Lõpmatu armastuse lõpmatu voog

Mulle meeldib jälgida, mismoodi inimesed maailma näevad. Ma pole küll võib olla alati kõigega nõus, oma arenguastmelt vaadates, aga üha enam ja enam hakkan ma nägema, kuidas iga detail, iga kogemus on millekski tarvilik.

Aga selleks on tarvis teatavat avatust, teatavat meeleseisundit, oskust jääda neutraalseks, jääda rahulikuks, jääda iseendas kohale, selle asemel, et tõrvikuna igal otsal leegitsema puhkeda.

Jagan mõnda mõtet, mis on minu kasvamise teekonnal oluliseks abiks olnud. Sest ...

pole midagi vääramat, kui see, et te vaatate mind ja arvate, et ma olen alati selline olnud, nagu tänasel päeval. See on olnud väga suur transformatsioon argusest ja enese peitmisest suuremasse selgusesse ja läbipaistvusesse.

Ma olen tihti vaadanud, et kuidas me siis oma asju ajame siin maailmas. On jäänud mulje, et armastus kui selline on olnud mu elus midagi, millega saab tegeleda, kui teised asjad on tehtud. Noh, teate küll, enne magustoitu ei saa, kui soolane on söödud. Ja sageli see "soolane" ei saagi iialgi otsa ning "magusa" juurde jõudes on toss täitsa väljas..

Ja kas me üldse väärimegi seda, mis on "kõige parem"? Haa! Vot, ma usun, et sellele saab tegelikult vastata küll igaüks ise, aga küll me oleme varmad oma lastele pähe taguma, et nad on veel väiksed, saamatud, rumalad, teadmatud jne.. Ja teate mis, nad võivad seda uskuma jääda! Selliselt kasvab terve ühiskond väärastunud mõttemaailmaga loojaid, kes muudkui loovad puudust ja kannatusteadvust juurde? Milleks?

Asume suurepärasesse transformatsiooniprotsessi – me oleme kutsutud ÄRKAMA OMA TÕLISELE ARAMASTUSE OLEMUSELE.

ÜMBERHARJUMISE AEG

Kuidas ennast küll harjutada selle toredaga tegelema, ilma end eelnevalt sundusega vigastamata? Ma olen tähele pannud, et siinjuures tuleb loomulikkus appi. Ka sellise küsimuse küsimine endalt, et kui maailmas polekski kedagi teist, kellele peab meeldima, kuidas olema või mismoodi mõtlema, mida ma teeks? Ja siis teen asju omamoodi, just nii, nagu mulle meeldib. Näiteks, kui tahan, siis mängin pool päeva kitarri ja ei korista kööki ära kui tunnet pole ja käin õues jalutamas kell pool kolm öösel, kui TUNNE TULEB.

KOKKUSATTUMUSED NÄITAVAD, ET OLEN ÕIGEL TEEL

Ja nii veider kui see ka pole, taoline "alistumine voole" on mu ellu toonud üha suurema sünkroonsuste voo, jumalikud "kokkusattumused", lihtsuse, kerguse tunde, kus ma hakkan ära tundma üha enam iseennast, kes mina olen, mis mulle meeldib. Terve elu end surudes kuhugi raamidesse – mis kell peab tõusma, mitu päiksetervitust tegema, kuidas vihikuid joonima (hahaha, mäletad, mis see oli, jah?), kuidas porgandeid joonistama, numbreid kokku arvutama, kuidas riides käima – kõik see on õpetanud vaigistama oma sisemise lapse mängulusti.

Just nimelt seesama mängulust, mis mul aastatega üha väiksemaks ja väiksemaks kulus proovides "teha karjääri", ennast tõestada ning kuidagipidi ennast proovida paigutada inimeste keskele, kellega meil polnud sarnased huvid, seda tahangi endas nüüd üles leida.

