top of page

Uue nädala energiate ülevaade

Imelised uued algused on meid ees ootamas! Selle nädala energia aitab meil veelgi enam maha pühkida egokihte, et tõeline mina ja sisemine rõõm pääseks särama. Tea, et kui teed järgmise sammu selles suunas, et sa saaksid olla õnnelikum ja elu mõnusam, siis oled alati õigel teel! Su hing teab, miks mingi asi vajalik on, vahel tuleb lihtsalt usaldada, et kõik on millekski vajalik...


NÄDALA PÕHITEEMAD


  • LOOVUS. On kasvava kuu aeg. Hea aeg panna oma uued loomeprojektid kasvama. Saabumas on selgus ja hea teha otsuseid enesekindlast kohast lähtudes. Toimub väga suur uuenemine, värskenemine. Võimalik, et sinu seest on üles tulnud mingid valulikud kohad, mis ei ole olnud päris tõesed. On olnud kehalisel tasandil mingit laadi valu, pinge, stress, väsimus, kurnatus. Nüüd vaata, mida vaja teha, et sul oleks kergem, lihtsam, rõõmsam. Kuidas saad elada lähtumata hirmust, vaid elades armastuses.

  • Hirmutasandi ületamine. Hirm on olnud üks osa meie loomise õpetusest, meie loovusest. Selleks, et tulla uude kohta, on vaja aru saada, et see ei ole olnud isiklik. See, mis meiega on toimunud, on olnud lihtsalt ühisvälja energiate puhastus, mida me oleme tajunud läbi enda. Õppides olema iseendaga lahke, oskame seda olla ka teistega. Suuremeelsus ja heasoovlikkus – see kogemus aitab meil ära tunda, mis siis see tegelik tõde meie jaoks on. 

  • Soovitus: „Oleks hea luua tugevam ühendus enda intuitsiooni ja tunnetusega. Kõik sõltub sinu valikutest.“ Võime paluda abi peaingel Gabrielilt „Palun too mulle vastused läbi minu unenägude, et näeksin õiget valikut ja teed.“

  • Soovitus: „Õpi oma kogemustest.“ Võta igat kogemust kui õppetundi, nii kaovad pettumused ja see saab asenduda rõõmsa teadmiste kogumisega, kus me saame olla tänulikud iga saadud kogemuse eest, sest iga kogemus aitab meil midagi palju selgemini mõista ja ära tunda.

  • Sõnum: „Sa oled võimeline täitma end ainult rahu ja armastusega. Lihtsalt teadvusta endale, et Sa pole hirm, ärritus ja masendus.“

  • Sõnum: „Ei tasu koputada kõikidele suletud ustele. Samas ei tasu igast avatud uksest sisse tormata.“ Võta vastutus omaenda heaolu eest enda kätte ja õpi eristama, mis on ego hääl ja mis on südamehääl. Kui sa näed, et sa oled millekski suuteline, ei tähenda seda, et sa peaksid seda tegema. Küsi oma südame käest, mis on sinu südame juhatus antud olukordades.

  • Pole vaja teisi kohe päästa. Vahetevahel on tark lasta inimestel kogeda, mida nad kogevad, et nad ise õpiksid. 

  • Hoia oma väge. Vägi – see on oskus jääda rahulikuks. Kõige suurem vägi on nendel inimestel, kes suudavad olla kõige tasakaalukamad. See, kui keegi kõige kõvemat häält teeb, ei tähenda, et ta kõige väekam oleks. Väe kuritarvitamine on see, kui me teeme vastu südame tahet. Kui me teeme asju, mis meile ei meeldi, siis me nõrgestame ennast ja teisi. 

  • Väga hea nädal, et teha reisiplaane või kaaluda mingit laadi geograafilist muutust, et tuua enda ellu uut, värsket energiat.


Nädalapäevade kohta energiate ülevaadet saad vaadata siitkaudu:


E) 07:00 – T) 11:06 – K) 15:14 – N) 19:59 – R) 24:39 – L) 29:26 –  P) 33:55Meditatsioon JUMALANNA VÄE ÄRATAMINE ootab huvilisi http://inspiratsioonikool.ee


Õnnistusega

Stella

bottom of page