AKTSEPTEERIMINE

Imelist päeva! ❤️

Edukaks eluks on tarvis osata anda minevik vabaks. Sest muidu käime ringi nagu sangpommid jala küljes. Tantsida on niiviisi ju raske. Ehk aitab see mõttlõng siin videos meelde tuletada, kuidas seda sisemist vabanemist teha?


SINU JAOKS ON VALMINUD UUS VIDEO YOUTUBE'IS

Sri Sri Ravi Shankari lühike õpetus teemal AKTSEPTEERIMINE

❤️ VÄIKE MEDITATSIOON EDU LAINESSE HÄÄELSTUMISEKSVIDEO VAATAMISEKS KLIKI PALUN PILDILE


Sri Sri Ravi Shankar on armastatud India õpetaja, kes on läbi enda loodud heategevuslike organisatsioonide aidanud siin planeedil juba miljoneid inimesi vabaneda stressist, saada üle katastroofijärgsetest traumadest ning leida enda elu tõeline mõte ja suund. Tema õpetused ei ole religioossed, vaid universaalsed, mis on suunavad inimesi elama tervemõistuslikkuse ja südamega kooskõlastuse kohaselt.


Saad vaadata ja kuulata tema ingliskeelseid kõnesalvestisi näiteks siit: https://www.youtube.com/user/ArtOfLivingTV


Temaga kohtumine on mulle alati meeldinud. Kui vaatsin viimati tema silmadesse, nägin seal lõpmatust ja igavikku, nii mõõtmatut sügavust ja selgust nagu oleks terve kosmos mind läbi tema vaadanud. Ma ei ole oma loomuselt "guru-kummardaja", aga ma amastan ja austan nende inimeste tööd väga, kes siin planeedil inimkonda tõe tasandile aitavad.


Kui sind huvitaks ka õppida väga tõhusaid hingamistehnikaid, et stressist vabaneda ja sügavamat meditatsiooni õppida, siis saad selle kohta vaadata lähemalt https://www.artofliving.org/ee-et/meisthttps://www.artofliving.org/ee-et/meist


See oli just see koht, kus mina kunagi oma teadlikku jooga-teekonda alustasin ja olen sellele kogemusele lõpmatult tänulik!


❤️❤️❤️


AKTSEPTEERIMINE

Kui me ei aktsepteeri soovimatut sündmust,

saab sellest viha.

Kui me seda aktsepteerime,

saab sellest tolerantsus.


Kui me ei lepi ebakindlusega,

saab sellest hirm.

Kui me seda aktsepteerime,

saab sellest seiklus.


Kui me ei aktsepteeri kellegi halba käitumist meie suhtes,

saab sellest põlgus.

Kui me aktsepteerime seda,

saab sellest andestus.


Kui me ei aktsepteeri kellegi edu,

saab sellest armukadedus.

Kui me seda aktsepteerime,

saab sellest inspiratsioon.


Aktsepteerimine on elu edu võti.


Sri Sri Ravi Shankar


❤️❤️❤️


PÄEVAKAART: Tugevus – õrnus on tugevaim jõud

Kuidas saab veel paremaks minna? Iga olukord kingib Sulle tiibadesse uusi sulgi, et võiksid lennata veel kõrgemalt. Kas julged vastu võtta oma väe või ootad, et keegi teine Sinu eest asju otsustaks? Sea taotluseks luua tugev vundament oma elule ja õpi tundma eluväe erinevaid tahke. Et tunda end duaalses maailmas hästi on tarvis endas aktsepteerida kõiki omadusi ja külgi. Aktsepteerimine on omaksvõtmine, integreerimine ja armastamine. Vägi tähendab julgeda tunda kõike, armastada kõike, mõista kõike ja kõiki teadmisi ka edasi anda, julgeda tunnistada iseennast kui jumalikku näitlejat siin elu näitelaval. Iga elu, mil oled siin planeedil elanud, oled kogunud lugematu arvu oskusi ja võimeid suhelda ning elada. Millist elu valid elada täna?

Kas valid oma väega purustada või ehitada?

Kas valid oma väega tõsta teisi ja tõusta sellest samuti või lämmatada teiste valgust ja kustuda sellest ise? Kas tunnistad end nõrga ja saamatuna või tunnistad endale oma tõelist väge? Mida sooviksid oma ellu luua kui Sul oleks kasutada piiramatult energiat ja jõudu? Kas looksid harmooniat, tasakaalu ja rahu? Millest võiksid alustada just nüüd ja kohe?

Sinus on see vägi, et elada oma elu oma südame kutse kohaselt. Sa suudad. Sa võid. Sa tead.


Õnnistusküllast voogu!

Stella

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

* nii koolituste kui seansside raha tagastamine 

on kuni 14 päeva ostuhetkest,

hilisemaid pretensioone ei rahuldata

 

©Inspiratsioonikool

sydamekeskus@gmail.com

StellaShakti.com

SUBSCRIBE YOUTUBE* LISTI

  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • w-googleplus