Soovitused 2016 aastaks

Toredat uut aastat, armsad Teekaaslased!

Mõtlesin oma viimaste päevade mõttemõlgutused üles kirjutada, sest need tundusid nii maitsvad.. Nagu mõnus mangoamps õhtuses tähevalguse kallistuses.

Kui need kirja sain, siis tundsin, et miks mitte seda vaimu kingitust ka Sinuga jagada siit Mehhiko sumedast õhtust, mõned lõimed, millega seda uut 2016 aasta lendavat vaipa saab lõimima asuda. Võibolla on Sulgi sellest mingit vahvat äratundmist, sünkroonsust või mäletamist?

Palun jaga julgelt ka enda kogemust kommentaarides, mis punktid Sinus eriliselt kaasa resoneerusid või mis mõtted Sul tekkisid?

Pühak / Stella Shakti 2015

Pühak / Stella Shakti 2015

Elu sünnib läbi elamuse ehk Elumelu Tähetütre Tähelepanekud

1) Vaesus ei ole see, kui mul ei ole raha, vaid pigem see, kui ma ei oska millegi eest tänulik olla, mis mu elus hästi on.

2) Rikkus pole mitte see, kui mitmekohaline on mu pangakonto, vaid see, mis tasandilt ma maailma vaatan. Kui vaatan südame kaudu, on mul kõik. Kui südame sulgen, pole mul midagi. On põrgu ja piinlemine.

3) Õnnelik olemine pole see, kui mulle tuuakse palju kingitusi, tehakse palju komplimente, lõbustatakse ja saab meelelahutust ja muid meeletuimesteid hommikust õhtuni. Õnnelik olemine on see, kui ma tean, et ma võin alati naerda, kui soovin.

4) Rahu pole mitte siis, kui väljas on kõik vaikne, isegi lumehelbe kukkumise häält pole. Tõeline rahu saabub siis, kui ma teen, mida armastan, kasvõi keset kõige suuremat kirgede- ja elumelu.

5) Muutus pole mitte see, et asjad muutuvad ja ma jään millestki ilma. Muutus tähendab seda, et saab midagi veel paremat nähtavale tulla, kui seda on olnud varasem elu.

6) Pühadus pole mitte see, kui vagatseva maski all mõeldakse kriitilisi mõtteid teisitimõtlejate suhtes, vaid see, kui juletakse olla siiras ja heasüdamlik, vaatamata tagasi, kellegi minevikutegudele.

7) Hirm pole mitte see, mis loob hirmsat tulevikku, vaid see, mis takistab kohe nägemast kõige lahedamaid lahendusi maailmas.

8) Igatsus pole mitte see, mis viib meie teadlikkuse tõest kaugemale, vaid see, mis juhatab tagasi iseendasse. Igatsuse valu pole mitte selles, et igatsetakse, aga selles, kui ei juleta igatseda. Iga igatsus viib armastusse ja iga armastus viib algallikasse.

9) Armastus pole mitte see, mida peaks püüdma elus hoida ja sellega töötada, vaid kogemus, mis saab avalduda, kui kõik pingutused ja võlts-püüdlused lõpetada.

10) Jumal pole mitte kuskil kaugel ega eraldiolev olend, vaid see ongi kõik, mis on, sest kõik koosneb sellest samast "materjalist". Nagu vesi võib olla mitmes olekus: jää, vesi, aur, nii saab ka see puhas potentsiaal, energia võtta kõige kummalisemaid vorme ja olekuid.

11) Altaril ei pea olema mitte kellegi teise pilt kui lihtsalt peegel. Las igaüks näeb, kes on selle maailma loomise auväärt peategelane.

12) Vabadus pole mitte see, kui mitte midagi tegema ei pea või siis võimalus kõike teha, vaid tõeline vabadus saab alguse sellest, et ei lahterda enam mitte midagi heaks ega halvaks. Austus on värav vabadusele ja vabadus on tee, mis ei lõppe iial, kui just jälle lahterdama ei hakka.

13) Küpsus on see, kui lubad kõigil olla nagu on, ka iseendal. Ja seda mitte ainult üheksast viieni, aga 24/7.

14) Tarkus on see, mis ilmneb, kui ühendada omavahel teadmised ja armastus.

15) Iseennast ei olegi võimalik armastada. See eeldaks mingit tegu või tingimust. Saab lihtsalt olla, lihtsalt voolata, olla läbipaistev. See ei nõua midagi ja on tasuta kättesaadav kõigile.

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

* nii koolituste kui seansside raha tagastamine 

on kuni 14 päeva ostuhetkest,

hilisemaid pretensioone ei rahuldata

 

©Inspiratsioonikool

sydamekeskus@gmail.com

StellaShakti.com

SUBSCRIBE YOUTUBE* LISTI

  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • w-googleplus