Armastuse mustrid = sobivuse mustrid


Armastuse mustrid on enne siia sündmist paika pandud.

See tähendab seda, et sinu pusletükil, millega siia maailma sobitud, on juba kindel kuju olemas. Seda võib kunstlikult mingiks ajaks muuta, aga selliselt elades ei ole inimeses rahu ega mugavust, head tervist ega sisevaikust.

Pusletükk kuulub tervikpildi juurde. See on osa tervikust ning selle nurkade maha nüsimine või uute äärte kleepimine on vastuolus looduse, loomulikkuse ja kõrgeima potentsiaali plaaniga. Seega – minnes vastu oma tõelisele armastuse tundele ja kõige rõõmutoomavale elukogemusele, hoiad kogu tervikut madalamas sageduses. Lubades aga endal teha, olla ja nautida seda, mida päriselt armastad, avaldub su erakordne muster ning seeläbi hakkad nägema maailma kui tervikut, ühtset, armastavat organismi. Tajud, et armastus toimetab läbi sinu ning sul pole vaja muud teha, kui lõdvestuda ja nautida.

Kuidas pusletükk moodustub?

Vastavalt eelmistes eludes kogetule ning otsustele, mida oled eelmistes kehastustes ja enne siia sündimist teinud, vormub sinu unikaalne armastuse muster – iga õpitud kogemusega saad juurde võimet armastada ja olla kogu terviku loomisel aina suuremas rollis. Teisisõnu – mitte ükski meeldimistunne pole lihtsalt niisama. Need on selged kutsed, et seda teed minna oma elus. Näiteks, kes on mitmeid elusid maalimist armastanud ja ta on hingetasandil avaldanud soovi ka selles kehastuses oma oskuseid lihvida, siis tõmbavad värvid, pintslid ja molbertid teda nagu magnetiga.

Kui aga arvad, et vot enne saan rikkaks, siis hakkan maalima ja teed asju raha saamise eesmärgil, siis tekib kuidagi-äraelamise-tsükkel.

Tehes asju, mis pole otseselt su armastusemustris kirjas, ei saagi inimene küllust ja rikkust kogeda. Muidu ei läheks inimene oma õigesse kohta oma pusletükiga! Isegi kui on selliselt elades raha, siis see kulub kuidagi imelike asjade peale kiiresti ära, näiteks teraapia-arved, et end psühholoogiliselt aidata või kiropraktiku tasud, sest juba on stress ja pinge läinud ka keha tasandile jne.

Sama kehtib ka suhetes – kompromisside ja "ma-pean-selle-suhtega-leppima" kogemused võivad inimestes välja kujundada impotentsust, frigiidsust, vaimuhaiguste ja narkosõltuvusteni välja. Kasutatakse vahendeid, et kuidagi sobituda – rahustid, ergutid, kunst-tissid, -ripmsed, suuremad, kallimad välkuvamad autod, rohkem laike instagramis jms, et kuidagi sisemist puudujääki kompenseerida, on saanud paljude jaoks tões elamise aseaineks.

Ma ei ütle, et neid asju kogeda ei või. Kõike võib teha, aga seejuures tasuks tähele panna, et miks neid asju tehakse. Kas sellepärast et armastad neid asju teha, või selleks, et kuidagi seeläbi ennast ja maailma üle kavaldada, lootuses, et siis tuleb ellu suurem armastuse tunne.

Välise ehitamine ei kompenseeri kunagi sisemise tee käimise puudujääke.

Kui välise ehitamine on aga sisemise kutsumuse ja armastuse väljendus, on see ilus, see on harmooniline, võimas, inspireeriv ja kestev. Seda võib kokku võtta lihtsa näitega: kui sa ei armasta kapsasuppi, siis selle söömine, ehtides end jaanalinnu-sulgedega ning sädelust peale raputades ei muutu supp maitsvamaks. Hoopis kõht võib valutama hakata, sisemine laps tunneb, et teda ei armastata ning seeläbi tõmbad magnetina oma ellu ikka ja jälle inimesi, kes sind ei austa, ei hooli sinust ja kellel on täiesti kama kaheksa, kas oled õnnelik või ei. Aga nad on lihtsalt peegliks sellele, mida ise endaga teed.

