top of page

Uus loovuse vägi ootab sind kaaslooma

Uue ajastu energias on üks olulisemaid oskusi Universumiga koos luua. Mitte omaette pusida, aga lasta laineharjal ennast kaasa kanda, edasi viia, tuua ja viia kõik, mis vaja.


Kuidas aga ennast sellesse voogu sättida, võib nii mõnegi jaoks olla omaette trikikas koht. Mõnes mõttes õpime olema kahepaiksed – maisel ja vaimsel tasandil vabalt liikuma, ühendades senini eraldi tundunud maailmad üheks.


Põhilised blokeeringud, mida me enda teadvuses endale ette oleme seadnud on:


  • vana ajastu kohased reeglid on hästi selgeks õpitud ja meil puudub teave, et uue ajastu energias käivad asjad täiesti uutmoodi ja palju lihtsamalt

  • usaldamatus elu suhtes

  • arvamus, et asjad tulevad iseenesest ja üldse pole vaja panustada

  • arvamus, et minul lihtsalt ei vea, teistel veab

  • soov panustada pidevalt üleliia, takistame abi tulemise voogu

  • enda eraldamine algallikast (arvamus, et Jumal on mind unustanud jne)

  • kannatamatus olukordade lahendamisel (näiteks hetk enne manifesteerimist lööd käega ja ei usalda enam oma südant)

  • hirm, et kui nüüd nii hästi läheb, siis edasi hakkab halvasti minema (hoiame ennast niiviisi tagasi, et parem ärgu üldse mingu hästi – näiteks et nagunii sureme ükskord ära, parem siis mitte üldse nautima hakatagi)

jne


Kes ennast siin ühes või mitmes punktis ära tundis, siis palju õnne – õnnitlen aususe ja siiruse eest. See seanss sel nädalal ongi just meile, kes nendest sisemistest endale seatud müüridest välja tahaks murda.


Kui tunned, et sind need teemad ei kõneta, siis õnnitlen, et su elus on mega külluse, rikkuse ja armastuse voog katkematu. Aitäh, jaga siis meile ka palun :D


Aga kui tunned, et saaks voole veel mõnusalt hoogu kaasa anda, siis spetsiaalne Taevaskoja nõlvadel salvestatud meditatsiooni MP3 on ootamas https://www.inspiratsioonikool.ee/meditatsioon❤️Kes tunneb, et sooviks kogeda minuga eraseanssi, siis see võimalus on nüüd veel kahel päeval olemas 15 juunil interneti kaudu või TALLINNAS 17. JUUNIL:


ERASEANSS STELLAGA - PÜHITSUSED UUEKS ÕNNISTUSTE VOOKS

VÕIMALIK KOGEDA NII TALLINNAS KUI INTERNETI TEEL


Tere armas! Kas oled unistanud ühest eraviisilisest sügavamast sinu elu vaatlusest? Olen taas tagasi Eesti lainepikkusel ja kiire internetiga varustatud, mis tähendab, et saan taas pakkuda kohtumisi virtuaalsel teel! Täispikal seansil* saad soovi korral 1) kanalduse/kaardiladumise sulle huviapakkuval teemal


2) enda Human Design tüübi kohta tutvustuse ja õpetuse, kuidas hakata oma energiat kasutama, et see oleks joonduses su kõrgema olemusega


(selleks palun sul anda teada sünniaeg, ja -koht ja võimlusel ka kellaaeg)


Kui oled juba Human Design süsteemiga tuttav, aitan sul selle asemel vaadata su hinge ülesannet seansi käigus (põhiolemuses on meil 7 eri rolli, mis laadi hinged olla saavad) – palun kirjuta oma eelistuse kohta mulle inspiratsioonikool.@gmail.com vähemalt 2 päeva enne seansi algust!


3) maiade kalendri kohaselt sinu sünni-märgise tutvustus ja eluülesande lihtsaima lahtirullumise soovitused


4) spetsiaalse meditatsiooni MP3 terveks eluks kasutamiseks, mis aitab su teemat/eluülesande lahtirullumist parimal moel toetada


5) spetsiaalsed taotlused, et enda elurütm tuua vastavusse enda unistuste manifesteerimisega Kõik seansid on vastavalt seansi vastuvõtja vajadustele kohandatavad ning saame vaadata ka mitut teemat, kui selleks ettevalmistuse ajal mulle lähema info annad meili teel.

Lühiseansil* saame vaadata kuni kolme sinu küsimust.


*Saan meie kohtumist helisalvestada ja kohe peale seansi lõppu saata sulle ka salvestise lingi üle kuulamiseks.


Seansile saad end registreeida mugavalt mu kodulehe kaudu https://www.inspiratsioonikool.ee/eraseansid


Seansside arv on piiratud, mis ma sel suvel pakkuda saan, seega huvi korral võta palun esimesel võimalusel ühendust.


Kui on probleeme internetilehe kaudu registreerimisega, palun julgesti kirjuta mulle meili teel inspiratsioonikool@gmail.com oma telefoninumbriga ja aitan regamise teha.


Õnnistusega

Stella

Comments


bottom of page