Eduka manifesteerimise 5 astet - ehk loon ise oma Armastuse ja Õnne elu!

Esiteks ma tahan kogu südamest täna kõiki teid, kallid sõbrad, tuttavad, teekaaslased, õpetajad ja kaasõpilased! Ilma teieta poleks see kõik minu elus võimalik, mis praegu on. Ja see on ime, see on nii suur ime, et olen saanud õppida, ja et saan seda ka teiega jagada. Tuhat tänu! Minu südamest Sinu südamesse suur korvitäis hellust ja soojust!

Me kõik oleme kuulnud, et unista ja unistused täituvad. Aga vaatame, miks on nii, et mõned neist täituvad, teised mitte. Minu suurim soov tänasel Sõbrapäeval on, et ka Sinu soovid saaks täituda. Pole midagi imelisemat kui ära tunda enda Looja-loomus! Vaatame üheskoos, mis punktis võib olla tekkinud takerdumine.

Manifesteerimise viis astet

 • Vali välja ja otsusta, mida soovid

Nii, seda me oskame kõik teha juba, onju – näitame näpuga ja ütleme, seda, aitäh, palju, jah! Kohe sobib. Täname. Okei, nali naljaks, aga soovida me oskame. Kui on kõht tühi, siis küsime suitsu ja pitsikest viina. Ei, jälle mitte päris nii, inimesed, kes tervisest peavad, küsivad siis enamasti ikka seda, mida nad PÄRISELT tahavad.

Nälja puhul oleks ilmselt söök kõige kohasem. Samuti kui on külm, siis tahame – SOOJA. Kui on uni, tahame MAGADA jne. See on normaalne elamise viis – soovida ja soovid täita.

Ometi on see koht, kus paljud on juba käega löönud - KUNA järgnevast neljas punktis on eksitud, ei tähenda, et SEE PUNKT VALE OLEKS! Ilma selge programmeeringuta on inimene nagu eksinud laevuke tormituulte pillutada. Selge otsus ja taotlus elus annab aga tohutu elujõu ja selguse, sest SU ALATEADLIK MEEL TEAB, kuhu Sind juhatada!

 • Visualiseeri ja anna jõudu oma tunnete ja kohase tegevusega

Siin punktis on lihtne hurraaga peale hakata ja sama lihtne on see hurra järgmisel hetkel aknast välja visata, kui hakkavad kangastuma kõiksugused juhtumised, KUIDAS see unistuse täitumine võiks NURJUDA.

Kadedus ja viha on teised suured blokeerijad - selle asemel öelda, TAHAN KAAA!!!! See ongi see koht, kus paljud idud lihtsalt ära kuivatatakse oma hirmu ja pettumustundega või siis vastupidi - SAAVAD KASVAMISEKS SUURE JÕU.

See on aga koht, kust ma saan Sind aidata edasi! Lähema selgituse leiad altpoolt, enne vaatame ka ülejäänud punktid läbi.

 • Õpi vajalikud oskused, et selles uues olemises olla

Kui soov pole veel täitunud, on midagi veel selgeks õppimata. Kui Sa juba teaksid, kuidas oma unistuses elada oleks, siis Sa juba teekski seda, sest Sa tead, et see on mõnus. Kui on puuduse tunne, on vaja TEADMISI, sest teadmised saavad anda oskused ja oskused võime RAHULDUSTPAKKUVA elu loomiseks.

 • Loo endale meelepärane maailm

Väga palju sõltub meie elus elujõu-tasemest. Kui jõudu pole, siis pole mingit kasu teemantitega tantsukingadest või ümbermaailmareist, sest ei jaksa seda kõike teha lihtsalt. Seega väga oluline aspekt on OSKUS ENDA ENERGIATASE kõrgel hoida. Levinud valekujutlus ja illusioon on see, et mida rohkem energiat kulutad, seda vähem seda on. tegelikkuses on vastupidi - MIDA ENAM ENERGIAT PANUSTAD, SEDA ENAM VOOLAB JUURDE. Aga seda VAID JUHUL, kui teed asju ARMASTUSEGA!

 • Tähista ja täna

Kui selle ära unustad, on elu üks lõputu saavutuste järel jooksmine. Kes aga seda praktiseerib, on elu pidev pidupäev. Et olla tänulik, polegi vaja muud kui tänulikkust ennast. See vibratsioon muudab Sind aga nii teiste inimeste kui terve maailma külluse jaoks tuhandeid kordi atraktiivsemaks. Isiklikust näitest võin öelda, et ma olen elus sadu eriti lahedaid kingitusi jätnud inimestele kinkimata, nii materiaalsel kui emotsionaalsel tasemel, sest ma olen näinud, et nad ei oska neid hinnata.. Seal, kus on tänu, on lihtne voolamisel kulgeda!

