top of page

Uue nädala olulisematest energiatest

Kui Su sees on olnud segadus, siis on see seotud sellega, et Sa ei ole tahtnud enda uut elumissiooni vastu võtta.

On tarvis aru saada, et elu koosneb justkui omaette ülesande-kalliskividest, mis koos moodustavad suure terviku. Juskui Saatuse-kaelakee. Ei saa ühtegi lüli vahele ega ära jätta. Võimalik, et sinus on tekitanud segadust, et nii paljud asjad järsku läbi on saanud. See on vajalik, et saaks tekkida ruum uuele. Et tegeleda uue kalliskivi poleerimisega, on olnud vaja panna teised asjad käest.


Arengufaasis hingede jaoks toimub edasiliikumine pidevalt. On täiesti normaalne, kui Sa tunned, et väga tihti on Su ees jälle mingi uus koht, missioon või ülesanne, mis ootab lahendamist.


Vastuste otsimise asemel väljastpoolt, pea päevikut, et kuulda, mida Su süda Sulle soovitab. Geniaalsus tuleneb lihtsusest. Selle nädala energia suunab meid keerulisuse ja egolugude maailmast mõnusamasse voogu.

On võimalik, et tuled mõnele geniaalsele ideele, mis aitab end paremini tunda. Uue visiooni kanaldamist saab võrrelda sünnitamise tundega. Kui see on Sinu jaoks vaevaline, siis võta aega omaette olemiseks ja lõdvestuseks. Nagu sünnitamine – see nõuab avatust ja lõõgastust, samas ka omamoodi pingutust, õigel hetkel õigete sisemiste tõugete kogemist.


Kes soovib, saab selle protsessi toetuseks kuulata ka selle nädala meditatsiooni, mis on kuni kolmapäevani üleval https://www.inspiratsioonikool.ee/meditatsioon


Su tiivad on tugevad ja elu ütleb, et võid oma sisetunnet usaldada. Vahel mõjutavad teiste inimeste energiad meid nii, et meil on keeruline oma tõde ära tunda.


Et mitte jääda kinni negatiivsete kogemuste ja harjumuste tsüklisse, vajadusel eralda ennast kõikidest segajatest – lülita välja telefon, veeda öö mõnes metsamajas või mine lihtsalt jalutama. Suhtle inimestega, kes toetavad Sind 100%. Hoidu inimestest, kes ei ole siirad või on lihtsalt endaga liiga hädas, et olla Sinu looga kaasas.


Tõuse kõrgemale ja usalda, et elu pakub Sulle igaks kogemuseks õiged mõttekaaslased. Sa saad valida, millise lennuga kaasa lähed – kas hädaldajatega, kes hakkavad vastu sellele, mis on või loominguliste inimestega, kes kasutavad energiat selleks, et luua, mida tegelikult kogeda tahetakse. Selle nädala soovitus on väljendada oma tõde.


Õnnistusega

Stella


Kes soovib, saab kuulata juhendatud meditatsiooni ARMASTUSE KOSK, UNISTUSTE TÄITUMISE KIIRENDUS KAITSEINGLITE ABIGA https://www.inspiratsioonikool.ee/meditatsioon

Valminud on ka nädala energiate kaardilugemis-video koos päevade kaupa lühiülevaatega


Uued e-koolitused alustavad ka peagi: http://inspiratsioonikool.ee❤️❤️❤️❤️❤️

Stella


Yorumlar


bottom of page