top of page

Uue nädala energiate ülevaade 3-9.04


Selle nädala energia on väga jõustav ja väestav. Hea oleks endaga kaasas kanda lohe või draakoni sümboolikat, mis tähistab enda väes elamist. Elades enda väes näed peegeldusena inimesi, kes elavad samuti enda väes. Kui me toetume millelegi endast väljaspool, siis võime peegeldustena näha näiteks sõltuvuses inimesi.

Kui tunned, et oled mingis teemas tasakaalust väljas, siis parim on olla väga avatud tõele. Tunnista endale, mida Sa tegelikult tunned ja tajud. Inimesed on erinevate arengu-rütmidega. Vahepeal tekivad tasakaalutused sellest, et oled olnud oma arengurütmides kiirem kui teised asjassepuutuvad. Nii saavad ühised õppetunnid ka kiiremini lahendatud.


Kui Su elus on midagi, mida sooviksid ära kustutada, siis vaata seda hoopis kui loomulikku elu osa. Võta see vastu ja mõista, et kõik on täiuslik ning täpselt nii nagu peab. Sellesse uude tugevusse on juba sisse kirjutatud õnneliku rahuldustpakkuva elu potentsiaal. Vaata seda kohta kui õppekohta. Edulainesse astumine on vältimatu.

Meil justkui ei lastagi madalamasse sagedusse astuda, sest seal hakkab väga ebamugav.

Võimalik et tuleb ette unetuid öid ja ülemõtlemise hooge. Ära lase end negatiivsusesse kaasa viia, vaid austa, et need kohad vajavad läbi Sinu otsuse armastavat paitust. Läbi sellise otsuse tõused enda sees teadliku loomise tasandile. Pööra tähelepanu ka sellele, mida Sa teha armastad ja vali allaandmise asemel läbi selliste tegevuste end tõsta.


Selle nädala kulminatsiooniks on inspiratsiooni leidmine iseendast, mis toob armastava juhatuse edasiseks eluks. Olulisel kohal on läbi tunnete ennast toetav, julgustav, väestav ja tugevdav energia. Iseenda inspireerimisega võime inspiratsiooniks olla ka teiste jaoks. Toimub ühinemine algallika loovenergiaga. See võib väljenduda suurenenud seksuaalsuse ja loomepuhangutena. Kui lubame endal seda kõike kogeda, siis avaneb meie selgeltnägemise oskus.


Kui varasemad nädalad on olnud ettevalmistava energiaga, siis sellel nädalal peaksidki toimuma suured kulminatsioonid ja sisemised murrangud. Me justkui murdume oma koorma all, mis toob meid aususesse ja lõpuks kergusesse. Saavutame kõrgema vaate ja selgemalt nägemise.Meditatsioon TEEMANT-TERVENDUSE koolituselt on sel nädalal kõigile kättesaadav.

Teemantenergia-tasakaalustamise meetod on Stella Shakti kohandatud energiatöö, mis põhineb iidsetel veedadel, uuema aja energiatöödel nagu reiki ja ülemaailmselt tuntud energiatööl EMF Balancing Technique. EMF meetodit praktiseeritakse nii Venemaal kui Saksamaal ka ametlikult taastusravis, ehk on meditsiinitöötajate poolt tunnustatud ja teaduslikult uuritud toimiv viis inimese heaolule ja võimalikele tervenemisprotsessidele kaasa aidata.

Meil kõigil on sündides kaasas mitmed kingitused, mida siin inimeseks olles enda ja teiste jaoks saame enda elus lahti pakkida. See seanss aitabki väestada Su kõrgeima potentsiaali teel käimist, avada Su mõistmine selle suhtes, kes tõeliselt oled ning näha ka uusi võimalusi elus edasi liikumiseks armastuse energias.

Elades terviklikkuse energias on Su ümber justkui nähtamatu soomusrüü, mis ei lase enam madalasageduslikel energiatel Su ruumi tungida.

See seanss on spetsiaalselt selleks loodud, et sulgeda lekkepraod ja tuua meisse teadlikkus ja selgus, mismoodi see kõrgemas potenstiaalis elamine käib.


Leiad MP3 kuni K-ni siitkaudu: http://inspiratsioonikool.ee


Uue nädala video päevade kaupa energiate ülevaatusega ootab huvilisi siin:

Päevade algusajad video all kirjelduses (selleks vaata videot Youtube'is)

Õnnistusega

Stella

bottom of page