top of page

Tasakaalustav seanss

Karma vabastus ja varjatud annete aktiveerimine

 

 

Kuni 10. detsembrini vabalt valitud ajal vastu võtmiseks.

Mulle eraldi seansi vastu võtmise aega teatama ei pea.

Võid seda kuulata nii mitu korda kui soovid.

 

Seansi käigus võimendame mõistmist ja arusaamist:
Kogu minevik on meile toetuseks

Läbi tänutunde saab kõik meile tarkuseks

Muutumine läbi armastuse energia
Tšakrate tasakaalustamine
Sisemise juhatuse äratundmine

 

Karma vabastus läbi selle seansi on elegantne enese jõustamise protsess, kus iga osaleja saab seadistuse vastavalt omaenese kõrgemale tarkusele. Armastuse energiaga puhastamine, lõimimine ja voo taas lubamine enda ellu aitab äratada iidsed teadmised endas ja see omakorda lubab meil tulla suuremasse selgusesse, kes oleme ja milleks siin Maa peal toimetame.

 

Iseenda juhtimine ja iseenda toetamine

Keskendumine Iseenda juhtimisele ja toetamisele. Siin võime me õrnalt ja armulikult lasta vabaks meie ajaloos säilitatavaid emotsionaalseid probleeme, ja seda ilma vajaduseta elada uuesti läbi valutekitavaid sündmusi, millest need johtusid. Meie taotluseks on muuta meie ajalugu kuldseks tarkuse ja toetuse sambaks, keskse energia sambaks, mis keskendab meid praegus. See kuldne sammas toetab Iseenda jõusse astumise energeetilist seisundit. Meid ei hoia tagasi enam mingid meie minevikust pärinevad negatiivse energia ankrud!

 

Seansi autoriks on Peggy Phoenix Dubro, EMF Tasakaalustamise Tehnika looja.

 

"Seansi ülesandeks on säilitada minevikusündmuste tarkus ja kogemus ja olla tänulik kogetud õppetundide eest. See muunadab kogu meie ajaloo-energia kuldseks tarkuse ja enesetoetamise sambaks. Kalibreerumisprotsessile aitab kaasa taotluste lausumine. Kõigepealt esitame taotluse lasta vabaks igasugune ülemäärane elektromagnetenergia, mis ümbritseb vanu, meile enam mittevajalikke sündmusi. Teiseks esitame taotluse aktiveerida need meie sees olevad suundumused, mis toetavad edasi liikumist ja loovad enesejuhtimise ja enesetoetamise seisundi. Kolmas taotlus on seotud lülisambaga, kus asub meie elujõu ja kundalini energia. Taotlus julgustab tugevat isiklikku sihiteadlikkust ja vaimset selgroogu. Me hoiame oma selgroos sünnipäraselt kaasa saadud energeetilisi piiranguid. Need piirangud, kavandatud aitamaks meil õppida, varustasid meid vajalike õppetundidega. Asjakohaseks taotluseks siinkohal on lasta vabaks karmaliste sündmuste taasloomise vajadus, säilitades üksnes õppetunni tarkuse. Lisaks töötamisele pikkade kiudude, isetasakaalustuvate silmuste ja lülisambaga, vabastame ja tasakaalustame mitmed põhilised energiakeskused."

 

Peggy Phoenix Dubro raamatust "Elegantne jõustamine"Enne või peale seanssi palun prindi välja see taotluste leht ja võta see endale igapäevaseks abiliseks, et seansi mõju tugevdada.

Mida enam midagi praktiseerid, seda tugevamaks selles muutud.

 


 

 

 

 

Vaata ka tutvustavat materjali siin paremal pool ->

Universaalne Kalibreerimisvõre, mida seansi käigus tugevdame, on küll keeruka nimega, aga selle eesmärk on lihtne – see aitab meil ümber häälestuda armastuse energiaga koostööle.

 

Seansi käigus vabastame vanad mittetoetavad mustrid ja suuname energia uuele ümber. See on lihtne, väga tõhus ja toimiv tasakaalustav seanss.


Seansi vastuvõtmiseks käivita allolev mp3 või lae see endale eelnevalt internetist oma arvutisse alla. Seejärel lihtsalt heida mõnusalt pikali, võid seda vastu võtta ka uneajal.

Ja ütle enda südames:

***OLEN TÄNULIK KÕIGE EEST.***

Hea, kui saad ärgates või üles tõustes teha oma päevikusse märkmeid ja üles kirjutada ka seonduvad unenäod, neis võib olla vajalikke vihjeid tuleviku tarvis.
Keskendu seansi ajal lihtsalt keha tunnetusele ja sügavale hingamisele.

 

Kuigi tegemist on EMF tehnika II faasi seansiga, ei ole eelnev EMF meetodi kogemine vajalik, võid neid kogeda nii palju kui süda kutsub ja just neid faase, mida kogeda soovid.

 

Loe lisaks Tasakaalustavate seansside kohta siit.

Õnnistust!
Stella
Reiki Meister

EMF Tasakaalustamise Tehnika õpetaja ja praktik

 

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmise ajal siit:

Vaata ka tutvustavat videot terviklikkuse ehk magnetilise ühenduse kohta siit.

Kui soovid vaadata eestikeelsete subtiitritega, leiad selle siit lingilt:

http://www.emfworldwidestore.com/emfworldwide/et/media-gallery/ucl-3d-animation

Loe lisaks blogist

Läbi selle seansi töö saame muuta kõiki oma ajaloomustreid puhtaks toetuse energiaks ilma mineviku valu uuesti läbi elamata.

 

Need teemantikujulised valgusmudelid ehk oktaeedid on valgusmustrid, mis saavad iga faasi käigus aktiveeritud. Teise faasi valgusmudel (see seanss, mida kohe tegema hakkad), asub südamest kuni põlvedeni. 

Need valgusmustrid aitavad meil uusi eluhoiakuid praktiseerida, luues uue vabaduse taju.

Vana, automaatse reageeringu asemel, mis võib olla pole olnud kõige sõbralikum, selle asemele tuleb uus, armastusest kantud tähelepanelikkus.

bottom of page