse voogu

 

8)OTSUSTA ISE ENDA EEST – negatiivitsejad mürgitaks heal meelel kõigi elu, sest neil endal on mürgine olla ja teiste rõõmu nähes on meel kade. Lihtsalt mine edasi ja palveta nende inimeste eest, et nad oma südamevalgusega taas kontakti jõuaks

9) ÄRA SAMASTU üleskerkivate lainetustega – sa pole oma töökoht, laikide arv, inimeste arvamus sinust, ükski oma mõte ega mingi auhind, karistus ega kriitika, mida oma tegemiste eest oled saanud – sa oled PUHAS PUHTUS ja ARMASTUS, kõik muu on MÄNG

10) ÄRA LOODA MITTE KELLELEGI PEALE JUMALA – inimesed võivad sageli muuta oma meelt, aga ühendus südame kaudu Algallikaga juhatab meid läbi elu selgelt ja kindlalt, vankumata. Kui tunned kahtlusi oma elutees, siis tee kindlaks, KAS NEED ON ÜLDSE SINU MÕTTED? Kuna oled väga tundlik inimene, võid tajuda end ümbritsevate inimeste energiaid ja kui hakkad selle mudruga samastuma, võib tekkida suur sisemine segadus

11) TEE SEDA, MIDA SÜDA ÜTLEB ja mõistusega üle kontrollid, et see on Armastuse hääl – nii jätad hirmu kohaselt elamise selja taha ja sul pole isegai aega enam endas kahelda, sest Armastuse hääl on selge, enesekindel. Mis sest, et vahel palju vaiksem, kui hirmu hääl, aga see juhatab sind suuremasse Armastusse. Kui vaigistad oma meele, kuuled selgelt

12) HOIA OMA FOOKUS oma energia hoidmisel õnnistuste sagedusel. Egomängud tahavad tõmmata madalamatesse sfääridesse, aga sa ei pea laskma sellel sündida. Armastades kõiki heletumedusi, pole meil vaja enam ennast samastada vähemaga kui puhas Valgus. Vaba tahte alusel ei ole sul vaja mitte kunagi teise inimese tõde tõsta oma südame häälest kõrgemale. Ole kaastundlik nendega, kes on enda Valguse olemuse unustanud – nad on lihtsalt hirmul ja arvavad, et ainult mõttetasandiga saab asju lahendada; võideldes rahu tuua. Lihtsalt jää rahulikuks ja tea, et kõik taipavad enda Tõelist Olemust siis kui nad piisavalt rahunevad. Saad nende rahunemise protsessile kaasa aidata julgedes olla enda tões.

Millised mõtted teil tulevad? Mida soovitaksid enda sisemisele lapsele? Vahva oleks lugeda, kallis Valgusepere

Õnnistusküllast Püha Aega!

Stella

Meditatsioon on salvestatud 2021 aastal ja võid seda kuulata piiramatult.

❤️

Kui vastused/nägemused uue elu kohta ei tule sulle kohe esimesel seansil, soovitan seanssi üle kuulata mitmeid kordi ja enne uinumist kui keha on kõige lõdvestunum.

*Kui oled suur ülemõtleja, soovitan võtta õhtuti magneesiumi, kuldjuure kapsleid vms taimset sulle sobivat toidulisandit, mis aitab kehal rohkem rahuneda. Vajadusel pea nõu oma tervsenõustajaga, kui sa ei tea, mis ja kui palju sulle sobilik on.

Kui koged seanasi ajal ka lihtsalt katkendeid, ja ei tule "terviklik lugu", ära lase ennast sellest häirida – usalda protsessi ja tea, et kõik on TÄIUSLIK just nii nagu see sel hetkel on.

Hea harjutus on hakata oma unistusi ja visioone üles kirjutama. Mida täpsem oma soovides oled, seda täpsemalt oskab universum ka vastata.

Teine samm on luua selge tegavuskava. Kui võtad uue hajumuse – kanna see ka oma kalendrisse, et see poleks lihtsalt idee, aga selleks asjaks on oma kindel aeg ja iseendaga kokkulepe ka seda lubadust pidada.

Kui teed midagi 21-40 päeva järjest, saab sellest HARJUMUS.

Palun teadvusta, et kui sa seansi ajal pilte ei koge, see on OK! Vastused võivad tulla ka mõtetena, tunnetena, taipamistena, aga ka peale seanssi käsi ise sirutab mingit videot vaatama, kus on vajalik info või lugema kellegi/millegi edasiviiva kohta. Seanss on vaid seemne istutamine – see, mis toimub nädala ja kuu jooksul peale seansi kuulamist – vat see on oluline tähele panna, mis märgid tulevad ja taipamised!

 

Oled teretulnud kogema!

 

Kui oled huvitatud, saad siit lehelt tulla osalema.

Võid selle MP3 alla laadida lähema 6 kuu jooksul (hilisemalt me ei garanteeri selle olemasolu) ja kasutada terve elu, nii palju kordi kui soovid.

