Meditsiinist ja Mõistusest

5278_529472807098652_619966875_n.jpg
Ma olen oma loomu poolest suur harmoniseerija. Mil iganes ma mäletan ennast kuskil olevat, siis on mulle kogu aeg meeldinud inimestes ja olukordades näha ka seda helgemat poolt. Muidugi ma pole nõus vägivalla ja rumalusega, aga kes meist poleks ka ise neid praktiseerinud! Igasugune vägivald tuleneb teadmatusest ja sellega võitlemine on ka omamoodi teadmatuse väljendus. Teine asi on teadvustada ja astuda praktilisi samme, et tulevikus oleks olukord helgem.

Minu eesmärk pole olnud kaitsta rumalust, vaid hoopis väja tuua inimeste teisi tahke. Ja seepärast palun, et kui sa seda kirjutist siin loed, suhtuksid enda kainet mõistust appi võttes, et me oleme kõik arenemas, õppimas ja liikumas selle poole, mida keegi enda sihtmärgiks võtnud on.

Me oleme hingedena kogemas palju erinevaid mänge siin maa peal. Mõne inimese mänguks on lõpmatu tõsidus ja mõistusega maailma lahti harutamine. Kes nendest mängudest tüdinevad või vanemaks saades näevad ja ise endale teadvustavad, et ka nendes on kübeke igasugu inimeseks olemise külgi, nii helgemaid kui tumedamaid tahke, siis aja jooksul kaob vajadus võidelda pimedusega, vaid see asendub loomupärase tarkusega ning mõistmisega, et me olemegi lõpmatuse lapsed saamas igavikulisi teekonnakogemusi.

Kui ma kunagi pidutsesin nagu pöörane ja laamendasin oma tervist ohverdades erinevaid pidusid mööda, sai mulle selgeks, et kui ma sedaviisi jätkan, on mu apteegiarved peagi suuremad kui toidupoe omad. Üha tihenevad visiidid dr Mõistuse (mu armas perearst tollal) juurde, tõid tema näole juba väikse murekortsu. Sest mida rohkem ma muretsesin, seda tihemini ma teda külastasin ja kõik need laviinid tablette tegid tegelikult ka teda jutukamaks.

Ja tahangi öelda seda, et on olemas ka mõistusega perearste (nagu armas dr Mõistus), kes soovitas isiklikult mul tähelepanu pöörata mingitele muudele viisidele, kuidas enda eest parimal moel hoolitseda. uskuge mind, ma olin tollal nagu paljud inimesed, kes uskusid vakstiini headusesse ja tablettide tõhususse. Et aga perearst soovitas mul hakata ise enda elu eest hoolitsema, oli mulle nagu jääkuubikutega veeämber otse palavikust õhetava krae vahele. Ah, et meditsiinitöötaja jätab mu sellisesse olukorda!?

Tundsin, et mul oleks tol ajal olnud vaja kõike – kurgu-kõrva-saba-arsti, sest igatepidi, mida rohkem ma tegin asju "nagu teised", seda suuremasse ja sügavamasse pange ma oma enesetundega sattusin. Ja seal oli külm ja kõle ja ravimite kõrvalnähtusid täis koht.

Okei, ega mul muud üle jäänud, kui et steppasin siis muid valikuid otsima. Seitse aastat tagasi olid reiki koolitused ja joogaklassid umbes sama haruldased kui praegu piimapukid. Inimene pidi teadma kedagi, kes teab, kes teab, kust infot saada.

Edasi viis tee joogakoolitusele, sellele järgnes pikem võõrutusperiood vanaagsetest meelelahutus- ja sotsiaallibesti (loe:alkohol) kohtumispaikadest. Mõni aeg tundus, et ma olen peaaegu üksi oma kohutavalt raske uuendusrakendusega nimega karske elu. Võõrandumine vanadest sõpradest ja lootus, et uute natuke veidrana tunduvate joogainimeste kambast on kedagi, kellega kunagi kasvõi kaks sõna juttu saaks puhuda.

See, et inimesed pööravad tähelepanu tervislikumale toitumisele või ei joogi ennast iga reede õhtu maast laeni täis, tundus uskumatu (ja tunnistagem ausalt – veidi igav) versioon.

