top of page

Uue nädala energiate ülevaade 10-16.04

Väga kindlakäelised õppetunnid, mida Universum praegu meile annab, on selgeks juhatuseks, et oleme õigel teel. Kui me õpime ja areneme, on järelikult kõik hästi. Meie sisemine isa terveneb, kui me valime ennast tugevdavad, väestavad ja julgustavad mõtted. Rahu läbi vaadates tulevad selgused ja lahendused.


UNUSTA ÄRA – TAHAN

Kui me päriselt midagi soovime, siis see ei ole enam "tahan", vaid see, mida päriselt soovime, sellest saab lahutamatu osa meie elust nagu hingamine või vee joomine. Me lihtsalt teeme seda, me lihtsalt ei "taha" seda. Sel nädalal soovitan väga selgelt ja täpselt vaadata – kas ma räägin või tegutsen?


Kas ma püüan või valin?


Kas ma põgenen või reaalselt seisan silmitsi selle tunde, kogemuse ja eluga, mis tahab praegu mu elus tegelikult peale hakata? Mis mängusid ma enda meele abil endale loon?


Kas lükkan "tahtmisega" plaanid tulevikku? Või reaalselt ja loomulikkuse juhatusel valingi juba olla see, kes ma olla tahan? Et juba olengi. Ja juba elangi. Ja juba naudingi. Ja juba tänan selle kõige eest, mis on võimalik. Ja juba luban endasse tunnet, et see kõik juba ongi tegelikkus, millest olen unistanud.

Merkuur, mille mõju võib paljude jaoks praegu väga tugeva suhtlemispuhanguna väljenduda, tõstab lauale kõik need teemad, mis on vaja just praegu läbi arutada.


Nädala kaart on Kuu. Kuu sõnum selleks nädalaks on – sukeldu sügavamale, et näha kaugemale ja suuremalt. Tule veel julgemalt oma tunnetega kontakti.


Mõistused uluvad nagu koerad või hundid Kuu poole – oo hirm, aa jube. Aga süda teab, et kõik, mis on, on enda fantaasiate ja eneseväärtustamiste peegeldus. Kui ei meeldi peegeldus, tõsta siis palun, Kullakallis, oma latt lihtsalt sobivamasse paika selle ulgumise ja hädakooriga kaasa ümisemise asemel, mis sind nö väliselt tahaks endasse imada. Ära lase.

Lahendus on leida enda sisemine tugevus, enda selgroog üles ja ise püsti seista omadel jalgadel, oma otsuste ja valikute eest vastutavana.

Tiiger õpetas, et ära soiu lihtsalt, asu tegutsema, jäneseaasta peaks andma juba päris mõnusa fungi sisse, kes just armastuse allasurumise olümpiamedalit ei ole taotlemas.


Selline seelikuääre nokkimine ja sussininaga parketi sisse augu puurimine ei ole elamine. See on elust hoidumine. Mida sa ootad? Sul on ju tegelikult, kui sa ausalt vaatad enda sisse, sisemine juhatus selgelt olemas. Äkki on aeg sellest Ootaja-rollist tulla elu nautija rolli? Mis sa sellest arvad? Nii küsib nädala energia meie käeust.

Ooh ja aah, no tõesti, kas päriselt peab nüüd nautima hakkama? Enam ei olegi vaja seda ohvrimängu edasi mängida? Noh, eks igaüks ise saab valida!


Kui ise ei tea, mida peale hakata, siis on ehk aeg oma Valgusmaailma abilistega suhelda. Inglid, Ükssarvikud, Ülestõusnud Meistrid – meiega on tegelikult väga suur meeskond, kes meile koheselt saab abi jagada, kui küsime.


Õnnistusega ja imedeküllast Püha Päeva soovides

Stella


Meditatsioon MAAGILISE MAAILMAGA ÜHENDUSE TUGEVDAMISEKS E HALDJASILD ootab sind https://www.inspiratsioonikool.ee/meditatsioon


Comments


bottom of page