top of page

Uue nädala ja uue kuutsükli energiad

Selle nädala sisse jääb Kuuloomine E 13. novembril kell 11:27. Seega imelisi uusi alguseid, armsad Teekaaslased!


Kuuloomine toimub Kaalude tähtkujust Vishaka kuumärgis veedaliku astroloogia kohaselt. Selles kuumärgises on koos nii Kuu, Päike kui ka Marss – see annab kogu kuutsüklile üsna tulise oleku ehk siis selline soov keevaliselt asjad korda ajada ja luua korda, selgust, taipamistevoogu on igati soositud.


Tasuks tähele panna, et kui on liiga impulsiivsed ja ülevõlli-spontaansed vood, siis neid oleks hea tasakaalustada mediteerimise või mistahes ennast väestava vaimse praktikaga, et ennast maandada.


Väga hea aeg, et alustada tegelemist oma hinge ülesande avastamisega või täiustada oma juba avastatud elu tähtsamate projektide teostamist. Vastukäivuste ja duaalsuste kaudu saame mõista ka maailma ühesust – seega võime sel järgneval kuul ilmselt väga selgelt ära näha, et ükskõik, mis on, see on alati tegelikult meile toetuseks!


Põhienergia – LOOMEJÕUD. On aeg ära tunda, et see mis läbi meie voolab on Looja vägi, Armastuse vägi, Algallika vägi, mis on püha. Pole vaja end kritiseerida ei mineviku, oleviku ega tuleviku pärast, sest kõik mis toimub, on alati Algallika tahe.


Soovitus kaartidelt: veeda aega looduses, eriti videviku ajal, mil lihtsam ühendust saada meie kõrgema olemusega. „Öösel jaga oma mõtteid Kuuga ja tunneta selle jumalikku energiat - neitsit kasvava, emana täiuslikku ja eidena kahanevat. Jumalanna annab sulle julgust valla päästa oma loovus. Kirjuta lugusid ja luuletusi, pea päevikut, joonista, maali, laula, tantsi, küpseta või õmble. Pühenda oma loovus jumalannale ja ta puhastab su meeled, avab su südame ning õnnistab sind mõistmisega.“ Jumalannade Tarkused kaardipakist


Sellel nädalal mitu kuufaasi - enne kuuloomist P õhtul v E hommikul tee puhastavaid/vabastavaid rituaale, peale kuuloomist hakka looma unistusi ja visioone ning oma tuleviku projektidele jõudu andma. Kuuloomise momendil, 13.11 kell 11:57, tee transformatsiooni meditatsiooni, uuestisünd, uueks iseendaks.


UUS!

Nüüdsest on mu Youtube'i kanali gruppides Meisterloojad ja Teemantsüdamed, võimalik kogeda Kaksikleegi meditatsioone, et saaksid kiirendada enda Tõelise Armastuse suhte kokkutulemist ja omas väes elamist. Iga kuu postitan uue meditatsiooni ning võtan soovijaile boonuseks ka individuaalseid kaardisõnumeid, et toetada teid teie Kakskikleegi teekonnal.


Teistel teemadel meditatsioone saad iganädalaselt ükshaaval endale tellida https://www.inspiratsioonikool.ee/meditatsioon

Youtube'i Teemantsüdamete VIP-grupis olijad saavad küiki mu meditatsioone ja videosid vaadata ühe kuutasu eest, mis on palju soodsam kui ükshaaval tellides.


SOOVITUSED UUEKS NÄDALAKS

  • Ganesha soovitus: ole julge. Väljenda end julgelt, aga märka, kas väljendad ego või südant. Oma südames toimuvat väljenda alati, sest süda räägib võimalikkusest ja lahendustest, armastusest. Ego räägib, et asjad hakkavad halvasti või valesti minema, võimatusest, raskusest, probleemidest. Kui mõni mõte tundub sulle tõena, küsi alati oma südamelt üle „Kas see on südame tõde või hirmu tõde?“


  • Nädalasõnum – kui sa oled inimene, kes on tundnud, et tahaks jagada laiemalt seda, mida sa mõtled, tajud, näed ja tunned, siis kuutsükli alguses tee selged otsused ja valikud, et sinu südamehääl on kuuldud ja vastu võetud. „Aitäh, et ma mõistan, mida mu süda öelda tahab. Aitäh, et ma oskan seda väljendada ja maailmaga jagada kõige efektiivsemal ja väestavamal moel, mis on väestav nii teistele, aga ka mulle endale.“


  • Kui tervisega mured – võta endale aega, tee maagilise reiki seansse, ava ennast armastusele, kutsu kaastundlikud vood ennast ümbritsema ja täitma.


  • Selleks, et lahendus saaks tulla on meil vaja olla avatud lahendusele. Me ei saa rääkida võimatusest ja eeldada, et siis asjad muutuvad võimalikuks. Kui ei tea, kuidas, siis palvetada ja luua selgeid otsuseid/taotlusi.


RAAMATUTE SOOVIN ÕNNE JA MEIE KÜLLUSE RADA SOODUSMÜÜK 50% AVATUDTÄNA ON KA VIIMANE PÄEV REGISTREERUDA SOODUSHINNAGA TERVENDAVA KUNSTI E-KOOLITUSELE

Leiad lisainfo siitkaudu.Õnnistusega

Stella

Comments


bottom of page