top of page

Uus video ja meditatsioon Lõvi Väravate energiatega koostööks

​8. august ja selle ümber just need päevad praegu on energeetiliselt väga võimas aeg, et enda sisemine Lõvi/Lõvitar üles äratada. Aitab sellest, et laseme teiste egodel ja mängudel endast üle rullida! On aeg võtta vastutus oma õnne eest ja oma vägi endale tagasi!
Valguse värav / pastell / Stella Shakti
Valguse värav / pastell / Stella Shakti

8-8-portaali võime pidada enda väesse tuleku pühitsuse ajaks. Mis praegu siin 8. augusti ajal ja ümber toimub, on meile selgeks märguandeks oma Päiksepõimik veelgi tugevamalt särama panna, koostöös südamega. Mitte lihtsalt võimu taga-ajamine pole vajalik, aga elamine kooskõlas terviklikkusega – see annab lõpmatu väe ja energia.

Saad vaadata spetsiaalset videot (avalikult kõigile nähtav kuni 8. augusti südaööni, edasi nähtav mu kanali VIP-liikmetele).


Saad MP3 kujul alla laadida ka Lõvi Väravate meditatsiooni – 8 võtit oma enesekindlas väes elamiseks: https://www.inspiratsioonikool.ee/meditatsioon23
Võid kuulata ka juba enne 8.08 kuupäeva!

Lõvi väravate meditatsioon tuli mulle kanaldusena siin Kreeta saarel olles. Olen siin kunagi palju palju aastaid varem olnud, siit algas minu oma väesse tulemine, kuna olin oma elus jõundud tõeliselt sügavasse pimedasse kohta. Sain siis (u 18 aastat tagasi) aru, et mul on vaja hakata tegema joogat ja mediteerima, sest muidu ma selle suure murekoormaga lihtsalt enam hakkama ei saa. Nüüd, kus elu mind justkui spiraalina siisamasse kandis, olen saanud väga palju inspiratsiooni looduses viibides – olen mõtisklenud palju oma väe kasutuse üle ja kuidas seda ikkagi niiviisi saaks fokusseeritult hoida, et ei kukuks jälle vanadesse pangedesse talluma. Salvestasin selle seansi endale tervenduseks ning heal meelel jagan seda seanssi ja kogemust ka teiega.

Selle aasta Lõvi Väravate aeg on ideaalne aeg, et külvata valguseseemned järgmise aasta 888-portaali ajaks, et me aastaga saame neid valgusevõtmeid nüüd integreerida, endasse ankurdada. Minu tunnetuse kohaselt peaks see tooma meid väga palju elutervemasse ja sisemiselt tugevasse kohta, kui neid lihtsaid eluhoiakuid veelgi järjekindlamalt kasutame

See seanss on neile, kes soovivad:

  • kogeda suuremat enesekindlust

  • tajuda oma elus iseennast oma elu kaptenina

  • tunda suuremat rahu ja maandatatust

  • korrastada oma energiavälja

  • harmoniseerida kõigi oma olemise tasandite tööd

  • leida endas sügavam kontakt oma sisetundega

  • tuua endale uus visioon oma uue elu kohta

  • tunda end terviklikumalt ja rohkem kohal

Seanss on salvestatud 2023 Kreetal


Õnnistusega

Stella

Comments


bottom of page