MEESENERGIA TERVENDUS

See siin on nii meestele kui naistele mõeldud, sest meis kõigis on olemas mõlemad poolused-aspektid ja harmoonia meie eludes on siis, kui need mõlemad on meis tugevad ja tasakaalus.

mõned tervikliku naisenergia omadused, aspektid:

tunnetus, inspiratsioonivoo lubamine

armastuse lubamine

elujõud

nauding

helgus

kergus

vastuvõtmine, mis tegelikult meeldib

naisenergia on armastaja, hellitaja, toitja selles hingelises mõttes

küpse meesenergia tunnuseid, aspekte:

mõtted on selged, väestavad, positiivsed ja lahendusele orienteeritud

struktureerimine on lihtne, ajakavad selgelt paigas

kokkulepped, otsused, mis lähtuvad kõikide osapoolte huvidest

projektide lõpuleviimine

selge teadmine, mis on parim

küllusteadvuses elamine

loomine südame juhatusel

kiirgamine ja energiavoogude välja saatmine, mis on kooskõlas armastusega

meesenergia on ruumi looja, turvalisuse, kaitstuse ja külluse kojutooja

Meie ühiskonnas on üsna tavaline, et kõige aluseks on hariduses olnud kriitika ja hinnangulisus. See on aga meesenergia kõige suurem vigastaja, kui ennast peetakse vähemaks ja võimetuks ja saamatuks. Pidev kriitika ja näägutamine lapsepõlvest alates võivad olla kulmineerunud sellena, et inimene on kaotanud igasuguse soovi midagi üleüldse enda ellu luua ja nii pigem oodatakse, et keegi teine nende elu üle otsustaks, ise loomise asemel.

Igasugune vigisemine enda kallal ja hädaldamine muudavad olukorra aga veelgi hullemaks, kui puudub küpsus seejuures luua uued väestavad programmid.

Küps meesenergia teadvustab, et kus on viga, seal saab areneda ja see on hoopiski väe võimendamise koht, mitte heitumise koht, kus ennast veelgi vigastama peaks. Kellegi teise peale näpuga näitamine saab asendatud selge otsusega olla tänulik. Olla südamest tänulik, et just see olukord aitab just selle kogemuse juures, mida ta oma elus loob. Kõigest saab toetus, igast takistusest hüppelaud ja igast väljakutsest võidu võimalus.

Nii lihtne on minna solvununa alkoholi, sigarettide ja muude meelemürkidega kuuri taha tuuritama. Või pugeda mungarüüsse ja öelda elus osalemisele adjöö. Mitte et neid kõiki asju teha ei tohiks, aga see näitab lihtsalt et meesenergiat ei kasutata ise loomiseks, vaid on antud enda elu mingite muude hoovuste kanda kui et ühiskonnas osalemise ja oma elu loomise väestamiseks.

See ei kehti mitte ainult meeste puhul, vaid meesenergia elab ju meis kõigis.

Kui oled olnud õnnistatud oma elus meesenergia eeskujuga - näiteks on sul olnud megalahe karsklasest ja sportlasest positiivse ellusuhtumisega isa, siis võimalik, et see jutt on sulle nagu hiina keel, ent paraku meie ühisväljas selliseid eeskujusid misteab kui üleliia palju olnud pole.

Pigem on olnud moes ja "normaalne" see, et jäädakse ohvrirolli, põgenemismehhanismidesse, selle asemel, et arukalt ja küpselt edasi luua.

Aga sellest pole midagi. Sest niipea kui teadvustame endale enda käitumismustreid ja valime need enda elus ümber muuta, saavad meist justkui fööniksid, kes tõusevad tuhast! Igast elusituatsioonist saab väärtuslik teemant su igavikulise olemuse pidurüül!

Meesenergia küpsemise esimeseks abiliseks on see, et ta hakkab kuulama oma naisenergiat ehk armastuse juhatust endas. Armastus tervendab kõik, kingib kogu juhatuse ja teabe, mida on vaja selleks, et elada looduse ja loomulikkusega kooskõlas. Mõistusel on nii lihtne jääda enda mõttelabürintidesse ringi tuuritama. Avada ennast hellusele, halastusele, rõõmule, andestusele aitab tõusta senistest sasipusadest aga kõrgemale ja hakata nägema iseennast taas enda maailma Kuningana.

On ülivajalik, et õpiksime ennast kiitma, premeerima, armastama ja hellitama ka siis, kui meie elus pole enne olnud mitte kedagi, kes meile seda oleks ette näidanud. See ongi osa küpsemisest! Väga vajalik osa - luua armastav atmosfäär iseenda sees! Siis saab ka meie partner, elu ja universum sulle neid kogemusi peegeldama hakata!

Andestus, õnnistus on need, mis aitavad meil kõrgemale tõusta varasemate programmeringute mõjust. Teadlik oskus teha koostööd energiavoogudega - oskus end maandada, avada jumalikule uuele positiivsele inspiratsioonivoole aga väga kiired töövahendid, et ennast taashäälestada terviklikkusesse, harmooniasse looduse ja loomulikkusega.

Elades harmoonias looduse ja oma kõrgeima olemusega, on elamine külluses ja rikkuses täiesti tavaline ja normaalne olek. Mitte keegi pole loodud siia, et ta peakski kannatajaks jääma.

Isegi kui oled kogenud oma elus väga suuri lahkhelisid enda südame ja mõistuse ja oma soovide ja universumi peegelduse vahel, siis neid olekuid on võimalik ümber teha ja muuta!

Selleks on tarvis su enda sisemist otsust ja pealehakkamist reaalselt asuda ka uutmoodi tegutsema. Kas oled valmis ja soovid elada harmoonias, tasakaalus ning oma unistuste täitumise voos?

Kõige lihtsam vaadata, mis seisus on su meesenergia - on vaadelda:

naistele - missugune on su elus su meespartner - kas teda üldse on

mismoodi endasse suhtud

meestele - mis toimub su pangakontol, su südames, kas naudid enda elu

kuidas suhtuvad sinusse su kolleegid, töökaaslased

Kas tunned, et elad enda elu enda kõrgeima potentsiaali väljendusena?

Kui jah, siis õnnistused sulle ja tea, et sa väärid kõiges kõike paremat!

Kui tunned, et vajad selleks terviklikkuse loomise protsessiks abi, tuge või veidi inspiratsiooni, oled väga teretulnud kuulama mu selle nädala kaugseanssi MEESENERGIA TERVENDUS siitkaudu:

stellashakti.com/meditatsioon

Kui soovid, saad ka ise õppida endale seesugust väestamist pakkuma, kui soovid:

http://www.stellashakti.com/maagiline-reiki2019

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

* nii koolituste kui seansside raha tagastamine 

on kuni 14 päeva ostuhetkest,

hilisemaid pretensioone ei rahuldata

 

©Inspiratsioonikool

sydamekeskus@gmail.com

StellaShakti.com

SUBSCRIBE YOUTUBE* LISTI

  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • w-googleplus