10 taotlust


Ma olen valgus. Mitte sellepärast, et keegi kuskil mulle võlukepikesega vastu pead oleks koputanud, vaid seepärast, et ma olen otsustanud olla.

Ma luban kõigil olla nagu nad on. Mitte seepärast, et ma tunnistaksin kõike kui kõige ilusamat, mida tean, vaid seepärast, et ma olen otsustanud lasta kõigil olla vabad. Ja vabaduses määrab igaüks ise, kes ta on.

Ma olen ennast vastu võtnud. Mitte seepärast, et ma olen pidanud oma tundeid nagu süü, häbi, viha, kurbus, kuidagi tohutult lahedateks, vaid seepärast, et ma olen otsustanud ka nendes jumalikkuse ära tunda. Ma austan oma tundeid.

Ma jagan, mida tean. Mitte seepärast, et kedagi teist teha endasuguseks, vaid seepärast, et ma tean, et tõe tagasihoidmine takistab kõigi arengut. Ma armastan meid, seepärast panustan enda kübemetega, et enda maailmasse luua parimat, mida oskan.

Ma tunnen kaastunnet. Mitte seepärast, et ma haletseks kedagi, aga ma tean, kui palju lihtsam ja lahedam elu neil oleks, kui nad ennast terviklikkuses ära tunneks. Seepärast õnnistan ja palun ka nende eest, kes on ülekohtused või käituvad eraldatusest ja hirmust ajendatuna. Ma soovin kõigile kõike head. Me oleme üks.

Ma näen endas alguseid. Jube palju lõpetamisi viivad tundeni, et kõik vana on nüüd läbi. Selle asemel, et haletseda vana, ma keskendun uutele algustele, see toob tagasi elujõu ja elurõõmu.

Ma armastan oma hirmusid. Need näitavad mulle ära, kus ma olen enda südame vastu minemas ja ma häälestan end kõrgemale.

Ma armastan oma vanemaid. Ma ei saan kõike heaks kiita, mis minuga on elus toimunud, sest seal on olnud palju valu. Aga ma olen elus ja võttes vastutuse oma elu eest saan öelda suur aitäh elu eest! Ilma oma ema ja isata poleks ma täna see, kes olen!

Ma jumaldan ennast. Ma olen osa jumalast ja jumal elab minu läbi. Mitte sellepärast, et keegi kuskil ütles, vaid seepärast, et ma ise tunnen nii ja ma valin seda tunnet hoida. Enese mitte väärtustamine on jumala mitte väärtustamine ja ma annan selle mustri endast tagasi jumalale – ka see oli täiuslik!

Ma olen täiuslik. Kui keegi tuleb mulle ütlema, et olen vähem, kui puhas valgus, õndsus ja armastus, siis on see tema probleem. See on tema enda stress, pinge ja hirm, enese väärtustamatus, eraldatus ja kahetsus, et teda pole täielikult vastu võetud. Ma olen nagu ma olen, täiuslik oma kiiksudega. Ja see kõik on okei.

Pilt: Stella Shakti "Süütuse jõud" 2016

Suurus 1 m2

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

* nii koolituste kui seansside raha tagastamine 

on kuni 14 päeva ostuhetkest,

hilisemaid pretensioone ei rahuldata

 

©Inspiratsioonikool

sydamekeskus@gmail.com

StellaShakti.com

SUBSCRIBE YOUTUBE* LISTI

  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • w-googleplus