top of page

Uue nädala ja uue energiatsükli tähtsamate energiate kohta ülevaade

28.11-04.12 Maagilist advendiaja algust kõigile!


Kasvava kuu periood. Ideaalne aeg luua taotluseid ja korrastada oma elu. Põhiliseks energiaks on unistuste täitumine. On aeg uskuda endasse – kõik mida oled enda sees ära tundnud, tuleb Sinu ellu, kui vastava tegevusega ise kaasa aitad. Meisterlikkuse võti on PRAKTIKA – kasuta seda, mida oskad ja tead! Rasked ja keerulised olukorrad lahenevad. Hea nädal oma sõpradega suhtlemiseks või tähistamiseks. Võimalik, et on oodata häid uudiseid seoses laste ja perekonnalisaga.


Hea aeg, et elu muuta ja endale uus reaalsus luua. Mõnedele võib tunduda, et vana elu või vana maailm on justkui kokku kuivanud, aga seda selleks, et teha ruumi uuele. Lõpeta edasilükkamine ja võta vastu muutusega kaasnevad võimalused. Sellel nädalal võivad Sinuni jõuda olulised sõnumid läbi meesterahva, kes näeb asju kõrgemalt.


Nädala eduvõti on RAHU JA LÕÕGASTUS. Lase minevikul minna, sind on ees ootamas palju helgem ja imelisem kogemus, kui oled arvanud. Luba Kõrgemal olemusel ennast juhatada – armastusel, ilul, maagilisel vool.Harjutus1 – intuitsiooni avamine läbi hingamise

Tee päevas vähemalt paarkümmend teadlikku sügavat sisse-ja väljahingamist. Aeglustades oma hingamist, suurendad enda ühendust kõrgemate dimensioonidega. Need kes närvitsevad, hingavad sageli katkendlikult ja pinnapealselt. Selliste inimeste sagedus madaldub ning võimalik, et nad tõmbavad endale veel rohkem probleeme ellu, et nad saaks oma rahunemise õppetunni kätte. Sina aga ei pea ootama, et elu sulle panniga vastu pead paneks, võid täiesti vabalt kohe harjutada ennast tulema lõdvestusse.


Harjutus2 – BUDDHA-KÕHT

Sügavalt hingates, lõdvesta oma kõhulihased, lase mõnusalt oma punul tulla ette just nagu Buddhal ja lõdvesta oma õlad, tõsta pisut oma suunurgad ja voila – terve su pea ja nägu lõdvestuvad. Naeratades ja kõhtu lõdvestades lubad suuremal valgusel kehasse voolata. Hea, kui saad ka seda nüüd terve advendiaja teadlikult harjutada, siis oledki uueks aastaks väga võimsas uues valguse ja kantuse voos! Kes soovib, see proovib :)

Seda punu ei pea piparkooke täis toppima, katsu sel jõuluperioodil olla toitumisega mõõdukas, jooge rohkem ingveriteed, vett ja tehke sporti, et soolestikku ei tekiks pundumisi. Selline soolte korrashoid on samuti vajalik, et hea inspiratsioon su ellu mahuks. See ei tähenda, et näljutama peaks. aga tead – seda ägisevat jõulutrolli pole tarvis mängida!


28. ja 29. novembril on visiooni-tsükli lõpp, mis tähendab, et neil päevadel võid veel saada olulisi visioone või infot ja on soovituslik luua omale visioonipäevik või kirjutada üles unistusi. Meid häälestatakse järgnevaks üheksaks kuuks mingit mustrit looma. Selle nädala toetajaks on kaastunde jumalanna.


Kui suhtud endasse ja teistesse kaastundega, siis Sa ei takerdu ego-lugudesse ning on lihtne edasi liikuda. Vali armastuse tee ja tee seda, mis on kõige õigem kõikide asjasse puutuvate jaoks. Soovitus on olla abivalmis – heateod hoiavad meid kõrges sageduses. Aita ainult neid, kes seda soovivad. Liigu edasi rahulikult, nii jõuavad uued taipamised ankurduda.


30. november algab uus 13-päevane energiatsükkel, mis kutsub meid looma enam ilu – nii sisemist kui välimist. Eriti oluline energiatsükkel, kes on tahtud reisida, kolida, teha geograafilise asukoha suhtes plaane. Selle kohta teen peagi uue blogipostituse, oled teretulnud siia lehele tagasi mõne päeva pärast seda lugema!


Meditatsiooni MP3 TEIDE VULKAANI PÜHITSUS energiakanalite puhastuseks ja tšakrasüsteemi tasakaalustamiseks on sind ootamas siin: https://www.inspiratsioonikool.ee/meditatsioon


TAHAD VAADATA KOGU NÄDALA PIKEMAT ENERGIATE ÜLEVAADET KOOS PÄEVADE KAUPA ERALDI LÜHIANALÜÜSIGA? Leiad video siitkaudu:


UUS VIDEO – MILLISED JÕULUIMED TAHAVAD SU ELLU TULLA?


DETSEMBRIKUU OLULISEMATE ENERGIATE KOHTA ÜLEVAADTE TASUTA KÕIGILE NÄHTAV


Õnnistusküllast advendiaega!

Stella


Comments


bottom of page