Kiri Hingeõele

Kirjutasin selle kirja juba mõned aastad tagasi armsale hingeõele Adenale. Nüüd täna peale temaga kohtumist tuli see kiri mu postkastis jälle hopsti nähtavale ja tuli tunne, et jagada seda iga oma Hingeõega, Hingevannaga, kes sooviks väikest valgusepaitust.Pildil üks minu varasem pastelljoonistus

Jumaliku partnerluse mustrite aktivatsioon.


Olen näinud pilti, et oleme nagu hammasrattad. Kõiki hammasrattaid on vaja, et see universum toimiks. Ühendused meie vahel on multidimensionaalsed, nagu nähtamatu võrgustik, mis kõik moodustab üheainsa. Vaid väike murdosa kogu eksistentsist on nähtav – see, mis on füüsilise reaalsuse ilming. Ent kõik pärineb vaimsest, algsest üksolemisest endast. Nagu suurest ookeanist.

Kuidas on nii, et mõnede inimeste südamesoovid näivad kiiremini ellu jõudvat, kui teistel?

Öeldakse, et kui oled südamega ühenduses, siis toimibki kiiresti.

See on illusioon. Tegelikult on kõikide soovid täitumisel.

Kui oled elus ja süda lööb, oledki ühenduses. Ent kas oled teadlik – et milliste mängudega oled otsustanud kaasa liikuda? Mida oled armastanud nii palju, et sellesse kogemusse laskuda?


Küsimus on, et kas ollakse aru saadud, et kõik see, mida enda ümber, sees ja maailmas koged, ongi olnud vastus Su palvetele. Kel on soov päästa, näeb ja kogeb neid, kes vajavad päästmist. Kes soovib tunda meisterlikkusesse kasvamist, need on enda teele tellinud ületamist vajavaid kohti. Kes on tellinud armastuse, siis ka selle enda ellu leiab. Aga leida saab seda alustades sellest, et sellega tuleks samastuda. Sest muidu võib Sulle Armastus kasvõi roosibuketiga vastu pead anda, aga Sa ei tunne seda ära.

Armastuse puuduse tunne õpetab meid leidma ühenduse enda südame ja mõistuse vahel. Tegelikult ei ole armastuses puudust, vaid on küllus. Aga vahel tuleb ka endale tunnistada, et jah, ma olen armastanud vaesust. Mis iganes eluvaldkonnas. Näiteks et rikkad inimesed on ahned ja vaesed õilsad ja voila - ongi muster seatud.


Mina ei ütle, et armastust tuleb leida enda seest. See on kõiges. Ma näen, et kõik on üks ja seesama - sees ja väljas. Otsimise asemel lihtsalt seda tunnistada.

Muidugi võib väljast ka otsida, vahel lausa peabki otsima, siis näed, et oled otsinud otsijaid. Aga kui hakkad armastama armastajaid, lubad endal üle võtta selle vibratsiooni, mida armastajapaarid või iseennast armastavad inimesed endas kannavad, muutud samasuguseks. See on väga eriline tunne - kodutunne, lihtsus, loomulikkus. Seda ei saa sundida, õpetada või kuidagiviisi selleks sundida. See on loomulikkuse lubamine, lõdvestumine, mis sünnib siis, kui kõik viisakused ja enda näidata püüdmised saavad asendatud sellega, mis SULLE tegelikult meeldib.


Sinu hammasratas kasvab suuremaks iga kord, kui oled otsustanud armastada kohtades, kus varem seda endal teha ei lubanud. Nii hakkab väga kiiresti Sinuni jõudma uusi kogemusi.

See kasv võib olla väga ebamugav ja üllatav ja kohati võib tekkida lausa ärasuremise tunne. Vana mina, kes on end harjunud samastama võrdlemise, hinnangute, manipulatsioonide ja ärritumistega, tema viimane püüd ellu jääda seisneb selles, et ta ütleb Sulle: "Sa oled vääritu ja ei saa kunagi, mida tahad." See on kollektiivne jusu. Kui seda uskuma jääd, siis ta solgutab Sind nii kaua, kuni lõpuks lihtsalt alistud. Võimalik, et neid eksameid korraldatakse veel mitmeid kordi. Aga nagu vesi leiab alati tee voolamiseks, leiad ka Sina lõdvestudes tee tagasi ookeani.

Me pole lihtsalt suvalised tilgakesed kuskil keset kosmost, me oleme suur ookean, mis on võtnud nõuks teha üks erakordselt pika vinnaga, aga lõpuks väga naljakas nali.

Öeldakse isegi, et valgustatus ongi teatavat liiki huumor. Kes julgeb, see naerab. Mitte teiste kannatuste üle, aga iseenda, enda olemuse üle, mis on nii kompleksne, nii tark, nii osav, nii võimas, nii suur ja samas see kõik võib olla hoopiski väga tilluke Sinu enda sees olev mõte.


Imelist talvise pööripäeva hammasrataste pööramise aega oma elus uuele leheküljele!


Kui soovid kuulata spetsiaalset pööripäeva-meditatsiooni, saad seda teha siitkaudu:

http://StellaShakti.com

Soovitan seanssi kuulata vähemalt 2 korda – esimest korda enne 21. dets õhtut ja teist korda pööripäeva hetkel või kui Saturn-Jupiter võimsat konjunktsiooni-tantsu tantsivad taevas. Pööripäeva hetk on 21.12.202 kell 12:02 (vaadake seda numbrikombinatsiooni). Konjunktsiooni kõrghetke kellaaeg Eestis on u 20:37.


Armastusega

Stella

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

* nii koolituste kui seansside raha tagastamine 

on kuni 14 päeva ostuhetkest,

hilisemaid pretensioone ei rahuldata

 

©Inspiratsioonikool

sydamekeskus@gmail.com

StellaShakti.com

SUBSCRIBE YOUTUBE* LISTI

  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • w-googleplus