VÄIKE TEADAANNE

Armsad Teekaaslased


Väike teadaanne lähinädalate kohta.


Vabandan südamest, kui need uudised kellegi jaoks kannatusi juurde loovad. Ma väga tahaks olla olemas, aga elul on nähtavasti praegu omamoodi plaanid.

Juhtus minuga nimelt selline lugu, et ootamatult on tulemas teine tarkusehamba-operatsioon järjest ja seetõttu ma kuni ilmselt vähemalt veebruarini olen oma tervist taastamas, ehk siis kui vähegi kannatab, ma vastan teie kirjadele peale selle kõige läbi saamist.


Iganädalased meditatsioonid http://StellaShakti.com/meditatsioon toimuvad endiselt, meie valgusemeeskond aitab üles panna varasemast meditatsioonisalvest parimaid palasid, seega saate neil endiselt osaleda ja suur aitäh ka kõigile, kes infol aitavad levida, et need jõuaks abivajajateni.


Vabandust, kes on ootamas minult uusi videosid ja küsimustele vastamisi – ja aitäh kannatlikkuse eest, et te lootust ei kaota! Kuniks olen tervenenud, ei tee ma seni uusi avalikke videosid (võib-olla saame jagada teiega vanemaid, mis veel avalikkuse ette pole jõudnud) ja ei vasta neil nädalail teie küsimustele.


Lubatud 2021 aasta alguse küsimused võtan ette, kui taas laiv-videosid saan salvestada. Aitäh kannatlikkuse eest!


Suur aitäh teile südamest ka kõigi annetuse saatmise ja energeetilise toetuse eest, et aitate vool edasi kanda!


Loodan kiirelt jälle täie tervise juures olla ning soovin kõigile helget aasta algust! Usun, et mida rohkem häid mõtteid saadate, seda kiiremini tervenen! :)


ISALIINI PUHASTUSE MEDITATSIOON ootab sind sel nädalal

http://StellaShakti.com/meditatsioon


Isaliini tervenduse kaardilugemine

https://youtu.be/eripV7ewTVs


Kuni 10. jaanuarini saate soodustusega liituda minu kodulehelt ka e-koolitustega. Kõik koolitused on eelsalvestatud ning saate neid vaadata endale sobival ajal, ei pea kindlatel aegadel arvuti taga olema. Võid kursuse vaatamisega alustada, mil meeldib ja just sellises tempos nagu sulle parimal moel sobib. Koolitused on järelvaadatavad piiramatult, ehk siis materjalid ja abilised terveks eluks.


Tehniliste küsimustega võite muidugi julgelt kirjutada, mu abilised aitavad leIda lahendused.

Lisan veel juurde, et Maagilise Reiki I astme koolitusele on oodatud soodusajal kõik inimesed, just teile sobiva annetuse eest, ei pea olema see kindlaksmääratud summa. Võite tasuda ka osadena või endale sobivas suuruses.


Saagu valgus!
Õnnistuse ja armastusega


Stella
==============================================


Unsubscribe *|EMAIL|* from this list:

*|UNSUB|*

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

* nii koolituste kui seansside raha tagastamine 

on kuni 14 päeva ostuhetkest,

hilisemaid pretensioone ei rahuldata

 

©Inspiratsioonikool

sydamekeskus@gmail.com

StellaShakti.com

SUBSCRIBE YOUTUBE* LISTI

  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • w-googleplus