MAAEMA JA ESIVANEMATE TOETUS SULLE

Me võime küll luua nö väliseid näilisi turvalisuse kogemusi – sõprusringkonnad, suuerm kogus raha pangaaarvel, kindlustused jms, aga tegelikult sügav sisemine kindlustunne saab alguse mitte väliste tegurite kogemusest, aga iseenda sees tundest ja energeetilisest ühendatusest maa-energiaga. See algab armastusest elu suhtes ja planeedi suhtes, iseenda olemasolu suhtes ja teadmisest ning tundest, et igas olukorras on olemas suurepärane lahendus ning et oled kogu aeg hoitud ja kaitstud, ükskõik, mis välises maailmas toimub.


Meie sisemine tugevus võib väga palju sõltuda sellest, mil moel suhtume enda juurtesse, oma vanematesse ja kas lubame enda ürgsel tarkusel, oma esivanemate õnnistusel endasse voolata. See on sisemine tugevuse voog, mis saab avalduda, tunnistades enda ühendatust.


Ka indiaanlased ja ka teised loodusrahvad on esivanematega ühendust pidanud ülioluliseks, et inimene saaks tunda suurt kindlustunnet ja ühendatust kogu looduga. See energeetiline toetus, mida saame oma esivanematelt, kes võibolla on ka juba planeedilt lahkunud, on kogemus, mida on vaja vähesuse korral ise taasluua. Kui tunned, et ühendus on katkenud või tunned end üksiku ja hüljatuna või kui su lapsepõlv on olnud pigem haavu loov, kui toetav, siis seda vana lugu on võimalik uueks luua e tervendada. Tervenemine algab alati peale vastutusest ja otsusest et ma ei mürgita ennast enam enda mineviku valuga, vaid leian uue vaatenurga. Ilma selle otsuse ja soovita on see vaid ohvrimeele hädaoru suurendamine.


Universumi seadus on see, et meil on maapealsete hingedena tarvis osata ise ühendust võtta, kui soovime abi nö nähtamatust maailmast.

Kõik on omavahel ühenduses ja kõikidel kogemustel on nii edasiulatuv kui tagasiulatuv vägi.

See tähendab seda, et kuigi võib tunduda, et minevik mõjutab meie olevikku ja seeläbi tulevikku, toimib see süsteem ka teistpidi – kui me praeguse aja energiates teeme otsused ja palved ja selged uued seadistused ja programmeeringud vabastada, kustutada ja neutraliseerida enda DNA-s ja geneetikas need kalduvused, hoiakud või ka võimalikud haigused, mis ei ole meie kõrgema tee hüvanguks, siis võivad sellest terveneda või tasakaalustuda peale meie endi ka kõik põlvkonnad enne ja peale meid. See tervenemine kandub üle, sest oleme multidimensionaalselt kõik ühenduses!


DNA-d on võimalik muuta, seda on selgeks teinud ka meie sõbrad teadlased. Seda saabki teha läbi enda uute otsuste, sõnade, energeetiliste seadistuste, mida saad õppida ise tegema näiteks ka Maagilise Reiki internetikoolitusel. https://www.stellashakti.com/maagiline-reiki-internetis


SAAD KOHESELT KUULATA JA ALLA LAADIDA KA MP3 SPETSIAALSE ENERGIASEANSINA SELLE TEEMA VÄESTAMISEKS http://www.stellashakti.com/meditatsioon


Ja kuulata/vaadata ka kaardilugemise video LAPSEPÕLVE TERVENDUS siitkaudu.


Õnnistusküllast ja turvatunderikast uut voogu!

Stella


Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

* nii koolituste kui seansside raha tagastamine 

on kuni 14 päeva ostuhetkest,

hilisemaid pretensioone ei rahuldata

 

©Inspiratsioonikool

sydamekeskus@gmail.com

StellaShakti.com

SUBSCRIBE YOUTUBE* LISTI

  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • w-googleplus