top of page

Uus kuutsükkel algab Vähi tähtkujus veedaliku astroloogia kohaselt

Kuuloomise hetk on E 17.07.2023 kell 21:32. Algav kuutsükkel toob endaga kaasa helguse! Veedaliku astroloogia kohta saad lähemalt lugeda siit.


MIS ON PÕHILINE ENERGIA, MIDA VÕIKS KOLLEKTIIVSELT OODATA?


Märksõnaks võiks olla valguse tagasitulek. Kui midagi on varem hakanud pealtnäha nihu minema, siis see kuutsükkel saab väga võimsalt aidata meil tagasi oma väesse ja julgusesse astuda. Ebaedu kogemused saab tagasi keerata edu lainele.

Olulised teemad Vähi tähtkujus on mugavus, perekond, kodu, sõidukid, vaimsus, vaimsed praktikad, uuenemine, uued võimalused.


Päike ja Kuu on mõlemad Vähis, väga ligistikku, samuti on Vähis ka Merkuur.

See võib meile anda väga võimsaid intellektuaalseid teadmisi ja taipamisi, mida me varem lihtsalt ei näinud. Kuna see toimub kodu ja perekonnaga seotud majas, siis just selles eluvaldkonnas peaks toimuma suured läbimurded, uued õnnistused.


Merkuur on märgis kuni 24. juulini – soovitus on selle ajani teadlikult suhelda enam südamest ja rahulikumalt, et soovitud infovahetus oleks lihtne kõigile osapooltele kogeda. Võib olla oht muidu liiga tugevasti lajatada.


Kuumärk Punarvasu, kus Kuuloomine toimub, võib anda tõeliselt optimistliku maailmavaate ja tõuke leida valgusekiir ka kõige hämaramate aegade järel. Punarvasu kuumärk üldiselt on Jupiteri mõju all, mis räägib tõelisest õnneseente ärkamisest. Kuuloomine toimub Punarvasu 4. faasi kojas, ehk siis põhiliseks mõjutaks on siin Kuu ja märksõnaks võiks olla vaimu tugevdamine ning nende aitamine, kes abi vajavad.


Sellele eelnevalt on olnud kuumärk Ardra (Pisar), mis on meile toonud ehk tormisemaid ja pisaraterohkemaid kogemusi, nüüd peaks tormipilved hakkama lahtuma.


Lootus on, et olukorrad, mis varasemalt on näinud teadmatuses või külmad või hoolimatud, et ka nendesse kohtadesse tuleb uus valgus või selgem enesetunnetus.


Kuuloomise hetk on 17.07.2023 kell 21:32. Väga hea oleks peale seda teha selged taotlused uueks energiatsükliks.


Kuidas kõige paremini algavaks kuutsükliks valmistuda?

Soovitan ennast juba varakult häälestada tõeliselt südame lainepikkusele, kõrgesse sagedusse, et uue tsükli alates saaks edasiliikumine elus olla kõrgeima plaani kohaselt.


Kes soovib, siis selle toetuseks on mul kanaldatud värske meditatsiooniseanss

5. DIMENSIOONI REAALSUSESSE HÄÄLESTUS

3D raskuse-maailma hirmu-programmeeringutest lahtiühendus ja lõdvestus Armastuse kantusse


Leiad selle meditatsiooni siitkaudu.
Õnnistusega

Stella

Comments


bottom of page