Septembrikuu seadistus

Kuldse septembrikuu seadistuse vundamendiks võib ilmselgelt pidada seda, et kes on enda elu juba korralikult puhastanud ja oma mõtted seadnud puhtale armastusele, nende eludes on puhas õndsus ja helgus. Kel veel midagi koristamata, siis praegune Merkuuri retrograad aitab selle kõik kenasti nähtavale tuua, et seda siis järgemööda puhastada saaks.

Hirmukihi lahustamiseks suurepärane mantra

Tähtis on mitte teha vihast lähtuvaid otsuseid, seda purustust lappida pole nii kerge. Parem tasa ja targu ja võtta tähtsate otsuste tegemiseks aega vähemalt kuni järgmise nädalani.

Praegune päiksevarjutus võib olla mänginud ka suuri trikke meie unevajadusega. Mõni tahaks magada kogu aeg, teised ei saa üldse und. Soovitatav on hoolitseda enam oma keha eest, teha trenni, tõsta kange, joosta koeraga metsarajal, korjata loodusest veel looduse ande ja anda endale kõik andeks. Regulaarne päevakava aitab vähendada sisemist ärevust, kui seda peaks olema.

Andestamine on lihtne, kui mõistad, et kõik on olnud Suure Looja tahe. Nii kaua, kui neid lugusid enda omadeks peame, on see nagu kassipoeg, kes lõngakerast lahti ei lase ja suure pusa sisse keerutab ennast.

Laskuvad teemantvalguse energiad puhastavad meie teadvust iga päev üha intensiivsemalt. Väga oluline on tähele panna enda seest tulevaid sõnumeid. Nii kui tunned vastuolu enda tegevuse ja sisehääle vahel, siis küsi, mida sisehääl öelda tahab. Need on olulised sõnumid, et olla looduse ehk looja tahtega kooskõlas. Teemantvalgus on tingimusteta OLEMISE valgus. Olla Tingimusteta tänulik, armastav, kohal iseenda jaoks.

Kahtlused, hirmud ja mured on seotud sellega, et inimeste kontakt loodusega on vähenenud, valgus ehk armastus ehk terviklikkuse informatsioon ei pääse läbi. Ja loodust pole vaja otsida kuskilt kaugelt džhungilst, kõige lähem kontakt on Su enda keha, bioloogiline instrument, jumala embus Su hinge valguse ümber, mis Su hinge soove aitab teostada.

Minu seest tuleb vastus, et saada vastuseid, on vaja kehaga tugevat kontakti. Et kehaga oleks tugev kontakt, on vaja oma keha tunnetada ja olla temaga ühenduses. Selleks on vaja aga teha sõna otseses mõttes tugevdavat trenni - jooga, tants, hea seks jms.

Arenda füüsiline tugevus ja sellega kaasneb ka vaimse tugevuse tugev vundament. Siis tulevad vastused iseenesest. Sest selsamal hetkel kui hakkad keha tunnetust järgima ja sellekohaselt tegutsema, oled lülitunud VOOGU. Ja voog kannab iseenesest, see on parim kingitus iseendale.

Voo all ma ei pea silmas seda, et siis kantakse 24/7 kätel ja hommikuti ei pea hambaid pesema, sest haldjad teevad selle ise ära. Ei. Voo all ma mõtlen seda, et tuleb inspiratsioon, on piisavalt elujõudu, asudes tegutsema, tulevad ressursid ja materjalid, et SAAKSID ENDA SOOVID TEOSTADA LOOMULIKULT JA TOETATULT.

Ehk siis esimene samm: füüsiline tugevus Teine samm: kuulata oma keha: meditatsioon Kolmas samm: tegutse vastavalt

Koduseks ülesandeks

Kirjuta endale kiri. Õigemini – las Su süda kirjutab Sulle, kui Sa seda veel teinud pole. Lihtsalt võta paber ja pliiats ja kirjuta, mis pähe tuleb. Las süda kirjutab. Sina lihtsalt vaatle ja imesta. Usalda, et kõik töötab Su parimaks hüvanguks, kui vastu vaidlemise lõpetad!

Ja kui juba oled selle kirja lähiaegadel kirjutanud, loe seda. Loe iga hommik. Iga õhtu. Las Sinu süda olla Sinu õpetaja!

Et südamega paremat kontakti saada, võid tulla kogema ka Septembrikuu seadistuse lühiseanssi siit: http://www.stellashakti.com/#!kaugreiki-seansid/ckbo

Armastuse energias

Stella

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

* nii koolituste kui seansside raha tagastamine 

on kuni 14 päeva ostuhetkest,

hilisemaid pretensioone ei rahuldata

 

©Inspiratsioonikool

sydamekeskus@gmail.com

StellaShakti.com

SUBSCRIBE YOUTUBE* LISTI

  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • w-googleplus