top of page

Võti, mis keerab lahti uued algused + uue nädala energiate prognoos

Soovid oma elu muuta lihtsuses ja kerguses suuremasse õnnistustevoogu?

Siis on aeg kasutada maagilisi taotlusi!

SA VÕIBOLLA TEAD SEDA JUBA, AGA KAS SA KA KASUTAD?


Taotlus e otsus on võti, mis avab uue võimalikkuse värava. Südamega kooskõlas olev otsustus paneb universumis energiad uutmoodi tööle ja/või kinnitab juba loodud siseprogrammide avaldumise kiirust.

Seega – mida konkreetsemalt selgelt ja jaatavalt universumile väljendad oma südame tahtmisi, seda efektiivsemalt saab toimuda manifesteerimine.


Kui räägid pidevalt sellest, mida sa ei taha ja mis ei meeldi, jääd kinni nõiaringi, et õpiksid ennast välja aitama – kasutades enda uue loomise oskust. Uue loomine algab alati peale uutmoodi otsusest e valikust.


Iga päev saame me valida, kas jätkame samamoodi või läheme enda sees kõrgemale teadvusetasandile. Kõrgemal tasandil viibides lahenevad olukorrad pingutusevabalt ja õnnistused ning imed voolavad meie eludesse üha kergemini. Meil on võimalik enda teadvusetasandit igapäevaselt tõsta. Seda saame teha teadlike otsuse e taotluste abiga.


Olen sulle valmistanud selle toetuseks kaks abilist. Maagilisi taotlusi sisaldavad raamatud Meie külluse rada ja Soovin õnne on kuni detsembrini mu kodulehe kaudu saadaval. Need on head kingitused sünnipäevaks, jõuludeks, uueks aastaks, – igaks päevaks, mis soovid, et oleks su elu parimad! Kodulehelt tellijad saavad kingituseks kaasa ka maagilise juhendatud meditatsiooni MP3 teemantvalguse pühitsusega, mille saadame laiali detsembri alguses.


Raamat Soovin õnne oli varem välja müüdud, tegime nüüd kordustrüki, mis on hetkel valmimisel. Saadame laiali advendiaja jooksul.
14.-20. november nädala energiate prognoos


Väga põnev, sügav ja edasiviiv nädal. Sellesse nädalasse jääb ühe energiatsükli lõpp, millest tulenevalt võime emaspäevast kolmapäevani kogeda äratundmisi selle kohta, kuidas elada oma südame järgi ja mõistmist, et kõik juhtub põhjusega. Võimalik, et mingid segased asjaolud ja veidrad kokkusattumused joonistuvad tervikuks kokku tuues mõistmist olukordade seostest ja põhjustest.


Sellel nädalal on oht palju kahelda ning kalduda liigselt analüüsima. Soovitus on pigem sellest hoiduda ja usaldada oma esimest head tunnet. Usalda, et hea tunne annab märku õigest suunast ja sisetunne ei valeta kunagi. Kui usaldad sisemist voogu, siis sisemine valgus saab kasvada. Õige tunne toob sulle rahuldust pakkuvad kogemused. Kõik mis Su elus praegu toimub on Sinu hüvanguks, ka näiliselt negatiivsed olukorrad.

Kõiki, kes on oma elus armastuse otsingul, kutsutakse üles usaldama olukordi, millesse elu meid sel nädalal paneb, et kasvada soovitud suhte, abielu või liidu vääriliseks. Tegu on justkui õppeperioodiga.


Sellel nädalal on oluline hoida tasakaalu erinevate valdkondade vahel oma elus. Kasvõi kirjuta hommikul üles, kui palju aega Sa mingile valdkonnale oma elus pühendad. Ära lase end näiliselt kiiretel asjadel eemale juhtida enda eest hoolitsemise eest. Kui Sa ei ole tasakaalus, siis Sa ei ole õnnelik ja kui Sa ei ole õnnelik, siis Sa ei magnetiseeri oma ellu häid kogemusi. See nädal suunab tegutsema, planeerima, liikuma, võibolla ka reisima või muul moel oma geograafilist asukohta vahetama. Edasiliikumine on kiire, efektiivne ja Sa oled õigel ajal õiges kohas, aga ära unusta tasakaalu hoidmist. Jää oma põhimõtetele truuks – vaimsed praktikad, mediteerimine, looduses käimine, reiki ja muul moel enda eest hoolitsemine on oluline.


Nädala pikema ülevaate video ja päevade kaupa energiate analüüsi leiad siitkaudu. https://youtu.be/Yc-pgHDTYaQ


Maagilise Reiki internetikoolituse lisainfo leiad siitkaudu.


Raamatute ettetellimise leiad siitkaudu.


Õnnistusega

Stella
bottom of page