Praeguseks on sellest kõigest möödunud juba aastad. Facebookis on toortoidu-huviliste listis ja vaimlejate grupis tuhandeid inimesi. Olen muutnud kardinaalselt oma elustiili ning pühendanud oma elu sellele, et teistele nö vurrist väljapotsatajate elu oleks võimalikult lihtne ja leebe. Õppisin tegema mitmeid energiatöid (EMF tasakaalustamise Tehnika ja Reiki) ning koos imeliste oma elu meistritega läbi viinud koolitusi sadade inimestega.

Mulle meeldib teadus ja mulle meeldivad asjad, mis on hästi praktilised ja ma olen kogu südamest tänulik, et iga päevaga jõuavad nii teadlased kui ka tavameditsiinitöötajad üha enam arusaamisele, et tasakaalutus hakkab peale vaimsest tasandst, ja et luua sügavaid muutusi, on tarvis tegeleda teemade algpõhjustega.

Minu õpilaste, klientide seas on olnud nii poliitikuid, ärimehi, ärinaisi, politseinikke, medõdesid, lasteaiakasvatajaid, kooliõpetajaid, müüjaid, kunstnikke, näitlejaid, tantsijaid, emasid, isasid, vanaemasid, vanaisasid ning mida aeg edasi, sest avaramaks see ring muutub.

Seda, kuidas kriisiolukordi lahendada ja ennast tasakaalustada, soovivad ju teada paljud. Pole mingi saladus, et tänapäeval sündinud lapsed on teistsugused kui varem, et nad ei kannata kamandamist ja hingelist väänamist nagu seda varasemad põlvkonnad on endaga toimetada lubanud. Ja meil on tarvis teada, kuidas uuenenud olukorras hakkama saada.

Mul on kogu südamest hea meel, et teadlikkus meie ühiskonnas kasvab ja eriti rõõmustan, et on olemas ka imelisi emasid, kes koolitustele koos oma võsukestega tulevad. Roosa mannavahu-esoteerika aeg on mööda saamas. meil on teadus, meil on teadmised, meil on oskus neid teadmisi vastu võtta ja edasi anda ning ma usun, et kõige parem teadmine on kogemus ise.

Ahjaa, veel üks lõbus seik on selles, et mu kaugseanssidel on osalenud ka päris mitu skeptikut. Ja peale seanssi saatnud kirjad – ma ei tea, miks ja kuidas need asjad toimivad, aga ma tõesti tunnetan erinevust! Uhh, päris lahe, onju?!

Liiatigi seepärast, et ei ole rusikareegel, et inimene esimestel seanssidel üldse midagi tunneb. Igaühe kehatunnetus on erinev ja elutraumadega võivad olla meeled hägustunud ja südamevalu tõttu keha nii blokeeringuid täis, et alguses polegi palju tuntavat kogemust.

Aga kuidas saab veel paremaks minna?

Ehk nii, et kui oled ise saanud abi sellest, mida oled kogenud ja tunned ja näed, et need asjad tõepoolest toimivad, siis soovita seda ka teistele.

Ma ütlen ikka, et ei minu tegevus ega need õpetused ei asenda tavameditsiini, aga need on ennetavad ja toetavad praktikad. Õppides elama oma elu harmoonias oma loomusega, loob uued kogemused. Iga muudatus käib samm-sammult. Ja inimestel ongi tarvis õppida tundma, kes nad on ja kuidas toimivad nende kehad. Sest suured tootetööstused ei pruugi seda teadmist ju alati esikohale panna. Meil endil tuleb võtta vastutus oma elu eest. Mida varem alustada, seda vähem on meie kehad täis emotsionaalseid ja füüsilisi mürke ning suure tõenäosusega on ka tervis siis parem.

EMF Tasakaalustamise Tehnika on mõnedes maades ka ametlikult taastusravis kasutusel (Saksamaa ja Venemaa näiteks). Seega peaks ka vähe nõudlikum ja ratsionaalsusele toetuv inimene mõistma, et asjal võib olla tõesti arukus ja vägi taga.

Armastuse energia suudab korda saata imesid!

Kui oled saanud mingi laheda kogemuse kas minu või mõne teise energiatöö meistri seanssidest/koolitustest abi, kirjuta sellest paari sõnaga ka alla siia kommentaaridesse, palun. Sinu innustus või säästa nii mõnegi tervise!

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

* nii koolituste kui seansside raha tagastamine 

on kuni 14 päeva ostuhetkest,

hilisemaid pretensioone ei rahuldata

 

©Inspiratsioonikool

sydamekeskus@gmail.com

StellaShakti.com

SUBSCRIBE YOUTUBE* LISTI

  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • w-googleplus