Selle asemel on sul aga luba valida menüüst, mis sulle tõeliselt meeldib ja kehale, hingele ja südamele sobib ja seda oma elus tehagi. Seda ei saa feikida. Seda saab ära tunda. Läbi enesetunde. Vastuseisu puudumine on märk sellest, et see on sinu tee. Kui millegi või kellegi suhtes on kasvõi kübekenegi ebameeldivust, siis tasuks vaadelda, millest see tekib.

On see tunne, et ma ei tea, kas ma ikka väärin midagi nii head – sel juhul oled õigel teel. On see tunne – ma arvan, et ma tegelikult tunnen, et väärin paremat, siis järelikult tasuks midagi paremat oma ellu luua. Enda sees olev armastuse muster teab, kuhu suunduda, mida teha ja mis on sobilikuim. Igaks eluhetkeks ja juhtumuseks on armastuse mustril õpetus olemas, kuidas sellest kogemusest suuremasse armastussse tulla. On vaja lihtsalt oma südant kuulata ja tunnetada.

See tekst siin on minu südame õpetus ja juhatus olnud mulle, et ma näeksin ja taipaksin, et mul pole tarvis end vähendada, alla suruda või kellegi pessimisti juttu jääda uskuma enese kohta. Isegi kui see pessimist olen ma ise olnud, siis südame keel on alati edasisuunav, lahendusele keskendunud ja väga täpne..

Et end armastada, ei pea ma olema parem, ilusam, peenem, treenitum, päevitunum, julgem, lahedam, mul ei pea olema hordidena sõpru ja ma ei pea mitte kellelegi oma tegevusi tõestama, selgitama, ennast mitte millekski mitte kunagi sundima ja ma võin olla õnnelik ükskõik mis mu elus toimub.

Ma olen armastuse kehastus ja ma olen vaba tegema, olema, mõtlema, armastama täpselt nii nagu mu seest armastus ise tuleb ja teeb ja tahab ja on. See ei pea mitte kellelegi meeldima, kes seda ei soovi. Aga ma tean, et ma olen armastusväärne. Ja armastada saavad need inimesed, kes ise ennast armastavad – need, kelle sees on armastuse muster tõeselt avaldunud.

Armastuse muster ei peagi meeldimistundena avalduma maailma suhtes. Kus on atraktiivsus, seal on ühised õppetunnid, seal on universum meie pusletükid mingiks ajaks kokku sidunud, et me saaks üksteisel aidata midagi erakordset taibata. Kui sidusus kaob, ei tähenda, et vihkama peaks hakkama. Neutraalsusest ja õnnistusest piisab. Minnes lahku oma endisest kallimast või liikudes uutesse sõprustesse, ei pea seda tegema mitte kibeduse ja valuga, vaid tänu ja rõõmuga, et need kogemused, mis üheskoos olid, said tehtud.

Enne suhtesse minemist on väga kasulik enne sellesse kogemusse sukeldumist enda südamelt küsida: milleks see suhe mõeldud on?! Sest mäletad, armastuse mustrid on juba ette valmis kujundatud – sinu hing teab juba enne suhtesse minekut – mis on selle kogemuse potentsiaal.

Lühiajalise naudingu mustrid võivad olla eksitavad.

Meie tava-tajumeeled: visuaal, kuulmine, haistmine, puudutus ja maitsemeel võivad olla petlikud, nad ei anna kogu tõemustrit meile edasi.

On lausa ütlus, et valida naist välimuse järgi on nagu süüa lindu laulu pärast.

Sama võiks kehtida ka meeste puhul:

valida meest tema jutu järgi, on sama mis valida kleiti internetiportaali kaudu.

Nii nagu me ei tea, kas kleit sobib, mis materjalist ta on ja missugune kvaliteet tegelikult on, enne selle proovimist ja lähemalt uurimist, ei saa ka meespartneri sobivuses veenduda enne kui me näeme, kas tema jutul on ka tõepõhi all, või kas ta hakkab esimesest pingekohast kohe kärisema ja teie suhtlemine narmendama ja pudenema niipea kui asjad ei lähe nii nagu tema oma peas on ette kujutanud. Kui mees ei avalda soovi teha asju selle kohaselt, mis mõlemile sobib, siis ei ole järelikult õige mees.

