MAAGILISE REIKI PÜHITSUSTEST JA UUE AJA ENERGIATEST


Leidsin täna ühe armsa MR II astmepaktikateelise kirja enda postkastist võibolla siin paljusid huvitaval teemal ja jagan teiega ka enda vastust. See artikkel võib ehk huvitada neid, kel reiki õpingud pooleli või ees või tahate teada rohkem pühitsuste toimimise kohta. See kiri siin on spetsiaalselt meie MR II astme e-koolituse kohta.


KÜSIMUS OLI SIIS JÄRGMINE

Töötan Maagilise Reiki II astme 10nenda nädala materjalidega ja tekkis küsimus Meistriteele Pühitsemise suhtes. Kui ma õieti mõistan, on sellel nädalal juhatus end ise Meistriteele pühitseda. Olen uurinud lisaks pisut inglisekeelset reiki koolituse materjali ja vesteldes oma siinse tuttava reiki praktikuga tekkis küsimus reiki õpilase avamise või häälestamise kohta reiki meistri poolt. Inglise keelses kirjanduses on see protsess “Reiki attunement”, mille käigus Meister kanaldab ja suunab Püha Reiki energia voo läbi reiki õpilase kroon-, südame- ja peopesa shakrate ning pühitseb õpilase töötama reiki energiaga enda ja kogu elava maailma hüvanguks.- Kindlasti oled teadlik, mis see on. Mu tuttav mainis, et tema attunement toimus koolituse käigus enne praktika nädalaid ja et alles see andis õiguse ja ühenduse vanade meistrite, inglite ja teiste vaimolenditega reiki seansside sooritamiseks.


Minu kiri vastuseks:

See on sul väga hea küsimus ja ma kirjutan selle heal meelel pikemalt lahti nii sinu kui ka kõigi teiste praktikateeliste jaoks, kes eales peaks selle teema suhtes enda sees selle küsimuseni jõudma. Ma jagan enda vastust ka praktikute FB lehel, ilma sinu nime kasutamata.
LIHTNE VASTUS ON: Jah, spetsiaalne II astme häälestus on toimunud läbi nende meditatsioonide – muusikapalade, mida sa reiki-märkide õppimise juures kasutasid, vastavalt klassikalise reiki kasutusreeglitele. Seda ma kirjutasin seal meditatsioonide juures ka, et need muusikapalad on laetud minu poolt edastatud kanaldusega neile, kes neid kuulavad MR koolituse eesmärgil.

Meistritee ja Meistriks pühitsemine on kaks iseasja. Hetkel pole sa veel ametlikult Meistriks pühitsetud minu poolt.

Samas – praeguse aja energiad on sellised, et tegelikult on inimesed muutunud juba piisavalt tundlikuks st et õpetajal, meistril kui sellisel ei ole tarvis õpilasi ümber joondada, vaid tegelikkuses toimub pühitsus nii, et IGA INIMENE ON OTSESES ÜHENDUSES ALGALLIKAGA ja see, kes või mis teeb inimesest Meistri, Praktiku või Õpetaja, on VAIM ISE. (See teadmine – Vaim teeb Meistriks, on ka mind pühitsenud Reiki Meistri – Urmas Vaino selge õpetus mulle edastanult olnud – lisatud märkus.)

Samamoodi toimis ka I astme e-koolituse häälestusse saamine, kui kuulasid sealseid meditatsioone ja tegid praktikaid. Sa ise kanaldasid enda jaoks avatuse Armastusele. Mina sain olla vaid nö süütehoidjaks, leegi võtsid sa ise omal vastutusel ja oma väega.

Seega on see lugu nagu kahe poolega münt – ühestküljest annan mina sulle häälestuseks noodi nagu noodivõtmest, sina kui õpilane, kui minuga kaaslooja, valid kas selle häälestusega kaasa tulla või mitte. Mina ei poolda absoluutselt seda vana-aja mõttemalli nagu ÕPETAJA TEEKS ÕPILASE ENERGIAKEHAGA MIDAGI. See on nii õudne idee minu arust, et nagu keegi teine võtab su väe ja moonutab seda. See pole minu sees tõde ega õige ja ilmselt ei hakkagi kunagi seda olema. Ikka igaüks ise vastutab enda energia, oma energia kvaliteedi, enda häälestatuse ja joonduse eest. Mina meistrina saan hoida teatavat sagedust, teatavat mustrit, kuhu siis õpilastel, kellel on südames kutse, saavad tulla ja hakata kaasa võnkuma. Muidu oleks see kõik nagu karja "vähemate võimetega inimeste karjatamine". See aeg on möödas.

SEEAEG ON KOHE VÄGA MÖÖDAS! Selles energias, mis siin planeedil täna on, oleme me võrdsed Algallika osad, kõik samaväärsed kui Buddha ja Jeesus ja Neitsi Maarja. Me oleme Algallika kiired. Seega pole siin enam Õpetajat ja Õpilasi, vaid kõik me oleme enda elu Meistrid, kes mis mustritega siis kaasa võnkuda või samastuda soovivad.