 

Olen väga tänulik, kui saadate meditatsioonikogemuse tagasisidet inspiratsioonikool@gmail.com või siin lehel kommentaariumis.

 

Armastuse ja õnnistusega

Stella

Seansi kuulamise soovitused

 

Tere tulemast seanssi kogema!

 

Võid seda vastu võtta vabalt valitud ajal ja kohas. Saad seansi salvestist kuulata otse internetist.

Seansse hoiame internetis üleval vähemalt 3 kuud, aga ei garanteeri nende olemasolu peale 6 kuud.

 

Inimeste vastukaja on näidanud, et toimib sama hästi kui kohapeal seanss. Paremaks keskendumiseks saad alla laadida endale ja seansi salvestise ja vastu võtmise ajal kuulata.

 

Vastunäidustusi tasakaalustava seansi kogemiseks pole. Kui tunned kutset osaleda, oled selleks ka valmis. Terviklikkuse seansse võib kogeda nii palju kui süda kutsub. Terviklikkus tähendab armastuse energiat. Mida enam oleme armastuse energias, seda suuremas voos saame toimetada. Seepärast soovitan ka ise tulla õppima kui kogemus meeldib ja huvi pakub.

 

1) Seansil osaleda võid kus iganes see Sinu jaoks mugav on.

Võid lihtsalt lõõgastuda ning võtta vastu pühitsuse omaenese väelt. Mina praktikuna ei muuda Sinus midagi. Mina olen inspiratsiooniks sinu valguskehale. See on Sinu enda sisemine tarkus, mis otsustab, mil määral selle valguse- ja armastusevooga kaasa võnkuda!

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole.

Või koged kõigepealt enda vanade mõtete, tunnete, stresside vabanemist, enne kui paremaks läheb.

Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim!

 

Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!

 

 

2) Seansi ajaks on hea kui saad mugavalt heita pikali kohas, kus saad olla segamatult, kuulata vastavat mp3, võid panna ka näiteks küünlad või teha oma olemine nii mõnusaks kui võimalik. Seansi vältel hingata sügavalt ja hoida tähelepanu oma kehas. Kui tulevad mingid tunded, visioonid, tundmused, las nad lihtsalt olla. Luba kõigel sündida, ei pea sundima end kuidagi. Siis peale seanssi võid kirjutada üles, mida kogesid ja kui raatsid, võid ka mulle saata paar rida. Ent see ei pea sündima täna, võid ka näiteks järgmisel hommikul. Kui tunned, et jääd magama, siis ka see on ok ka seansi ajal :)

 

 

Sügav hingamine aitab alati kaasa, keskenduma ja pingutama ei pea, lõdvestumine on kõige olulisem. Kui tunned, et on palju pingeid ka seansi ajal, siis see tähendab suurt vabanemist ja see on ka väga hea :)

 

 

Sügavamaks lõõgastumiseks on hea kui aeglustad oma hingamist. Sügav hingamine aitab aju võnkesagedusel rahuneda ning mõtetel vaibuda. Hakka tähele panema väikseseid pause, mis mõtete vahel on, nendest saavad üha suuremad ja kestvamad rahu seisundid kui selliselt end treenida.

 

 

3) Palun joo ka kindlasti piisavalt puhast vett või vedelikku, mis aitab keha puhastada!

Seanss ei asenda tavameditsiooni, aga on loodud olema toetavaks ja tasakaalustavaks vahendiks.

 

4) Miks on hea seansi eest annetus saata?

Esiteks meeldib mulle, et mul on head töövahendid, et neid seansse teha, see tähendab, et mul on tarvis arvutit, kõlareid, pildipanka, arvutiprogramme, aega, et mul on toas soe ja mõnus olla. 

 

Teiseks meeldib mulle ennast harida, nii õpin pea kogu aeg midagi juurde, et neid teadmisi ja praktilisi kogemusi ka teiega jagada. Iga õppeprotsess võtab aga samuti aega ja vajab ressursse. 

 

Kolmandaks olen avastanud, et mida enam ma ise tänutundega küllust teistega jagan ja mida enam teevad seda ka teised, seda enam suureneb ka rahaline sissevool. Seega – andes tänuga, kasvab ka juurdevool tänuga! Ja see on täpselt see, mida ma Sulle kui seansi kogejale soovin – et näeksid, kuidas küllus ja rahaline voog Su elus kasvada saab.

 

Olen täheldanud, et inimesed, kes investeerivad oma isiklikult loodud küllust, võidavad seanssidest enam, sest nad oskavad seda teadmist ja kogemust enam väärtustada. See on investeering iseendasse.

 

Tulgu iga investeering Sulle tuhandekordselt rõõmu ja lahedusega tagasi. Või midagi veel paremat ;)

 

Ja juhul kui Sul on tarvis ja tunned teisiti, kirjuta mulle ja leiame mingi muu energiavahetuse vormi, mis mõlemile rõõmu valmistab.

 

 

 

Võid lugeda Reiki kohta ka lähemalt siit.

 

 

Õnnistust ja helget seanssi!

Armastusega

 

Stella

 

 

 

sisemisele-lapsele2.png
bottom of page