Soov mõlema poole soovide ja vajadustega arvestada, on elementaarne tervisliku suhtlemise alus. Austus ja lugupidamine on iga toimiva suhtlemise vajalik osa. Seda nii intiimpartnerluses, aga ka sõpruses, perekonnas, töösuhetes ja eelkõige suhtes iseendaga. Kui sobivust ei ole, siis mingi töö ja surumisega seda tekitada ei ole vaja. Võib, aga see on ebavajalik. Loomulikku kulgu järgides kaob tarvidus muutumise järele. Igaüks muudab ise oma käitumist, kui tunneb, et tahab, aga kedagi suhtes ümber kasvatada ja õpetada, kui ta on üle 18-aastane persoon, on täiesti mõtetu enda aja ja elu raiskamine.

Hea uudis on see, et sinu südame tõese mustriga kokku käivaid inimesi on siin planeedil alati olemas. See tähendab seda, et sa ei pea kunagi kartma jääda üksikuks! Tuleb südamelt küsida, kellega, kus ja mismoodi süda tahab nüüd edasi suhelda ja siis seda tehagi.

Kui keegi ütleb, et niiviisi pepsilt valides jääd eluks ajaks üksi või et sinu tee on üksildasena kulgeda, siis see inimene räägib iseendast ja oma hirmudest. Need kogemused tühista koheselt ja usalda oma südame teadmisi alati number ühena!

Nüüd on küsimus, et kas siis kõik on ette määratud? Ei, ette on määratud potentsiaal. Võimalus, kui mõlemad partnerid lähtuvad enda südame tarkusest, siis saab kogemus tulla kõrgeima kokkuleppe kohaselt. Kui on palju egomängusid ja hirmusid, võib mistahes suhe laperdama minna. Seepärast on tark enne suhtesse minekut ennast vajadusel tervendada ja saada teadlikuks, mis on ego ja mis on südame hääl. Kui soovid seda kogemust enda ellu ja elukogemuse pardale võtta, siis Maagilise Reiki initernetikoolitus on just sulle mõeldud suurepärane tugeva alusvundamendi loomine. Reiki tähendab armastyse energiat. Elades reiki voos, elad teadlikkuses. Elades voo vastu, lihtsalt pikendada oma õppetundide õppimist.

Soovitan endalt küsida ausalt: kas elan oma armastuse mustri kohaselt? Või elan oma hirmu mustri kohaselt? Kuidas saan armastuse mustrisse? Mida mul on tarvis teha, uskuda, õppidam kogeda, et osata?

Ja siis teha omad järeldused :)

Su armastuse pusletükk on kutsutud elama kõige õnnelikuma versioonina iseendast, Iga päev, mil sa pole õnnelik, oled järelikult vales suunas teel. See on sama tark kui see, kui Tartust Tallinnasse soovides oled keeranud auto nina Võru poole. Jaa – sa võid seda teha, võid käia ka Austraalia kaudu. Aga mida rohkem oled hirmu teenistuses, seda vähem aega jääb su elus nautida tõelist Armastuse Maagilist Naudingut.

Kui tunned, et naudid oma armastuse paastu ja vimm ja kangus ja vintsklemine on lahedad, siis võid muidugi seda ka teha, mina keelama ei tule. Aga pärast, kui hingekodus kohtume, siis palun ära tule mulle ütlema, et ma sulle varem ei öelnud, et tegelikult oli su elu nautimiseks mõeldud :)

SU PUSLETÜKILE ON OLEMAS IDEAALNE KOHT, KUHU SOBID NAGU VALATULT

Sa väärid tõelist armastust, tõelist austust ja tõelist rõõmu! Ja su süda teab õiget teed! Mida rohkem oled armastuse energias, seda selgemalt enda teed ja armastuse mustrit näed. Kui tahad õppida seda kogemust enda ellu tekitama ja hoidma, siis ...

Maagilise Reiki internetikursuse info leiad siitkaudu.

Õnnistusega

Stella

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

* nii koolituste kui seansside raha tagastamine 

on kuni 14 päeva ostuhetkest,

hilisemaid pretensioone ei rahuldata

 

©Inspiratsioonikool

sydamekeskus@gmail.com

StellaShakti.com

SUBSCRIBE YOUTUBE* LISTI

  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • w-googleplus