Nüüd keskendumegi 2. punktile... VISUALISEERIMINE - koht, kus anname jõudu ja programmeerime oma alateadliku meele uutele kogemustele.

VISUALISEERIMINE

Täna jagan meetodit, mis on NII LIHTNE, et sellega saavad ka kõige algajamad hakkama. Me kasutame abiks VISUAALSET materjali ning ma selgitan kogu protsessi algusest lõpuni.

Milleks on visualiseerimine hea?

Räägitakse päris palju sellest, et kujusta ja tunneta ja unista, et Su unistused täide saaks minna.

Minu jaoks on olnud veidi keeruline pildiliselt kogu aeg hoida oma mõtteis kogemusi, mida tegelikult tahan. Siis avastasin enda jaoks väga lihtsa meetudi -

KOGUDA KOKKU PILDID MEELEOLUDE JA KAADRITEGA, MIDA KOGEDA TAHAN.

Ehk siis ma ei pea olema ülivõimetega kujustada, et enda unistusi enda ellu kutsuda – kasutan neid vahendeid, mis mul on. Olen need pildid internetist kokku kogunud ja siis aegajalt vaatan neid, unistan, kuulan mõnusat muusikat, viina ennnast meeleollu, et see võikski nii olla... Salvestasin isegi SPETSIAALSE ENERGIASEANSI, et saaksin seda manifesteerimise protsessi veelgi lihtsamalt teha. Ja mis kõige lahedam?! Ma jagan seda täna ka Sinuga!

Eelnevatel aastatel on mul on tehtud mitmeid visioonikaarte, teen neid tavaliselt pööripäeva paiku, tegelikult võib neid teha mistahes ajal. Eelnevalt olen päris palju oma kujustamstes keskendunud soojale kliimale, mõnusale elule sõprade ja mõttekaaslaste keskel. Nüüd olengi praegu teile seda kirjutamas Mehhikos. Lisan ühe väikse visuaali siia juurde – olen praegu oma lemmiktoidukohas, ookean laulab oma viit, mahe bossanoova paitab kõrvu, see on minu unistuste elu, mida hetkel elan. Ja ma ei jaga seda eputamiseks, vaid kui õppematerjali - näe, nii unistasin, nii tegin ja nii tuli tulemus.. Ka Sina võid!

Kuidas ma siia jõudsin?

Vaata näiteks minu fb valguseseemnete pildikausta. Kõik unistused on läinud „käima”, kui olen universumile selge taotluse esitanud ning järginud neid manifesteerimise astmeid, mida ülalpool Sulle kirjeldasin. See ongi ime. Ja täiesti toimiv!

Niisiis - täna jagan Sinuga üht võimalust ka Sul sellesse imevoogu veelgu sügavamalt sukelduda. Kuna eelmisel aastal läksid minu ja mu armastuse õpetaja ja hea kaaslase teed mehe ja naisena lahku, siis sel aastal otsustasin teha endale kaardi spetsiaalselt ARMASTUSE KUTSUMISEKS enda ellu.

Sain enda kaardi juba valmis, selle tegemine, koostamine ja piltide otsimine on olnud puhas RÕÕM! Siis tuli tunne, et kui mulle on antud anded ja ohhohhoo ka haridus visuaalikunstnikuna, siis saan ju ka Sinul aidata Sinu armastuse loomise kaardi kokku panna! Välja võiks see näha umbes midagi taolist.. muidugi Sinu etteantud materjalidega:

Loomulikult pole visualiseerimine ainus.. veel on mõned nipid, mida reaalse tulemuse saavutamiseks kasutanud olen. Ja neid tahangi teiega jagada!

Kui Su igapäevaelu pole kohe just täpselt selline nagu sooviksid, siis just siinkohal tulengi sel sõbrapäeva noorkuul Sulle appi ja kutsun Sind osa saama lühikursusest – VISIOONIKAARDI KOOSTAMINE.

Seekordne teema on armastuse ja õnneliku partnerluse loomine enda ellu.

Osaleda võivad nii need, kes juba on suhtes, kui ka need, kes veel pole!

Tahad ka?

Loe siit lähemalt ja pane ennast kirja juba täna:

http://www.stellashakti.com/#!visioon/c24of

Jaga seda postitust ka oma fb seinal, kui tahad enda õmber näha rohkem rõõmsaid ja õnnelikkse sõpru! Toredat sõbrapäeva ja õnnistust!

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
 • Facebook Basic Square
 • Twitter Basic Square
 • Google+ Basic Square

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

* nii koolituste kui seansside raha tagastamine 

on kuni 14 päeva ostuhetkest,

hilisemaid pretensioone ei rahuldata

 

©Inspiratsioonikool

sydamekeskus@gmail.com

StellaShakti.com

SUBSCRIBE YOUTUBE* LISTI

 • w-facebook
 • Twitter Clean
 • w-googleplus