top of page

Uue nädala energiate ülevaade

Armas Teekaaslane

Kas oled tundnud, kuidas viimastel päevadel meid tõstetakse Valgusmaailma poolt nagu väikseid kassipoegi ninapidi piima sisse? Oled tajunud kasvõi väikest kergendust oma suurtele teemadele? See imedevoog jätkub ka uuel nädalal ja võid oodata väga imelisi muutusi!


NÄDALA PÕHITEEMAD – TAIPAMISED, ÜLESÄRKAMINE, KORRASTUS JA TERVENEMINE

See on meil kasvava kuu nädal. 06. juunil toimus kuu loomine. Nädala alguses, 10.- 11. juuni on lühitsükli kaks viimast päeva ehk siis imeline taipamiste ja mõistmiste aeg. See, mida me oleme eelneva kahe nädala jooksul õppinud jõuab nüüd kulminatsioonini. Oodata on suurepäraseid mõistmisi, tõelist ülesärkamise tunnet ja korrastatust enda sees.


Võid ka tajuda, et selle nädala alguses on hea lihtne teha koostööd ja sa tunned, et sind on toetamas elujõud. Kui sul on esmaspäeval palju elujõudu, siis järelikult oled sa oma eelmise kahe nädala jooksul õpitu kenasti pardale võtnud, oled õigesti asjadest aru saanud. Nüüd peaks sul olema palju elujõudu, et neid kogemusi ka ellu viia, mille kohta sul mõistmised/taipamised on tulnud.


Alates kolmapäevast, 12. juunist, algab uus energiatsükkel, mis toob meile selge visiooni selle kohta, mida me oleme kutsutud elu poolt hinge tasandil korrastama/tervendama. Selline sisemine korrastus ja tervenemine kõikidel tasanditel võiks olla siis selle nädala teise poole põhilised märksõnad.

 

Nädala energiate põhjalikumat ülevaadet saad vaadata siitkaudu:


Selle nädala meditatsioon SISEMISTE VARAKAMBRITE AVAMINE ootab huvilisi kuni E südaööni KOOS KINGITUSEKS INDIVIDUAALSETE KAARDISÕNUMITEGA:


Veel uusi videosid mu YT kanalil:


MILLISED HEAD SÕNUMID ON SU ELLU TULEMAS?


MIDA SU KÕRGEM MINA SOOVIB SULLE PRAEGU ÖELDA?


KUIDAS SELLEST NÕIARINGIST VÄLJA TULLA?


MIDA ON SUL PRAEGU VAJA SELLES PARTNERLUSES TEADA?Õnnistusega

Stella

Comentários


bottom of page