top of page

MEDITATSIOON

HÄÄLESTUMINE

2020 AASTAKS

 

Meditatsioon 2020 aastaks on tegelikult vundamendi panemine terveks järgmiseks aastakümneks. Sel aastal toimub planeedile väga suur uute energiate allalaadimine ja on eluliselt oluline, et inimesed oskaksid end maandada ja rahu ja lõdvestuse kogemusse tuua.

 

Miks see oluline on?

Kes veel oma südame teed ei käi, neid inimesi hakkab armastus suure tõenäosusega nii kõvasti sakutama juba, et inimesed oma südame kutsumusele üles ärkaks. Kui teed vastumeelseid asju, siis hakkab väga ebamugav. Lihtsalt elu ei saa samaks jääda. On tarvis osata leida enda seest uued lahendused, vastused ja suunised. Selleks on aga vaja osata rahuneda ja sisedialoogi pidada enda südamega.

 

Inimestel on tarvis elada enda südame juhatusel, sest muidu me lihtsalt ei raiska oma elu, aga tegelikult risustame ka ühisvälja. Samamoodi nagu on tarvis osata olla loodussäästlik loodusvaradega, on tarvis ka enda energiat kasutada otstarbekalt.

 

Muretsemine, ärevusest loodud hirmu-otsused on samasugune prügi nagu suitsukonid muruplatsil. Igasugused sõltuvused on esimene tunnusmärk selle kohta, et inimene ei ela enda lemmik-elu, vaid katsub kuidagi "kohaneda" ebameeldivate tingimustega.

 

Aga see ei pea enam niiviisi jääma. Meil on võimalus luua enda elu uueks. Kindlasti mitte jõu ja pahandamisega (ehk nagu vanasti või näiteks lapsepõlves kamandati lapsi koristama), vaid hoopiski läbi pehmuse, leebuse, armastuse lubamise enda ellu.

 

Armastus on pehmus, leebus, aga sealjuures ka kindlus ja oma põhimõtetele truuks jäämine, mis on kõikide kõrgeimat hüvangut silmas pidav. Armastuses elamine on elamine enda kõige lemmikumal moel. Aga see ei tähenda, et me teisi inimesi sunnime sellesse voogu.

 

Vastupidi. See tähendab, et lubame kõigil olla nagu nad on, aga me väljendame enda tundeid, enda soove, enda eelistusi selgelt ja sõbralikult.

Kui meid ümbritsevad ei otsusta sama vooga kaasa liikuda, siis liigume ise edasi, ilma kedagi muutuma sundimata.

Me võime alati teisi rõõmuvoogu kutsuda, ja tulevad, kes soovivad. Kohustustevabalt.

 

Kuidas ja mismoodi, seda juhatab meile meie süda. Sinu südames on selge puhas GPS, mis sulle kogu aeg annab suuniseid läbi sinu ENESETUNDE!

 

Kui mingi kogemuse eel on sul hea tunne, ja mõistuse arukus kiidab heaks, siis tegutse.

Kui mingi kogemuse eel ja sellele mõeldes on ebameeldiv tunne, siis parem ära tegutse sel teemal enne kui oled mõistnud, mis tooks sulle hea tunde ja need tingimused on täidetud.

 

Tuleb häälestuda südame tarkusega suhtlema. Igaühel meist tuleb seda teha individuaalselt. See on meie elukooli oluline õppeaine - intuitsiooni välja arendamine ja rahu ja lõõgastuse oskus tegutsemise vahepeal.

 

Selleks otstarbeks olen spetsiaalselt kanaldanud ka selle seansi.

 

Soovitus parimaks tulemuseks: lae alla MP3 ja kuula nii enne aastavahetust, aastavahetusel või enne uinumist aastavahetuse järgselt kui ka peale aastavahetust paari päeva jooksul.

 

Tulemas ka KINGITUS!

Kõigile uue aasta alguses ka kingitus spetsiaalse uue aasta kaardiladumisega! Saadan lingi e-maili teel postkasti hiljemalt 6. jaanuariks :)

 

Õnnistusega

Stella

 

Küsimuste korral võta palun julgesti ühendust stella.shakti@gmail.com

Seanss on salvestatud aastal 2019

 

 

 

 

***

See on puhastav ja selgust loov protsess, kus läbi õnnistuse saatmise häälestub terve meie keha ümber armastuse sagedusele.Oled oodatud ja armastatud! Seanss on häälestatud olema kõikide hingede kõrgeima tee hüvanguks.

 

Palun ära kuula meditatsiooni autoga sõites või elutähtsaid asjalikke toiminguid tehes.

Seansi vastuvõtmiseks käivita allolev mp3 või lae see endale eelnevalt internetist oma arvutisse alla. Seejärel lihtsalt sea end mugavalt istuma või heida mõnusalt pikali, võid seda vastu võtta ka uneajal.

Ja ütle enda südames:

***OLEN TÄNULIK KÕIGE EEST.***

Hea, kui saad ärgates või üles tõustes teha oma päevikusse märkmeid ja üles kirjutada ka seonduvad unenäod, neis võib olla vajalikke vihjeid tuleviku tarvis.
Keskendu seansi ajal lihtsalt keha tunnetusele ja sügavale hingamisele.

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole. Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim! Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!


Reiki kohta saad lisaks lugeda siit.


Õnnistust!
Stella

 

2020 õnnistusseanssStella Shakti
00:00

 

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Võid seansi ajal minuga koos taotlusi lausuda või jääda ka lihtsalt rahusse, lõdvestuse ja lubada energiatel läbi enda voolata. Iga kord seda meditatsiooni kuulates saavad puhastatud Su meel, teadvus, keha ja süda. Palun joo kindlasti enne ja peale seanssi puhast sooja vett.

 

SEANSS ON SALVESTATUD 2019 aastal

bottom of page