top of page

Uus kuutsükkel lubab külluslikke alguseid!

Sisemine tuli saab äratatud. On väga oluline seda õigesti suunata!

Kuuloomine 15. septembri öösel kell 4:40 toimub veedaliku astrloogia kohaselt Lõvi märgis. Selles märgis on korraga Kuu, Päike, Tõusumärk ja Merkuur.

Kuumärgi (Nakshatra) nimi, kus Kuu sel loomise hetkel asub, on Uttaraphalguni (tähendusega hiliskevadine kuumus).


See kuutsükkel ja eriti selle algus võib alata väga tuliselt, meisse tuleb suur vägi, energiapuhangud, mida on siis vaja osata õigesse suunda juhatada, et sellega mitte ei hakkaks teistel päid otsast kõrvetama, vaid sellest energiast saaks uus algus küllusele ja rõõmule.


Uttaraphalguni üheks põhiteemaks peetakse Bhaga energiat, mis on külluse ja edukuse tooja. Kui tahad enda ellu samuti küllust ja rikkust luua, on väga kasulik selle kuutsükli alguses tegeleda plaanide koostamisega edukateks ettevõtmisteks.

Soovitan enne kuutsükli algust juba kodu hästi ära koristada, sest kui meis on palju tuld, palju energiat, siis ka väike tolmukübe võib perfektsionismihoos tunduda tohutu segadusena. Mida rohkem tuld meis on, seda enam soovime, et kõik oleks korras. Inimesed, kes muidu vavlevad motivatsioonipuuduse ja inspiratsioonivaeguse käes, peaksid sel aja saama kogeda hoopis uutmoodi olemist.


Kui oled oma loomult juba aga niigi tuline ja vaevled näiteks kõrvetiste ja ülepingutamisest tulnud läbipõlemistundemärkide käes, õpi oma päevakavasse lisama puhkepause ja pea neist kinni.


See energia siin laeb meid varbast ninaotsani ja tagasi väga võimsalt, ei maksa tulega mängida. Tasakaal tegutsemise ja olemise vahel tuleb igaühel endal leida, et ei tekiks läbikärssamist!


PRIORITEETIDE SEADMINE

Hea aeg, et teha plaane, panna paika oma tulevikuplaanid, valmistuda sügiseseks pööripäevaks (Eestis L 23.09.2023, 9:49 hommikul).

Ettevalmistuses võiks olla mitu etappi

1) vaadata üle, mis teemad korrastust vajavad ja teemad päevade kaupa ära jagada (jättes ka varupäevi igaks juhuks, kui mõne asjadga läheb kauem)

2) otsustada, mis ressursse tarvis läheb, et korrastust teha (on vaja nõustajat, treenerit, abikäsi või asju, et vastavad asjad korda saaks)

3) jaotada tööülesanded päevade peale kellaaegade kaupa ära, jättes tegevuste vahele ka puhkepauside aega

4) valida, mis on preemia iga kordatehtud kogemuse eest (ja pidada oma sõna)

5) taibata – kui on näha, et mingeid asju ei saa, jõua, taha, oska, siis võib valida ka mingid asjad lihtsalt elus tegemata jätta – ka xee on väga küps otsus paljudes asjades – kõike ei peagi jõudma!

6) lubada endale uue visiooni kogemusi (mida üldse see tulevane sügis korda tahad saata, teha või kogeda) – vaata inspireerivaid filme, videosid, loe raamatuid v osale kursustel, käi jälgi loodust v suhtle põnevate inimestega

7) vaata üle oma prioriteedid – kas see, kuidas oled asunud elama, on sinuga tegelikult vastavuses v tahaksid tegelikult mingeid muudatusi teha?


Sa saad elu vastavalt sellele, mida praegu otsustad ja valid. Nii nagu praeguse elu oled oma valikute ja otsuste tulemusena kogemuseks saanud.

On oluline tähele panna, et su tegevus oleks kooskõlas su elu kõrgema eesmärgiga, teisiti toimides küllus enam uue aja energias voolata ei saa.


Oled teretulnud kogema ka juhendatud meditatsiooni DNA tervendamine, et ennast ebakohastest mõjudest vabastada, terveneda läbi sisetasandite korrastuse, neutraliseerida ülevõetud ja päritud ebaterved mustrid ja võimalikud probleemikohad, enne kui need füüsilises reaalsuses avalduda jõuaksid.

Seansi käigus loome taotlused, et kogeda

* suurepärast tervist

* unistuste täitumist

* armastuses elamist

* blokeeringutest vabanemist ja vabadust armastuse energias

* puhta algallika valguse kogemuse võimendumist

* kõikide tasandite korrastust ja tasakaalu

* kõikide tasandite harmoniseerumist

* lihtsust ja üksolemist


On rõõm ja au olla teie teenistuses

Armastusega

Stellabottom of page