Kutse tantsule

Mäletad seda aega, kui diskodel tuli tüdrukutel oodata, et neid tantsima võetaks. Tol ajal oli see täielik revolutsioon kui me sõbrannadega omavahel tantsima läksime. Sama hästi oleks võinud paljaks võtta ja umbluu karjuda. Selline tabude ületamine. Kikkis tissidega Madonna oli muidugi oma videodega ka juba ilma parasjagu kuumaks kütnud. Ja ei läinudki palju aega mööda, kui inimesed julgesid hakata erinevalt riides käima. Jaa, see polnudkui sada aastat tagasi. Moodi on tulnud vabadus.

Kui mina väike olin, nii u 80-90-datel, pidid kõigil olema ühesugused püksid, jopid, kampsunid, saapad. Teistsuguste saabastaga inimene oli peaaegu et mitte inimene, mingi täielik wierdo, saate aru, veidrik, imelik. Praegu käivad kõik samasuguse mütsimoega, nagu meil küla lollikesel oli, suusamüts kuklas.

Elasin peale keskkooli lõppu aastakese lapsehoidjana ühes eriti snoobis peres olles Pariisis. Aastal 1999 oli terve Pariis ALATI üleni mustas. Teist värvi riideid kandsid ainult turistid või immigrandid. Pariis oli ÜLENI MUSTAS. Aastal 2000 tuli uuesti moodi teksade kandmine. See oli revolutsioon Pariisi tänavatel, hakati kandma värve.

Jah, kui kiiresti me unustame, missugusesse vabadusse me oleme liikunud. Ikka on inimesi, kes mantlikraed või seelikupikkust pahaks panevad, aga sisuliselt ei ole sa väljasuremisohus kui sul pole neoonvärvilist joppi, eksju.

Ka minu lemmikkomplekt väiksena – seelik ja tennised on nüüd täiesti lubatud. Ja pikad kleidid, värvilised maani seelikud, lillelised palitud, kummikud ja pitsilised vihmavarjud. Vaat, kui põnevaks on asjad läinud..

Ühesõnaga – riietega on nüüd juba lihtne. Saaks need sisemised rõõmukammitsad ka millegagi lahti keeratud.

Lihtsalt nagu kui keegi veel aru pole saanud – see hädaldamine ja negatiivsus on meid ära tüüdanud. Kuidas Sina oma südames tunned, kas pole nii? Me oleme siin ja meid on palju ja meid tuleb aina juurde. Mitte üks laps ei taha neid vägivaldseid multikaid vaadata, tahame rõõmsat ja ülevat ja toredat. Jutt, et muinasjutud valmistavad meid koledusteks ette elus, on üks tore muinasjutt. Tahme uusi! Jaa, ma räägin meie nimel, kes me oleme säravate silmadega ja usume, et saabub kuldne ajastu. Me oleme siin ja aitame kõiki, kes veel sellesse ei usu. Kuulake meid, mängige meiega, tulge tantsima. Sest kuldne ajastu meie sees on juba kohal. Ja ma ei ütle seda selleks, et siia ühte suurt rasvast kriipsu maha tõmmata ja öelda, et ühel pool oleme meie ja teisel pool teie. See on koht, kus ma ütlen, et mul on au olla ühe jalaga kummaski maailmas. Kõik võivad kogeda kuldse ajastu energiavoogu, kes soovivad.

Minu hinge roll on olla maailmade lõimija. Ma toon uudiseid meile, kes me pole uskunud headuse jõusse ja kinnitust Sulle, kes Sa seda tead, aga just praegu mäletamist vajasid.

Meie "vaimlejad" hoiame veel paljuski varju ja peitu ja omasuguste "hipidega" kokku, sest ei viitsi seda õiendamist kuulata, et ole "normaalne" ja "tavaline". Lihtsalt meie kõigi poolt, kes me oleme täitsa "omamoodi" on sõnum tervele maailmale: OLGE KA ISEENDA MOODI PALUN :) Nii on palju lahedam. Kõigil on lihtsam. Tõest algab lahe(n)dus, onju?

Ja tea, et kui valid midaiganes, siis see on ok. SUL ON LUBA OLLA, KES SA OLLA TAHAD

Ma palun vabandust kõigi nende hingede nimel, kes ei ole võib-olla täna enam sinuga siin planeedil, kes on Sind kunagi keelanud tantsida, rõõmustada, naerda, kõva häälega rääkida – tarkusi, rumalusi, midaiganes! Ma palun vabandust SINU käest, keda on alla surutud, karistatud, süüdistatud, ähvardatud, pekstud, halvasti koheldud.

Sa väärid armastust. Sa väärid oma tantsu tantsimist.

SA VÄÄRID ISEENDA ARMASTAMIST

Sa oled väärt seda, et Sa teed täpselt seda, mida teha tahad, ei grammigi vähemat. Lisaks uutele värvilistele kummikutele on Sul täielik õigus ka naeratusele, hangede vahel tantsusammude tegemisele, Sa võid õppida kitarri, joonistada jäneseid kasvõi kandilistena, küpsetada pannkooke kell neli öösel, vaadata päikseloojangut kasvõi pea alaspidi, armatseda kallimaga, nautida elu iga kell ja igal pool.

