ÕNN, MIS SIIS OLI

Kas oled kogenud seda, et oled ühel hetkel õnnelik ja seejärel kurb ja avastad end "möödunud" õnne taga igatsemas? See on nii inimlik, nii harilik, et seda peetakse lausa romantiliseks, ilusaks, korrutatakse lauludes ja lugudes nagu see oleks ülim kogemus.Õnn, mis siis oli, tundub ka tihtipeale, et vot midagi sellist ilmselt enam ei tule või kui tuleb, siis on raudselt lahjem ja esimene armastus on ikka kõige-kõigem. Need on uskumused, eksole. Ja vastavalt uskumustele me siis ka magnetina uusi kogemusi ligi tõmbame.

Olen ise ennast sellistest kohtadest avastanud ja teadvuse uurijana jõudnud aga hoopis teistsugusele järeldusele. Ehk siis see, mida ma eelnevalt kirjeldasin, ei pea olema tõde ega suure tõenäosusega olegi, kui oma uskumusi muudad ja uusi kogemusi saad.

Minu jaoks muutus kõik sellest, et avastasin, et paljud inimesed näiteks pidudel muust ei rääkinudki, kui sellest, mis eelmistel pidudel toimus. Mul tuli hea idee ja palusin kogu seltskonnal korraks vaikida ning hingata sisse praegust hetke. See tundus tollal (aasta võis olla umbes 2005) täiesti ennekuulmatu asi. Täiesti ebaharilik oli olla kohal. Nüüd on sellest ilmunud sadu ja tuhandeid raamatuid, videosid ja midaiganes. Ent raamatutarkus on üks asi, elutarkus hoopis muud.

Kogedes elus väga kõrgeid teadvuseseisundeid, avastasin veel ühe asjaolu – nimelt kui tulla tagasi nö tavamõtlemisse, mis meie kultuuriruumis on tähendanud ülemõtlemist ja ülekiirustamist, unustavad inimesed eelneva kõrgesagedusliku elamuse ära – ei mäletata seda, missugune õndsus oli olla kasvõi 5 minutit tagasi. Hämmastav, kas pole? Aga sellele avastusele järgnes ka selge äratundmine, et kes järjepidevalt praktiseerib igapäevaselt kohalolu ja lõdvestuse kogemusi, need inimesed saavad järjest enam kodusemaks selle õndsusetasandiga ja sellest saab uus NORMAALNE. Kui vähemalt 21 päeva elada kõrgemas sageduses, tekibki ankurdumine sellesse! Ja see ei tähenda, et heljud kuskil pilvedes ringi kogu aeg, vaid et kogu ümbritsev maailm hakkab peegeldama hoopis uusi kogemusi.

Minu isiklik kogemus ütleb, et mida rohkem ma räägin endale uut lugu selle asemel, et õnn, mis siis oli ja nananannaaaa .. hoopiski – et *kogu aeg läheb paremaks*, siis tõesti see minu elus nii ka olnud on. Ja on olnud nii ka mu sõpradel ja tuttavatel, kellega mul on olnud suur au ja rõõm neid ümberhäälestuse kogemusi jagada.

Sellest sündis minu otsus, et kuna ma armastan seda, et inimesed mu ümber on õnnelikud ja rahulolevad, ma koostan sellise lihtsa õppeprogrammi, mille juurde pöördudes inimene saab meelde tuletada, mismoodi on elada armastuse energias. Kasutades neid teadmisi on inimeste elud väga kiirelt paremuse poole pöördunud.

Mul on hea meel Sind kutsuda Maagilise Reiki internetikursusele! See sobib nii algajaile kui ka vilunud reiki meistritele, et enda kogemusi veelgi avardada ja süvendada. Nii on inimesed mulle jaganud pea igalt elualalt, suurtest skeptikustest kuni imeliste reiki meistriteni välja. Kas see ka sulle võiks meeldida, saad enda südamelt järele küsida. Kursus kestab kuu aega ja materjalid saad meili teel - manuaali postiautomaati või e-postkasti. Järelvaadata kursust nii kaua hing ihkab ja see internetis olemas on.


Mida inimesed põhiliselt on jaganud, on see, et nad on ära hakanud tundma, kes nad on, miks nad siin planeedil on, mis on nende elumissioon ja prioriteedid. On jagatud kogemusi tervenemiste, suurema rõõmu ja rahu kohta. On pisarsilmil tänatud nende seansside eest, uute kursuste eest.. ja teate, see kõik on nii ilus! Ma olen nii tänulik kõigile, kellega on olnud suur rõõm seda äratundmist endale meelde tuletada. ja mul on suur rõõm tervitada ka sind, kes sa ehk veel kaalud ja mõtled, kas see reiki teema ikka on sinu jaoks. Ma ei saa kõikide reiki meistrite õpetuste ja käitumise suhtes vastutust võtta, ega soovigi. Ma usun, et nii nagu on erinevaid tantsuõpetajaid, on ka erinevaid reiki-õpetajaid vaja olnud - kes mis tantsu tantsida tahab, eksole.


Minu töö eesmärk on olnud austada ja aidata inimeste seest välja tulla selle, mida me nimetame kõrgemaks minaks, armastavaks minaks, meistrelikuks minaks, kes naudib eluvoogudes loomist ning kelle jaoks reiki pole lihtsalt seanss, mida me teeme, vaid elustiil - armastuse energia väljendus läbi enese kõigis eluvaldkondades. Mis võiks olla veel põnevam, kui tunda ära meisterlikkus iseenda sees? Mõista, et oled palju vägevam, kui oled senini arvanud?

Võiksin ju ilmselt tundide viisi rääkida sellest, kui maitsev on mango, aga tegelikult on ju see su enda isiklik kogemus, mis päeva lõpuks oluline on. Nii et tule proovi!

Või kuula alustuseks ja maitseprooviks selle nädala kaugseanssi 2021 AASTA LOOMINE, mis on loodud just nimelt armastuse energia=reiki kanaldusena sinule su suurepärasust meelde tuletama <3

Saad seansi kohta lähemalt lugeda ja registreeruda siit:

https://www.stellashakti.com/meditatsioon
ÕNN, MIS SIIS OLI, SAAB ASENDUDA MÕISTMISEGA, ET SEE ÕNN ON KÕIKJAL JA ALATI KÄTTESAADAV, SEST SEE ON MEIE TUUMOLEMUS!

SELLE KOGEMINE VÕIB MUUTUDA AGA ÜHA VÕIMSAMAKS, SEST OLEME SUUTELISED ÜHA ENAM ISEENDA LOOMULIKKUST ENDAS HOIDMA JA KIIRGAMA.

Maagilise reiki koolituse kohta saad lugeda siit:

https://www.stellashakti.com/maagiline-reiki-internetis

Õnnistused kõigile, imed on sündimas, kes ennast nendele häälestab!

Armastusena

Stella


Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

* nii koolituste kui seansside raha tagastamine 

on kuni 14 päeva ostuhetkest,

hilisemaid pretensioone ei rahuldata

 

©Inspiratsioonikool

sydamekeskus@gmail.com

StellaShakti.com

SUBSCRIBE YOUTUBE* LISTI

  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • w-googleplus