top of page

UUESTISÜND UUDE REAALSUSESSE

Tere armas Teekaaslane! Oled unistanud uuest elust, aga vanamoodi kogemused näivad justkui ankruna tagasi hoidvat? Olen salvestanud spetsiaalse meditatsiooni, et kerguse ja lihtsusega häälestada end täiesti uuele lainepikkusele. kasutame selleks sisemise lapse tervendust ja uuestisünniprotsessi. Saad meditatsiooniga kaasa ka personaalsed kaardisõnumid meili teel (enne P südaööd registreerijaile).


MEDITATSIOON

UUESTISÜND UUDE REAALSUSESSE


See meditatsioon on oma teadvuse puhastuse ja korrastuse abiline, mida saad kasutada iga kord, kui tajud, et oled justkui takerdunud vanadesse mustritesse, seisaku-tundesse või ebaselgusesse.


Seansi käigus loome oma sisemisele lapsele uue seadisuse, mõnes mõttes teemegi täieliku restardi oma senisele reaalsusele.


Saad ise valida, mis need uued omadused, teadmised ja oskused on, mida sa tahad oma sisemisele lapsele kaasa anda.


Kõik enne P südaööd registreerijad saavad kaasa ka individuaalse mini-kaardilugemise uue aasta kaardilugemisega meili teel, mille saadame sulle meili peale lähema 14 päeva jooksul!


Kui tahad saada inspiratsiooni, mida võiks oma sisemisele lapsele kaasa anda uueks vooks ja terveks ülejäänud eluks, saad lugeda siit alt mu artiklit pluss lugeda ka inimeste kommentaare, kes ka FB avalikul seinal enda mõtteid meiega jaganud on. Aitäh ka sulle, kes sa ka siia lehele kommentaariumisse ka enda ideid ja mõtteid valid jätta, et ka teisi inspireerida!12. mail alustab UUS e-koolitus

KAKSIKLEEGITEE E-KURSUS – TÕELISE ARMASTUSE LEIDMINE

Sobib nii vallalistele kui ka neile, kes juba suhtes, aga sooviks suhet viia uuele kvaliteeditasandile: https://www.stellashakti.com/kaksikleegikursusÕnnistusega

Stella Shakti

Kommentare


bottom of page