KEEGI EI SAA KEDAGI TEIST KORDA TEHA


Inimene on ise-tervenev ja ise-tasakaalustuv olend ning igasugune soov teisi paremaks muuta võib tekitada vaid vastuseisu ja tõrksust. Kes ei taha armastust vastu võtta, see leiab alati vabandusi, miks ta elu peabki raske olema. Selliste inimestega võib küll proovida rääkida, aga kui näed, et see vedu ei võta, siis pigem eemalda end sellest seltskonnast ja lase inimesel ise selle järelduseni jõuda, kui et raiska lõpult enda elu-energiat.

Inimene saab ise ennast parandada ja tervendada, kui ta tahab. Tervendaja on ruumi looja, olustiku üles sättija, et ise-tervenemine aset saaks leida.


Ma ei räägi siin praegu füüsilisest kirurgi tööst, ma räägin emotsionaalkeha ja vaimse tasandi olemusest, millest tegelikult füüsis alguse saab.


Kõik inimese probleemid saavad alguse vaimse tasandi otsusest, mingil tasandil antud nõusolekust neid teemasid kogeda.

Tihtipeale on need nii alateadlikud hoovused, mis tavateadvuses inimesel näiteks absoluutselt enda teadvusesse toodud pole.


Näiteks lastel on tihtipeale meeldiv haige olla, kuna siis pööratakse neile rohkem tähelepanu. Isegi kui see on vihane olemine või halvasti kohtlemine, siis see on ikkagi mingit sorti tähelepanu. Ja lapsed vajavad seda, meie sisemine laps vajab tähelepanu – tunnet, et me tähendame midagi, et me oleme ka kuidagi osalevad selles elumängus. Tähelepanu on energiahoovus.


Kui varasemate generatsioonide kodudes ei ole õpetatud inimestele, et nad võivad end hästi tunda, vaid et nad peavad kogu aeg kasulikud olema, näiteks oma vanematele, ja kodutöid tegema ja misiganes tasandil oma olemasolu kuidagi välja teenima, siis nende inimeste elu on täiskasvanuna väga raske. Alateadvuses istub pidevalt kubjas, kes ütleb, et missa laiskled, hakka juba teistele hea olema.


Siis on vaja inimesel sisuliselt suhteliselt toore jõuga oma senine tegevuskava elus peatada, et terviklikkuse ja terve olemise tasandil püsida. Või kui inimene seda ise ei tee, aitab tal seda teha keha, mis lihtsalt hakkab streikima ja keeldub senisel moel edasi toimimast.


Tervenemiseks nn vaja luua enda sees tervislik tasakaal – tegustemise ja puhkamise vahel ja see tasakaaluseisund võib ka väga palju muutuda vastavalt aasta-ajale, ilmasikule, eale, naistel vastavalt ka kuufaasile jms.

Inimese võime terveneda on tegelikult väga paljuski ümbruskonna energiast sõltuv. Kui ümbritsev on kõrgsageduslik ja toetav, on igasugune paranemine kiirendatud. Kui see on täidetud müra, madalasageduslike mõtete ja hoovustega, läheb tasakaalustumiseks suure tõenäosusega palju enam aega.

Keskkond, kus me viibime, saab aga tõstetud sellest, kui selles viibivad armastavad inimesed.


Ka riided, mida kantakse, kannavad endas tugevaid energialaenguid. Kui oled mingites riietes tundnud suurt stressi või raskust, siis ära neid enne kanna, kui need on pigem puhastatud ja energeetiliselt uute õnnistustega laetud. Selleks on väga kasulik kodus näiteks mantraid kuulata ja/või ise laulda, puhastada ruumi helikausside või mistahes muude kõrgsageduslike helide ja õnnistustega.


Väga hea viis end kiirelt aidata ka keerukamates oludes elades, on õppida tegema Maagilise Reiki seansse. Nende seansside kogemiseks ei pea sa vaid pikutama ja käed-keha-peal olema, vaid neid seansse võib teha ja kogeda kõikjal – tantsides, koristades, süüa tehes,lastega mängides, unejuttu lugedes, magades – võimalusi on lõpmatult.


Reiki ongi tervendava terviklikkuse-energia lubamine endasse. See pole vaid korraks-käed-peale–valu– äravõtmine. See on elustiili häälestumine, mis põhineb armastusel, terviklikkusel ning südamega kooskõlas elamisel.

Me elame siin maailmas tahes-tahtmatult ja oma mõtete ja sõnadega loome kogu aeg oma reaalsust, Parem siis ära õppida, mismood seda kõike luua nii, et ei peakski nii palju pärast tagajärgi koristama, vaid saab koheselt mõnusas voos elada.


Sinu sõnad ja mõtted häälestavad su DNA ümber. Vastavalt otsustele sünnivad kogemused. Sul on võimalik end ise häälestada suurema tervise ja rõõmu lainele.


Öeldakse, et kui sa arvad et sa ei suuda ja kui sa arvad, et sa suudad, on sul mõlemal juhul õigus.

Mida valid?


Kui need teemad huvitavad sind, siis Maagilise Reiki internetikoolitus on soodushinnaga sind ootamas http://StellaShakti.com

Õnnistusega Stella

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

* nii koolituste kui seansside raha tagastamine 

on kuni 14 päeva ostuhetkest,

hilisemaid pretensioone ei rahuldata

 

©Inspiratsioonikool

sydamekeskus@gmail.com

StellaShakti.com

SUBSCRIBE YOUTUBE* LISTI

  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • w-googleplus