MIS ON TEADLIK UNENÄGEMINE

Teadlik unenägemine on iidne praktika, mida saab harjutada, praktiseerida ja oskusi süvendada iga öö. Sisuliselt on see sarnane arvutimänguga.

Õppides kasutama teatavaid võtteid, on võimalik seda aega, mil meie keha puhkab, kasutada, et arendada ennast teadvusetasandit hoidma teadlikkuses, avardada enda valgustatuse kogemusi, mis kanduvad ka igapäevaelusse, või ka lihtsalt iseenda lõbustamiseks.

Kes veel pole teadlikku unenägemist elus kogenud, siis lühidalt kokkuvõtteks on see seisund, kus oled unes, aga saad aru, et oled unenäeos ja seega saad ette võtta mistahes lahedaid seiklusi, kogeda väga võimsaid teadvuseseisundeid - näiteks lennata, liikuda läbi seinte, liikuda teadlikult teise unenäkku, sulanduda algallika valgusesse, kohtuda oma kaitseinglitega, huvitavate tegelastega, lahendada probleeme, mis päriselus jäid lahenduseta, saada vastuseid enda tulevikku puudutavate küsimuste kohta, juhatust edasiseks eluks jne.

Unenägusid näeme me kõik. Küll aga on nii, et paljud inimesed ei mäleta neid hommikul, sest

* inimene on nii stressis, et närvisüsteem ei kannataks lihtsalt nende lugude läbiprotsessimist ärganuna

* inimene on kunagi soovinud, et ei näeks unenägusid ja KEHA, TEADVUS ja MÕISTUS ON VASTAVALT SELLELE PALVELE ennast selliseks häälestanud, et ei mäletaks neid

* inimene ei ole teinud selgeid taotlusi, et unes ärkvel olla või unenägusid mäletada

* inimene lihtsalt ei teadvusta endale, mida ta kogeb

jne

Küll aga saab ennast stressist vabastada, ja teha selged taotlused, et hakata unenägudes saama vajalikke sõnumeid uueks päevaks, ülejäänud eluks jne.

Mitte kõik unenäeod pole tulevikuennustused!

On ka unenägusid, mis on lihtsalt vana stressi vabastus, seega kui näed koledusi, on see suure tõenäosusega vana vabastus.

Ennustavad unenäod on minu kogemuse põhjal alati väga võimsa positiivse laenguga. Isegi kui on mingi keerulisem sündmus tulemas, siis on selles unenäos vastus ka positiivse lahenduse jaoks.

Enne uinumist saab teha selged taotlused, et saada selgeid tulemusi.

Kuna uneajal me oleme tegelikult väga suures transformatsioonis, siis on minu tunnetuse kohaselt oluline anda häälestuseks selged taotlused, et see muutus saaks toimuda parimal moel.

Nii nagu õhtul enne uinumist häälestud, see protsess kestab ju terve öö ja see annab ka hommikuseks ärkamiseks teatavad eeldused.

Selle nädala kaugseanss TEADLIK SELGE UNENÄGEMINE on mõeldud neile, kes soovivad kogeda

* teadlikku unenägemist - oskust enda unenägudes jääda ärkvele, teadvele unesolemisest

* suuremat kaitset enda magamiskoha ümber, et kõrvalised mõjud ei saaks sisse trügida öisel uneajal

* kõrgema potentsiaali kohaselt elamist

* suuremat lõdvestumist enne uinumist

* häälestuda parimal moel uueks päevaks

See on esimene seanss teadliku unenägemise praktiseerimiseks, mida soovitan kasutada enne mistahes praktikaid, mida raamatutes unenägemise praktikaks õpetatakse vms. Sobib väga hästi algajaile, kes alles teadlikku unenägemist katsetada tahavad, aga ka juba proffidele unenägijatele, kes tahaksid viia enda kogemused uuele tasandile.

LEIAD SEANSI SIITKAUDU: http://www.stellashakti.com/uni

Helgeid lendusid ;)

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

* nii koolituste kui seansside raha tagastamine 

on kuni 14 päeva ostuhetkest,

hilisemaid pretensioone ei rahuldata

 

©Inspiratsioonikool

sydamekeskus@gmail.com

StellaShakti.com

SUBSCRIBE YOUTUBE* LISTI

  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • w-googleplus