Ühel hetkel sain aru, et see pole mitte mängulusti taasavastamine, vaid täielikult leiutamine, sest ma polegi seda mitte kunagi täiel määral kogenud. Kui ma laps olin, siis väljas hoovis mängides, oli ikka hirm, et vene poiss Vasja tuleb virutab mul hambad sisse kui ma liiga kõva häälega naeran. Seesugune salajas ja enda hirmus hoidmine on olnud terve elu küsimus. Nüüd on aga minu ellujäämisküsimuseks (ja ma arvan, et paljudel), kuidas küll ometigi ennast tagasi rõõmu lülitada, kui seda täiel määral pole isegi kunagi kogeda saanudki. Sest palun väga vabandust, aga mul on tunne, et ilma armastuseta pole mõtet, on raske, on liiga suur kurbus elada.

UUED HOIAKUD

Kuidas see käib, kui enam ei varja, enam ei pidurda, enam ei kahetse, süüdista end?

Mis tunne see on, kui sügavuti, päris tõesena ära tunnen ennast ja seeläbi ka teised elumängurid?

Mis on see algne õndsuse essents, mida paisatb teadvat Buddha, tunneb Krishna, teavad need, kes on päriselt varbaotsast ninaotsani valgustunud?

Olen õppinud, et läbi taotluse saab seda asuda looma. Veelgi olulisem - kuidas see vabadus endas TUNDENA üles äratada. Minu transformatsiooniprotsess on siinkohal, kus ma tunnen ära – ei piisa sõnadest, on tarvis uusi tegevusi, mis toovad uued TUNDED. Ja et uued tegevused LÄHTUKSID uutest tunnetest. Meeldimise tundest. Ehk siis - kui mul pole sisemist tungi kuhugi minna, ma ei lähe. Ja kui on tunne, siis lähen.

Meditatsioon on mind väga palju aidanud neist valede kihtidest, lugudest, neist lõpututest lugudest läbi lõdvestuda.

MEISTERLIKKUS SEISNEB HEATAHTLIKKUSES

Siiani paistab see meetod hästi edasi kandvat. Tänutundega vaatan neile aastatele tagasi, kus sai ikka väga palju endas JULGUST kasvatatud, et julgeks üldse niimoodi noh täitsa omamoodi olla.

Kuidas Sa ütled sõbrannale, et täna pole tunnet tulla? Või kallimale, et kuule, enam ei ole tunnet Sind suudelda. Või sõpradele, et teate, mulle ei maitse viin ega tagarääkimise kuulujutud enam. Aga vot just need aususe kohad on olnud kõige tähtsamad tagantjärele vaadates. Kui oleks endale edasi valetanud, oleks praegu veel õnnetum. Nagu mu tark ema on öelnud, siis parem õudne lõpp kui lõputu õudus.

Inimesel on kombeks karta tundmatut. Kerjuserüüd seljast anda on ju hirmuäratav, sest kui Sa ei tea, et Sind ootab ees kuninglik kuldne rõivastus, on ju hirm jääda täiesti kehakatteta!

Seda ei saagi teada, kui ei julge teha otsuseid armastuse energias.

Hirm ütleb: nüüd jään viimasestki ilma. Need puudusteadvuse deemonid teevad oma tööd tõeliselt osavalt!

Ja mis veelgi huvitavam teeme ühe korraliku valgustuse siia: NEED PUUDUSTEADUYSE SOSISTAJAD ON SU ENDA KAITSEINGLID, KES ÕPETAVAD SULLE ÜHT VÄGA OLULIST OSKUST – ISE OMA ELU LOOMA!

Kui Sa otsustad, et OLUKORD VÕIB LAHENEDA KUNINGLIKULT, siis sellega avad energeetiliselt ukse, kust see kogemus saab Su ellu voolata. On tarvis uskuda, usaldada, mitte oma mõtte ja negatiivsusega seda kohta kinni pigistada!