SUL POLEGI KELLEGI TEISE LUBA VAJA

Kui oled täisealine ja täie mõistuse juures, siis Sul polegi teiste luba vaja. Pole vaja mahtuda kuhugi raamidesse. Mahu oma südamesse ja sellest piisab. Tee seda, mida teed, armastusega ja veelgi suurem armastus täidab Su maailma. Sa oled seda võib-olla sada korda kuulnud, aga ma küsin – kui mitu korda Sa oled seda praktiliselt täitma hakanud – nimekiri 100 kogemusest, mida enne oma surma teha soovid. Veel pole hilja.

Lähtu kogemusest, et raha pole piirang. Kõike saad, mida küsid. Universum saab anda, kui ta TEAB, milleks Sul vaja on. Ja kui oma negatiivusega ära ei lamaita seda kaifi.

Kui ma sellise nimekirja tegin, siis mul polnud õrna aimugi, kuidas saaks teha ümbermaailmareisi või lindistada oma plaati või kogeda ülemeelelisi võimeid. Nüüd kirjutan seda siin mõnusas ritsikasirinaöös Mehhikos joogakeskuses ja hakkan kohe edasi kitarri harjutama. Arvasin (võib-olla nagu Sinagi), et sellised asjad on vaid hästi õnnelikele ja rikastele ja neile, kel hullult veab.

(Ma loen seda artiklit üle, samal ajal tantsides, auka!) Seda, et selliseks võib SAADA, ma tol hetkel ei teadnud.

KUIDAS?

Selleks, et unistused täituks, on tarvis olla loodusega harmoonias. Ehk ÜMBER HÄÄLESTUDA armastuse energiale. Mõnel käib see üleöö, teised harjutavad aastaid. Mina olen sellest teisest variandist kasvanud. See on olnud aastatepikkune järjepidev enese ümberharjutamine. Kuidas seda teha? Igaühe enda südames on need vastused olemas. Kuidas aga neid mõista ja mida teha, selleks on ka muidugi sada abi olemas. Mina teen selleks neid iganädalasi seadistusi, kaugseansse, mida saad siit minu lehelt alla laadida. Iga seadistus on loodud olema järgmiseks astmeks, järgmiseks hüppelauaks, et võiksid tulla suuremasse teadlikkusse ja äratundmisesse.

ISESEISVALT Saad muidugi ise tunduvalt kaasa aidata oma arengule, kui tuled ja õpid iseenda kohta enam. Iga armastus juhatab armastusse. Aga on ka spetsiaalne ekstrakt, üks kogum loodud mõistmaks uue aja energiatega koosloomise võimalusi. Selleks on aprillis tulemas taas Maagilise Reiki I ja II astme koolitused, mis ongi just nimelt spetsiaalselt selleks kokku pandud teadmiste ja kogemuste komplektid, et saaksid mõista enese tõelist olemust ja varjatud võimeid, potentsiaali, et neid siis sujuvalt voos elades lahti hakata pakkima kogu inimkonna hüvanguks. See, milliseid imelisi arenguid, avanemisi ja imesid ma olen praegu näinud oma teekonnal, inimesed kes on tulnud kursustele lihtsalt, sest nad kuulsid kuskilt seda nime „Maagiline Reiki” ja võttes need teadmised igapäevaseks kasutamiseks, abilisteks, tööriistadeks, seda on võimatu kirjeldada. See on suur VALGUSTATUSE pühitsus.

Ma ei saa lubada, et kõik ongi kohe lahenenud, kui õpid. Aga seda ma tean küll, et kes voogu sisse sulandub, saab kantud maailma helladel kätel läbi elu, mis iganes ette tuleb. Sest tähtis pole see, mis meiega toimub, vaid see, mismoodi me sellesse suhtume. Neid õpitud vastuseisu suhtumisi saab ümber kujundada. Ja mitte väevõimuga kedagi teist rohkem uskudes kui ennast, aga omaenda teadvusetasandit saab läbi selle praktika tõsta, selliselt, et näedki maailma kui kotkas, ükski muda ei hakka enam külge!

SOOVITAN

Pühkida tolm oma unistuste vihikult. Ja kui Sul seda pole, siis just nüüd ja kohe täna see endale luua. Alustada samm sammult, aste astmelt. Läheme koos.

Olen siin teie jaoks!

P.S. Ja tea, et enam ei pea Sind keegi tantsule kutsuma. Oled peol, kus võid vabalt ise luua oma rütmi, ruumi, koha, stiili, trendi, voo, olemise, elu. Ja siis ka teised sellesse kaasa kutsuda. Nüüd võib ;)

P.P.S. Kuna endiselt on mu blogil selline tehniline traalivaali küljes, et facebooki laigid kaovad mingi aja möödudes ära, siis ma oleks tuhandest tänulik, kui jätad siia kommentaaridesse mõne sõnaga selle kohta, kas see artikkel meeldis Sulle, mille kohta sooviks veel lugeda ja mis Sinu kõige lemmikum „trendiese” on olnud. Mul olid värvilised vildikad neljandas klassis. Värvid on lahedad!

P.P.S. Loe mu vanemaid bloogerdusi ka, mulle endalegi meeldib neid videosid vahest üle vaadata. Elades kanaldajana olen ma tihti isegi üllatunud sellest infost, mis läbi tuleb. Õpin koos Sinuga!

Mõnusat uut nädalat!

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

* nii koolituste kui seansside raha tagastamine 

on kuni 14 päeva ostuhetkest,

hilisemaid pretensioone ei rahuldata

 

©Inspiratsioonikool

sydamekeskus@gmail.com

StellaShakti.com

SUBSCRIBE YOUTUBE* LISTI

  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • w-googleplus