Võime öelda, et Reiki Meistritel on õpitud selgeks võnkumine Terviklikkuse Meisterlikkuse sagedusega (või siis on see siin parasjagu õppimisel – lisatud märkus.)

Nii samamoodi – Maagilise Reiki praktikute õppes, mis see II astme koolitus on, saavad praktikud õppida kaasa võnkuda nende parktiliste mustritega, millest koolitusel juttu on.

Igaühe kaasavõnkumise võime oleneb tema südame kutsest. Iga inimene saab tegelikult ainulaadse, erakordse seadistuse vastavalt TEMA HINGE KUTSUMUSELE.

Energia ei ole aeg-ruumi-põhine. See on paljude inimeste sees piiratud arusaam, et ME PEAME OLEMA SAMAS RUUMIS, ET MIDAGI TOIMIKS. Kvant-tasandil aeg-ruumi erinevust pole.

Kui ma olen sulle edastanud võimaluse võtta vastu mingi teatav sagedus, isegi kui ma olen Austraalias, siis see, mismoodi su energiakeha seda valib kasutada, ei sõltu meie omavahelisest distantsist, vaid sinu enda sisemisest tarkusest.

Inimestel on aga sageli LIHTSAM USKUDA, kui õpetaja nende pea kohale samas ruumis märgi joonistab. See on aga veidi piiritletud arusaam energia toimimisest.

Mõistagi – mõni inimene ei usugi muud, kui seda, mida silmaga näeb ja käega katsuda saab ja ka see on normaalne olnud raskemate energiatega ajastus. Sellistele inimestele seletada midagi tunnete mõjust organite toimimisele on nagu selgitada lasteaia lapsele kõrgema matemaatika valemeid. Mõned inimesed polegi suutelised sellest aru saama, sest nad on veel nii tihketes ja rasketes energiates enda sees. See aga ei tähenda, et need asjad ei toimiks. Lihtsalt mõni inimene ja hing vajab iseenda väe äratundmiseks kõigepealt väga 3D reaalsuse "tõendeid". Kui on selline juhtum, siis ma soovitangi minna õpetajate juurde, kes samas ruumis neid koolitusi teevad. Mul on mitmed õpilased kes seda teostavad siin Eestis, seega kui sa peaksid mingil tasandil tundma, et sa ei usu või ei saa või ei soovi e-koolitusena asju õppida, siis sul on võimalus minna ka minu õpilaste juures või kus iganes mujal oma teadmisteteed jätkata.

Meistrikoolitusel e tulevasel 3. astme e-koolituse Meistripühitsused toimuvad individuaalselt - üks-ühele. Seda siis vaatame, kas on saatus meid samasse aegruumi hetke lubamas või saame ka neid virtuaalmaailma abiga lihtsustada.

Midagi karta pole vaja, peale enda hirmu pole midagi, mis saaks su rõõmu teed varjutada. Usaldades Armastust, teame me alati, et oleme õigel ajal õiges kohas ja teeme õiget asja. Kõik häälestused mu koolitustel on loodud olema kõikide kõrgeimaks hüvanguks ja tegelikult on IGA VIDEO, IGA TEKST, IGA LEHEKÜLG manuaalis joondus, pühitsus ja häälestus kõigile nende kogejaile tulema elama kõrgemail potentsiaalitasandil. Pühitsuse edastamisest on siin mitmed selgeltnägijad minuga väga sarnasele seisukohale jõudnud – et iga inimene pühitseb tegelikult ennast ise, kui hakkab oma elutarkust kasutama, seega pole see vaid minu "rebel"-olemine vaid selge äratundmine, et siin uue aja energiates pole vaja "välist tsirkust" korraldada, et asjad toimiks, vaid asjad toimivad, sest selleks on selge SISEMINE taotlus ja otsus ning valik uuel moel tegutseda, loodud.

Reiki koolitusi õpetatakse praegu üle maailma e-koolitustena ja tundub, et kõik toimib vägagi efektiivselt. Seega võid südamerahus koolitusega jätkata ja tea, et võid igal hetkel neid videosid ja meditatsuoone alati üle kuulata, et ennast veelgi üle häälestada ja joondada, mil iganes seda peaksid tundma, et soovid. Iga kord neid materjale kuulates, sa ankurdad ennast järjest selgemini enda tõelisesse olekusse.


See ongi Ülim Meisterlikkus – olla puhas ise, avarus, puhas kanal, ilma kahtlemisteta.

Loodan, et see küsimus sai sulle nüüd selgemaks, kui teil on lisaküsimusi, kirjutage palun julgesti!

Õnnistusega Stella

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

* nii koolituste kui seansside raha tagastamine 

on kuni 14 päeva ostuhetkest,

hilisemaid pretensioone ei rahuldata

 

©Inspiratsioonikool

sydamekeskus@gmail.com

StellaShakti.com

SUBSCRIBE YOUTUBE* LISTI

  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • w-googleplus