Nüüd ongi kohe selline töövihiku ülesanne: MIS OMADUSI OLEKS SELLISEL INIMESEL TARVIS ENAM PRAKTISEERIDA? Vasta ka siia artikli alla kommentaaridesse!

TÄNULIKKUS

Olen tänulik kogu kergusele, loomulikkusele, kõigile teile, tänu kellele olen saanud ära tunda ennast üha enam ja enam. Jaa, need elumängud on tõeliselt proffidele! Aga vähem kui proffe siia maa peale ju ei lubatagi. Nii et kui tunnen end ära eriti suures rägastikus, on see ilmselt suur kutse olema siiras ja aus, olen ma aru saanud. Aitäh, et võin olla aus.

Minu õpetaja Peggy (armas ja vägev, aitäh!) on öelnud, et valgustumise võtmeks ongi just nendesamade MEISTRI OMADUSTE kasutamine: JULGUS, AUSUS, SIIRUS, AUSTUS jne.

Lugupidavad ja heasoovlikud, südamest lähtuvad tunded on valgusmustrid, mis on tõstvad, tervendavad ja ühendatust loovad.

Nende oamduste praktiseerimine loob energiavälja valgusmustri, mis käivitab valguskeha, merkaba. Väga põnev, eksju. Peggy loodud EMF Tasakaalustamise tehnika on aidanud üle maailma tuhandeid inimesi väga suurtest väljakutsetest taas tagasi armastuse energiasse.

Ja kui lõpmatult tänulik olen ma talle ja enda õpetajatele, kes on minul aidanud õppida selliselt elama.

TOETUS TEEKONNAL

Minu jaoks on see teekond olnud ikkagi väga suurtest väljakutsetest, õpitud ja päritud valedest suuremasse valgusesse. Ja lõpmatus tänus ja õnnistuses on olnud mul suur au õppida ka neidsamu tasakaalustavaid seansse ka teistele pakkuma.

Ma ei ütle, et ma olen täiuslik ja inimlikus plaanis veatu, ka mul on palju kasvuruumi, aga ma tean päris kindlalt, et nende seansside ise kogemine nüüdseks juba pea kaheksa aastat ja ka nende teadmiste jagamine on aidanud mul väga kiirelt läbi teha isikliku kasvamise õppetunde ja seda kõike väga suures toetatuses armastuse energia voo poolt. Aitäh kogu teadlikkusele ja valgusele!

Soovin ka Sulle imelist heasoovlikkusest lähtuvat käitumisplatvormo loomist. Saagu Sinu vundament kergesti ja hõlpsalt rajatud just selliselt, mis on nii Sinu kui kõigi kõrgeimaks hüvanguks. Soovid sellel teel ka toetust, suuremat mõistmist ja praktilist kogemust?

Soovitan kuulata selle nädala kaugseanssi: LÕPMATU ARMASTUSE LOOMINE. See on energiaseanss, mis abistab just nendesamade meistri omaduste selgemal äratundmisel ja enesesse ankurdamisel. Olgu Su valgustatuse tee lihtne ja helge!

Muuseas – iidne ayurveda elamise teadus soovitab toidukorda alustada magusast. Mitte suhkrust, aga magusast puuviljast, marjadest või mahlast.. Kuidas saab veel paremaks minna?! Olgu meil julgust alustada kõige maitsvamast just täna!

Lisa ka palun siia alla kommentaaridesse, kas tundsid mingis artikli kohas end ära, tuli tuttav ette? Mida soovitaksid endale ja oma õdedele-vendadele siin planeedil, mis omadusi enses rohkem kasvatada, et olla PÄRISELT ÕNNELIK?

Tänu ja Armastusega

Stella

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

* nii koolituste kui seansside raha tagastamine 

on kuni 14 päeva ostuhetkest,

hilisemaid pretensioone ei rahuldata

 

©Inspiratsioonikool

sydamekeskus@gmail.com

StellaShakti.com

SUBSCRIBE YOUTUBE* LISTI

  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • w-googleplus